Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 marca 2003

Lethal Dreams -
Lethal Dreams - "złoto" w Rosji, na świecie trochę później...

ComCo, 20 marca 2003, 15:50

Wciel się w postać jednego z sześciu potężnych magów i rozpocznij nową przygodę, na której końcu leży korona władcy fantastycznego świata... - to wszystko będzie możliwe w najnowszej grze strategy/RPG o nazwie Lethal Dreams: The Circle of Fate. Rzeczony tytuł, w wersji rosyjskiej, otrzymał właśnie status "gold" (czyt. prace zostały zakończone) i powinien trafić do sklepów w tym kraju już 28 marca. Światowa premiera gry nie została jeszcze ustalona.

Przyczyń się do powstania soundtracka Breed

ComCo, 20 marca 2003, 14:50

CDV Software oraz niemiecki serwis internetowy MyOwnMusic.de poinformowały, że poszukują ciekawych utworów na płytę ze ścieżką dźwiękową z nadchodzącej wielkimi krokami, gry Breed. W ogłoszonym konkursie mogą wziąć udział zarówno pojedynczy wykonawcy jak i całe zespoły, zaś najlepsze kompozycje zostaną wybrane przez specjalne jury złożone z przedstawicieli powyższych firm oraz zespołu odpowiedzialnego za ten tytuł - Brat Games

Blitzkrieg gotowy

Łosiu, 20 marca 2003, 13:35

Na oficjalnej stronie internetowej strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Blitzkrieg, pojawiła się wiadomość informująca, iż prace nad niemieckojęzyczną wersją rzeczonego tytułu dobiegły końca. Dla uczczenia tego wydarzenia firmy Nival Interactive i CDV przygotowały małą niespodziankę w postaci panoramicznego screena (4036x768) z gry, przedstawiającego kontrofensywę wojsk sowieckich.

Operation Flashpoint 2 – potwierdzony...

Void, 20 marca 2003, 13:35

Każdy, kto lubi od czasu do czasu poszaleć z karabinem w ręku na wirtualnych polach walki, z rozrzewnieniem zapewne wspomina grę czeskiej produkcji pod tytułem „Operation Flashpoint”. Znakomita symulacja działań jednostki na zapleczach wroga znalazła ogromne grono zwolenników na całym świecie. Na szczęście, jak to niestety często bywa, autorzy tej gry po odniesionym sukcesie nie oddali się błogiemu lenistwu, lecz zakasali rękawy i wzięli ostro do dalszej pracy...

"Generałowie" oczekują nadejścia patch'a v.1.05

eLKaeR, 20 marca 2003, 13:11

Przed tygodniem na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła czwarta poprawka systemowa, dedykowana strategii czasu rzeczywistego, zatytułowanej Command & Conquer: Generals. Tymczasem specjaliści z korporacji Electronic Arts tworzą kolejną „łatkę” dla rzeczonego produktu.

Recenzja: Strategic Command

Fajek, 20 marca 2003, 12:06

Strategic Command: European Theater to gra zrealizowana w firmie Big Time Software, specjalizującej się w tworzeniu realistycznych komputerowych gier wojennych. Niewątpliwe osiągnięcia tego producenta to takie gry jak: Airborne Assault: Red Devils Over Arnhem, seria TacOps oraz seria Combat Mission.

Doom III, Chrome, Devastation i inni "skazani na sukces"

eLKaeR, 20 marca 2003, 11:44

Na łamach zachodniego sieciowego serwisu o nazwie Gamer’s Pulse została opublikowana lista jedenastu nadchodzących tytułów z gatunku FPS, które wzbudzają największe emocje wśród graczy. Twórcy zestawienia wzięli pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i produkty dla konsol Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube.

Championship Manager 4, Line of Sight: Vietnam, Mistmare oraz New World Order - nowe dema

Łosiu, 20 marca 2003, 11:00

Różni zachodni wydawcy i producenci gier zaserwowali nam dziś sporą dawkę darmowej rozrywki. Wypuścili bowiem wersje demonstracyjne takich oto tytułów: Line of Sight: Vietnam (demo poprzednio dostępne jedynie na serwisie FilePlanet), Championship Manager 4 (finalna wersja dema), Mistmare oraz New World Order (nowa wersja v.1.4 dema gry). Naturalnie każde z owych dem możecie pobrać z naszego działu Pliki.

Przyczajony Tygrys i Ukryty Smok przenoszą się do świata cyfrowego
Przyczajony Tygrys i Ukryty Smok przenoszą się do świata cyfrowego

eLKaeR, 20 marca 2003, 10:44

Spośród wielu kinowych produkcji 2000 roku z całą pewnością wyróżnił się obraz pt. Crouching Tiger, Hidden Dragon (Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok), który podczas 73. ceremonii wręczenia Oscarów zdobył aż cztery Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Dzięki zabiegom korporacji wydawniczej Ubi Soft Entertainment ów hit doczeka się adaptacji w wirtualnej rzeczywistości pod postacią gry konsolowej.

Top 10 gier w US (20/03/03)

Łosiu, 20 marca 2003, 09:15

Grupa NPD opublikowała cotygodniowy raport sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych. W tygodniu który zakończył się 23 lutego na pierwszą pozycję wysunął się Command & Conquer: General spychając Master of Orion 3 na miejsce drugie. Widać też, iż seria The Sims straciła swój blask na tle ostatnio wydanych gier i teraz reprezentowana jest przez dwa tytuły: The Sims Deluxe oraz The Sims: Unleashed. To duża zmiana biorąc pod uwagę, że jeszcze dwa miesiące temu 5, 6 pozycji na liście miało w swej nazwie człon „The Sims” i zajmowało kilka czołowych pozycji.

Oficjalna strona Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight

Solnica, 20 marca 2003, 08:54

Microsoft uruchomił oficjalną witrynę gry MS Flight Simulator 2004: A Century of Flight, stronę, na którą powinien zajrzeć każdy, kto chociaż trochę interesuje się awiacją i serią wydawanych przez giganta z Redmond cywilnych symulatorów lotniczych.

200 mil to i tak mało...

Void, 20 marca 2003, 08:28

Kiedy gnasz autostradą w swoim rozpędzonym do niebywałej prędkości 100 km/h maluchu, wówczas z pobłażliwym uśmiechem przepuszczasz inne, wyprzedzające twój pojazd samochody. Bo ty już wiesz, że za chwilę, za małą chwileczkę zasiądziesz za kierownicą wyścigowego bolidu, uruchomisz 3,5 litrowy silnik, a twoi rywale w morderczych zmaganiach poczują jedynie swąd palonej gumy, gdy ty rozpoczniesz już kolejne okrążenie na torze w Indianapolis...

To będzie re... nie, ewolucja...

Void, 20 marca 2003, 08:25

Ech, gdybym tak dostał chociaż marnego dolara za każde przeczytane zapewnienie twórców nowej gry, która lada moment znajdzie się na sklepowych półkach, że to właśnie ich dzieło będzie jedyne i niepowtarzalne, całkiem przełomowe w swoim gatunku i tak w ogóle to zupełnie zrewolucjonizuje świat gier komputerowych... Wówczas to zapewne magazyn „Forbes” już od dawna interesowałby się stanem mojego konta. Niestety, w życiu nie ma aż tak dobrze...