Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 marca 2003

Tniemy ceny, nagraj płytkę CD 50% taniej

Solnica, 31 marca 2003, 20:05

Chcąc uczynić możliwość nagrania własnej płytki CD bardziej atrakcyjną i szerzej dostępną, postanowiliśmy przez najbliższe dwa tygodnie obniżyć o 50% cenę tej usługi. Mamy nadzieję, iż w ten sposób umożliwimy osobom nie posiadającym odpowiednio szybkiego podłączenia do Internetu, zaopatrzenie się w najświeższe, wybrane wedle własnych upodobań dema gier, uaktualnienia, filmy i wiele innych plików.

BloodRayne na PC - jeszcze nie teraz...
BloodRayne na PC - jeszcze nie teraz...

ComCo, 31 marca 2003, 17:03

Firma Majesco poinformowała, że przygotowywana od jakiegoś czasu, PeCetowa wersja gry BloodRayne trafi na półki sklepowe dopiero w połowie maja tego roku. Według wcześniejszych planów, całość miała ukazać się jeszcze pod koniec marca. Autorzy nie podali żadnych konkretnych powodów podjętej decyzji, jednak dodatkowy czas, jak zawsze, powinien pozwolić im na jeszcze lepsze dopracowanie swojego dzieła.

Zapowiedź: Four Horsemen of the Apocalypse

Fajek, 31 marca 2003, 12:40

Four Horsemen of the Apocalypse to gra akcji zrealizowana w konwencji horroru i jak mówi sam tytuł zawierająca motywy biblijne – tak na marginesie te najstraszniejsze. Akcja gry toczy się w czasach współczesnych. Gracz staje się nie byle kim, bo archaniołem Abaddonem, wysłanym z niezwykle ważną misją odnalezienia trzech „wybranych”, którzy ocalą nasz świat przed unicestwieniem.

„Jedi Knight III Revealed”.... oby to nie był żart...
„Jedi Knight III Revealed”.... oby to nie był żart...

Łosiu, 31 marca 2003, 10:34

Wczoraj Internet obiegła wiadomość, jakoby gra Star Wars Jedi Knight III znajdowała się zaawansowanym stadium produkcji. Wszystko to za sprawą magazynu Gamestar, na którego okładce pojawił się następujący tytuł artykułu: „Jedi Knight III Revealed. World Exclusive”. Jeden z redaktorów serwisu jediknightii.net zapoznał się z całością tego tekstu i opublikował na łamach jediknightii.net streszczenie owych rewelacji.

Recenzja: Empire Earth - Sztuka Podboju

Fajek, 31 marca 2003, 10:30

Empire Earth: Sztuka Podboju to dodatek do znanej strategii czasu rzeczywistego zespołu Stainless Steel Studios - Empire Earth. Został on stworzony przez zespół Mad Doc Software, autora takich tytułów jak Star Trek: Armada oraz Civilization: Call to Power.

Inno3D Tornado GeForce FX 5200/5200 Ultra i 5600/5600 Ultra
Inno3D Tornado GeForce FX 5200/5200 Ultra i 5600/5600 Ultra

eLKaeR, 31 marca 2003, 09:44

Oferta firmy InnoVISION Multimedia zostanie niebawem rozszerzona o cztery nowe karty graficzne Inno3D Tornado, bazujące na procesorach z rodziny GeForce FX – mowa tu o modelach 5200 i 5200 Ultra oraz 5600 i 5600 Ultra.

Arx Fatalis 2 - zarysy nowej gry

Łosiu, 31 marca 2003, 09:14

Już jakiś czas temu, przy okazji wydania ostatniego patcha v.1.16 do gry Arx Fatalis, jeden z członków studia Arkane Studios wyznał, iż obecnie trwają intensywne prace nad drugą częścią tego tytułu. W weekend zaś francuski serwis jeuxderoles.com zamieścił wywiad z Raphaelem Colantonio, zatrudnionym w studiu Arkane Studios na stanowisku „lead game designer”, w którym Colantonio przedstawił ogólną koncepcję nowej gry.

Uwaga! Kask ochronny nie znajduje się w zestawie!
Uwaga! Kask ochronny nie znajduje się w zestawie!

eLKaeR, 31 marca 2003, 08:44

Posiadacze konsoli Microsoft Xbox doczekali się kolejnych wirtualnych wyścigów, zatytułowanych Furious Karting. Pozycja owa została opracowana w paryskim studiu Babylon Software i wydana przez korporację Infogrames.

Dodatek do Raven Shield?

ComCo, 31 marca 2003, 07:56

Po raz kolejny, w ciągu paru ostatnich dni, mamy do czynienia z ciekawą „zagadką” przygotowaną przez internetowy sklep EBgames.com. Tym razem chodzi o wydaną dosyć niedawno, taktyczną grę akcji Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield oraz rzekomy dodatek, na który już teraz możemy złożyć przedpremierowe zamówienie...

Z Filipin rodem...

Void, 31 marca 2003, 07:54

Grupa kilku tysięcy wysp i atoli koralowych położonych w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego, a znanych wszystkim pod wspólną nazwą jako Filipiny, kojarzyć się nam mogła do tej pory z bardzo wieloma, jakże różnymi rzeczami. Inaczej to państwo postrzegane było przez turystę, a inaczej przez wielbiciela historii lub polityki. Ale jak dotychczas raczej nie zdarzyło się, by Filipiny wzbudziły większe zainteresowanie u graczy komputerowych...

Bloodmoon coraz bliżej premiery...
Bloodmoon coraz bliżej premiery...

ComCo, 31 marca 2003, 07:48

Życie wilkołaka wcale nie jest usłane różami - właśnie taka konkluzja będzie się kryła za kolejnym (po Tribunal) dodatkiem do gry The Elder Scrolls III: Morrowind o nazwie Bloodmoon. Otóż autorzy ze studia Bethesda Softworks zamieścili na oficjalnej stronie serii artykuł, w którym zdradzają kilka ciekawych informacji odnośnie nadchodzącej produkcji. Trzeba przyznać, że zapowiada się smakowity kąsek dla wszystkich wielbicieli cRPG...

Następny patch dla Cycling Manager 2

eLKaeR, 31 marca 2003, 07:44

Tegoroczny sezon kolarski już trwa, a tymczasem developerzy z firmy Cyanide postanowili dokonać kolejnej aktualizacji swojej „jednośladowej” gry pt. Cycling Manager 2.