Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 marca 2003

Przerwa techniczna (18/03/03)

Redakcja GRYOnline.pl, 18 marca 2003, 15:20

W dniu dzisiejszym, tj. 18 marca, w godzinach od 16.00 do 22.00 nastąpi przerwa techniczna spowodowana koniecznością przeprowadzenia konserwacji systemu. W okresie tym nie będzie działać serwer pocztowy MayClub, klubowy serwer FTP oraz usługa SMS. Strony WWW oraz serwer FTP z kolejkowaniem będą normalnie funkcjonować. Za zaistniałe w związku z tym utrudnienia serdecznie przepraszamy.

International Crime Syndicate - mod do SoF 2
International Crime Syndicate - mod do SoF 2

ComCo, 18 marca 2003, 13:32

Mody czy edytory poziomów to świetny sposób na wydłużenie żywotności każdego tytułu. Rozmaite dodatki tworzą głównie fani gry, jednak bardzo często okazuje się, że na bazie danego programu udało im się przygotować zupełnie nowe, pełnowartościowe dzieło (vide Half-Life i Counter-Strike). Tym razem mamy jednak do czynienia z "jedynie" ciekawą modyfikacją gry Soldier of Fortune 2, której wersja beta ujrzała właśnie światło dzienne.

Oficjalny pad Tom Clancy's Splinter Cell dla PS2

eLKaeR, 18 marca 2003, 13:32

Do europejskiej premiery gry Tom Clancy’s Splinter Cell w wersji na platformę PlayStation 2 pozostało już tylko kilkanaście dni. Dzięki współpracy korporacji wydawniczej Ubi Soft Entertainment i firmy Thrustmaster do sklepów trafi równolegle specjalny kontroler przewodowy, kompatybilny jedynie z „czarną konsolą”.

Żołnierze U.S. Army vs. cywilni gracze

eLKaeR, 18 marca 2003, 12:44

Armia Stanów Zjednoczonych sprzymierzyła się z korporacją Ultimate Arena, celem zorganizowania specjalnego turnieju, przeznaczonego dla entuzjastów taktycznej gry akcji o nazwie America’s Army: Operations.

Recenzja: Highland Warriors

Fajek, 18 marca 2003, 11:00

Highland Warriors to strategia czasu rzeczywistego zainspirowana głośnym filmem Braveheart, w którym Mel Gibson wcielił się w postać Williama Wallace. Akcja toczy się w na wyspach brytyjskich i pozwala graczom uczestniczyć w licznych konfliktach toczonych pomiędzy Szkockimi klanami, a państwem Angielskim...

Ballerium zawita na tegoroczne targi E3
Ballerium zawita na tegoroczne targi E3

ComCo, 18 marca 2003, 10:07

Pomimo tego, że Targi Elektronicznej Rozrywki E3 odbędą się dopiero w maju, większość firm już teraz zapowiada swoje przybycie i rozpoczyna przygotowywanie własnego stoiska. Jedną z nich jest Majorem Ltd., która zamierza pokazać graczom jak funkcjonuje Ballerium - kolejny tytuł przeznaczony wyłącznie do rozgrywki massively multiplayer online.

Moda na gry z gatunku MMOcRPG nadal trwa
Moda na gry z gatunku MMOcRPG nadal trwa

eLKaeR, 18 marca 2003, 10:05

Amerykańskie studio developerskie o nazwie Mutable Realms pracuje nad PeCetową grą wirtualną, zatytułowaną Wish. Pozycja owa reprezentuje gatunek MMOcRPG, a jej pierwsza publiczna prezentacja nastąpi podczas tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo (14-16 maja), które odbędą się w kalifornijskim mieście Los Angeles.

Misja w dżungli – dodatek do „I.G.I 2: Covert Strike”

Void, 18 marca 2003, 09:59

Jeszcze na dobre nie przebrzmiały echa po hucznej premierze drugiej części niezwykle popularnej gry jaką niewątpliwie była „Project I.G.I”, jeszcze nie wszyscy gracze zdążyli się w nią zaopatrzyć, a tu już zaczynają się pojawiać pierwsze poprawki i rozszerzenia...

Championship Manager 4 Gold, wkrótce nowe demo

Łosiu, 18 marca 2003, 08:46

Na ową wiadomość czekało setki fanów tej popularnej serii managerów piłkarskich. Firma Sports Interactive z zadowoleniem ogłosiła, iż gotowa jest już płyta Gold Master Championship Manager 4 i zapewniła, że gra trafi do brytyjskich sklepów 28 marca. Naturalnie my z jeszcze większą niecierpliwością czekamy na wiadomość z firmy Cenega Poland, polskiego wydawcy rzeczonego tytułu, w której poinformuje ona dostępności CM4 w naszym kraju.

Master of Orion III wymaga usprawnień

ComCo, 18 marca 2003, 08:45

Quicksilver oraz Infogrames, czyli firmy odpowiedzialne za pojawienie się na rynku gry Master of Orion III, planują wydać w najbliższym czasie dwa patche do rzeczonego tytułu. Ich zadaniem będzie usunięcie najbardziej uciążliwych błędów, na które natknęli się użytkownicy programu.

Vietcong „ozłocony”
Vietcong „ozłocony”

Solnica, 18 marca 2003, 08:44

Wedle jak do tej pory jeszcze nieoficjalnych, krążących tu i ówdzie po Sieci informacji, zakończone zostały prace nad wersją gry Vietcong przeznaczoną na rynek amerykański. Rozpoczął się proces tłoczenia płyt CD (tzw. status GOLD), dzięki czemu już wkrótce tytuł ten trafi na półki sklepowe za oceanem.

W oczekiwaniu na wielkie „DOOM”...

Void, 18 marca 2003, 08:39

Jedną z tych gier na którą czekają praktycznie wszyscy, od wielbicieli strategii poczynając a na miłośnikach klasycznych FPP kończąc, jest niewątpliwie „DOOM III”. Pojawiające się od czasu do czasu informacje i zapowiedzi jeszcze bardziej ten apetyt na wreszcie dobrą grę rozbudzają...

Nie ma to jak dobra koniunktura...

Void, 18 marca 2003, 08:33

Z takiego założenia wyszli zapewne twórcy wszelkiej maści gier określanych skrótem MMORPG, gdyż w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się jak grzyby po deszczu... I każda z nich oczywiście jest najlepsza, najpiękniejsza, najbardziej przyjazna graczowi... a czasem również najtańsza...