Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 marca 2003

Wstrzymano prace nad MechWarrior 5

ComCo, 22 marca 2003, 15:51

Dla wielbicieli mechów i wszystkiego, co jest z nimi związane, mam niestety złą wiadomość - otóż na forum dyskusyjnym serwisu Dropshipcommand.com pojawił się post jednego z pracowników korporacji FASA, który podał, że Microsoft wstrzymał prace nad piątą częścią gry MechWarrior.

Krew na pustyni, ale nie "Iracka Wolność"

eLKaeR, 22 marca 2003, 15:15

Amerykańska korporacja wydawnicza Electronic Arts wykonała ukłon w stronę posiadaczy bestsellerowej gry Battlefield 1942 i umieściła w Internecie dodatkową mapę, dedykowaną owej pozycji.

Zapowiedziano sequel Project Earth/Starmageddon

eLKaeR, 22 marca 2003, 14:15

Rodzima firma CITY Interactive oświadczyła, iż trwa proces developingu kontynuacji futurystycznej strategii czasu rzeczywistego o nazwie Project Earth (tytuł alternatywny: Starmageddon), która została wydana blisko dwanaście miesięcy temu.

Postępy w pracach nad Shadows of Undrentide
Postępy w pracach nad Shadows of Undrentide

ComCo, 22 marca 2003, 13:09

BioWare i studio FloodGate starają się przygotować pierwsze rozszerzenie do gry Neverwinter Nights o nazwie Shadows of Undrentide na lato tego roku, a rzecznicy prasowi obu firm informują fanów o poczynionych postępach. W chwili obecnej, bliski ukończenia jest już pierwszy z trzech rozdziałów, jakie pojawią się w dodatku, a do samej gry dodano mnóstwo nowych opcji, których próżno nam szukać w oryginale.

Mamy wersje pokazowe Big Mutha Truckers i Live for Speed!

eLKaeR, 22 marca 2003, 12:55

Dziś na naszym serwerze FTP równolegle wylądowały dwie interaktywne demonstracje PeCetowych gier wyścigowych, zatytułowanych Big Mutha Truckers i Live for Speed.

Sphinx - kolejne doniesienia
Sphinx - kolejne doniesienia

ComCo, 22 marca 2003, 10:39

Po wcześniejszych zapowiedziach, firmy THQ oraz Eurocom zdradziły graczom kilka nowych informacji odnośnie, przygotowywanej już od jakiegoś czasu, gry przygodowej o nazwie Sphinx. Ten tytuł przeniesie nas do uniwersum bliźniaczo podobnego do starożytnego Egiptu, a wcielając się w postać tytułowego bohatera będziemy musieli pokrzyżować plany złego Seta, który pragnie przejąć kontrolę nad olbrzymim królestwem.

FTP SMS i FTP MayClub, plus kolejne dwie usługi w przygotowaniu.

Soulcatcher, 22 marca 2003, 09:44

Zakończyliśmy modernizację serwerów do pobierania plików odpowiedzialnych za udostępnianie pasma w usługach FTP MayClub i FTP SMS. Najłatwiej dla czytelników zauważalną zmianą jest możliwość pobierania plików przy pomocy programów do wspomagania downloadu takich jak FlashGet czy GetRight stosujących wielosesyjność. Chciałbym podziękować bardzo wszystkim czytelnikom którzy w ostatnich dniach pomagali nam odpowiednio skonfigurować serwery i usunąć wszystkie niedogodności. Znieśliśmy również wszystkie blokady ograniczające prędkość transferu na tych serwerach.