Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 6 marca 2003, 13:07

Dwie wielkie premiery - Command & Conquer: Generals, SimCity 4

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Jak poinformowała firma Cenega Poland - jeszcze w tym tygodniu, w piątek 7.03, do sklepów wysłane zostaną jedne z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - Command & Conquer: Generals oraz SimCity 4. Każdy z tych tytułów opracowany został w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej.

Jednocześnie Cenega Poland poinformowała, iż decyzją firmy Electronic Arts pozycje te dostępne będą w sprzedaży jedynie w sieciach sklepów Media Markt i EMPiK.

Kilka słów na temat każdej z gier:

Command & Conquer: Generals to prawdziwy przełom w kultowej serii strategii czasu rzeczywistego i kolejne wyzwania dla wirtualnych strategów. Trójwymiarowy engine SAGE, trzy strony konfliktu do wyboru i dziesiątki różnorodnych misji. Tego tytułu po prostu nie można przegapić!

SimCity 4 to kolejna odsłona bestsellerowej serii studia Maxis, w której mamy szansę zbudować własne miasto. Nowe opcje gry, świetna grafika, a nawet możliwość zaimportowania własnej postaci z gry The Sims. Czy jesteś w stanie być burmistrzem na miarę oczekiwań mieszkańców? Sprawdź to!