Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 marca 2003

World Airliners w sklepach
World Airliners w sklepach

ComCo, 13 marca 2003, 14:45

Jak poinformował zespół Just Flight, do sprzedaży detalicznej na całym świecie trafił już najnowszy dodatek do gry Microsoft Flight Simulator o nazwie World Airliners. Add-on pozwoli nam zasiąść za sterami olbrzymich samolotów pasażerskich w stylu Boeinga 747 czy modelu 777, które odgrywają obecnie największą rolę w transporcie lotniczym.

Rise of Nations dopiero w maju
Rise of Nations dopiero w maju

ComCo, 13 marca 2003, 14:35

Ponad tysiąc beta-testerów gry Rise of Nations ciągle „odwala” świetną robotę wyłapując kolejne błędy programu i podsuwając autorom nowe pomysły czy sugestie unowocześnień już zaimplementowanych cech gry - w końcu takie jest ich zadanie. Niestety, właśnie z tego powodu (tj. sporej ilości błędów i niedoróbek) wydawca gry - firma Big Huge Games - zdecydował się na opóźnienie premiery swojego tytułu do 20 maja.

Konsolowa Encyklopedia PLAYA trafiła do kiosków

Fajek, 13 marca 2003, 13:05

Do kiosków w całej Polsce trafiła Konsolowa Encyklopedia PLAYA – Tajne Kody 2. Na jej 112 kolorowych stronach zamieściliśmy ponad 2222 sprawdzonych sztuczek i kodów do 102 najpopularniejszych gier na konsole PlayStation 2, GameBoy Advance, GameCube i Xbox. W książce znajdują się wyłącznie podpowiedzi i wpisywane bezpośrednio w grach kody, które wprowadza się bez żadnych dodatkowych urządzeń.

Świat Gier Komputerowych – Wydanie Specjalne już w sprzedaży

Fajek, 13 marca 2003, 12:05

Do kiosków i salonów prasowych w całym kraju trafił najnowszy numer Świata Gier Komputerowych – Wydanie Specjalne, w którym to numerze położono nacisk na przybliżenie graczom gatunku gier MMO czy Massive Multiplayer Online.

ATI Radeon 9800 Pro - wystartował system zamówień przedpremierowych

eLKaeR, 13 marca 2003, 11:32

Kanadyjska korporacja ATI Technologies rozpoczęła właśnie przyjmowanie przedpremierowych zamówień na karty graficzne, wyposażone w najnowszy procesor z rodziny Radeon, oznaczony symbolem 9800 Pro.

Star Wars Galaxies – obecny termin premiery jak najbardziej aktualny
Star Wars Galaxies – obecny termin premiery jak najbardziej aktualny

Łosiu, 13 marca 2003, 10:41

Jeszcze w dniu wczorajszym na oficjalnym forum nadchodzącej gry z gatunku MMOcRPG - Star Wars Galaxies – spekulowano, iż obecny termin premiery, tj. 15 kwietnia, może zostać niedotrzymany. Byłoby to kolejne już opóźnienie wydania tego tytułu, a zważywszy na to, iż SWG produkowany jest od ponad czterech lat i premiera przesuwana była już kilka razy, wiązałoby się to z dużym niezadowoleniem licznego grona fanów świata Gwiezdnych Wojen. Tymczasem jeden z developerów gry, Q-3PO, zamieścił wiadomość na forum gry, iż właśnie otrzymał płytę „Beta 3 master SWG”. Oznacza to, iż prawdopodobnie wciągu tygodnia rozpocznie się ostania faza testów gry, a co za tym idzie termin 15 kwietnia zostanie jak najbardziej dotrzymany.

Wygraj przepustkę na beta-testy Warcraft III: The Frozen Throne!

eLKaeR, 13 marca 2003, 10:23

Internetowy serwis Battlenet.Pl ogłosił właśnie konkurs, związany tematycznie z kultową sagą Warcraft. Główną nagrodą jest specjalny numer-klucz, uprawniający do wzięcia udziału w wieloosobowym, przedpremierowym testowaniu produktu o nazwie Warcraft III: The Frozen Throne na serwerach sieci Battle.net.

Recenzja: War Commander

Fajek, 13 marca 2003, 10:17

War Commander to strategia czasu rzeczywistego przenosząca nas w czasy II Wojny Światowej, do 6 czerwca 1944 roku (D-Day), gdzie obejmujemy dowództwo nad odziałem piechoty wchodzącym w skład wielkiej alianckiej armii lądującej na plażach Normandii.

Fallout na konsolach Xbox i PS2
Fallout na konsolach Xbox i PS2

Łosiu, 13 marca 2003, 09:15

Legendarna PC-towa seria Fallout zadebiutuje również na konsolach Xbox i PlayStation 2 – tak głosi najnowsza informacja prasowa na serwisie firmy Interplay. Tytułem, który pojawi się na obu wyżej wymienionych platformach będzie wydany na PC w roku 2001 Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Delta Force: Black Hawk Down w drodze do sklepów
Delta Force: Black Hawk Down w drodze do sklepów

Łosiu, 13 marca 2003, 09:01

Produkcja Delta Force: Black Hawk Down, czwartej już części znanego cyklu taktycznych gier akcji z firmy Novalogic została ukończona i znajdzie się w zachodnich sklepach 25 marca. Tematem Black Hawk Down są operacje wojskowe „Restore Hope” oraz „Task Force Ranger”, które miały miejsce w roku 1993 w Somalii.

DreamCatcher ujawnia swoje plany

ComCo, 13 marca 2003, 09:01

Otwarcie biura we Francji jest kolejnym krokiem firmy DreamCatcher Interactive w umocnieniu pozycji na europejskim kontynencie. Z tej okazji wydawca podał również listę kilkunastu tytułów, które do końca tego roku powinny znaleźć się w sklepach zarówno z logiem DreamCatcher Games jak i The Adventure Company na pudełku.

„Peter Molyneux apeluje...”

Void, 13 marca 2003, 08:43

Kto to jest Peter Molyneux, twórca i najważniejsza osoba w Lionhead Studios, prawdopodobnie wie każdy gracz komputerowy jak świat długi i szeroki. Jeśli ktoś nie miał okazji zetknąć się z serią „Populous”, to zapewne grał lub przynajmniej widział jakieś obrazki z innego wielkiego przeboju jakim niewątpliwie była gra zatytułowana „Black&White”. Wydawałoby się, że skoro jest się twórcą gier, które szturmem zdobyły rynki całego świata, człowiek nie powinien mieć już większych zmartwień czy problemów i może zająć się jedynie liczeniem napływającej szerokim strumieniem gotówki. W przypadku Petera, tak nie jest...

Pure Pinball czyli „pure passion, pure wonder, pure polygons”

Solnica, 13 marca 2003, 08:36

Pure Pinball to nowy, bardzo ciekawie zapowiadający się symulator flipera powstający w studiu pochodzącego ze Szwecji zespołu Iridon Interactive. Sądząc po pierwszych udostępnionych w sieci screenach, zapowiada się smakowity kąsek dla wszystkich fanów tego typu gier.

Wysokoprocentowa panda po wizycie u stylisty
Wysokoprocentowa panda po wizycie u stylisty

eLKaeR, 13 marca 2003, 07:15

Przed dwoma tygodniami korporacja Blizzard Entertainment zaprezentowała pierwszego bohatera neutralnego (Pandaren Brewmaster), który zadebiutuje w oficjalnym rozszerzeniu gry Warcraft III: Reign of Chaos, noszącym tytuł The Frozen Throne. Jednakże w ciągu czternastu dni pierwotna aparycja owej postaci uległa zmianie.