Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 marca 2003

Top Secret wycofany z rynku

ComCo, 3 marca 2003, 17:32

Niestety, to co już od jakiegoś czasu wydawało się być faktem zostało teraz oficjalnie potwierdzone - pismo "Top Secret" na stałe opuściło polski rynek. Magazyn zapowiadany był jako przełom wśród pism branżowych i był adresowany do doświadczonego gracza, jednak rzeczywistość w okrutny sposób zweryfikowała nadzieje fanów. Słabe wyniki sprzedaży zmusiły wydawnictwo Axel Springer Polska do zrezygnowania z tego tytułu – pozostała nam już tylko pamięć o "starym" i "nowym" TS-ie...

Recenzja: Świat Papierowych Mebelków

Fajek, 3 marca 2003, 15:05

Świat Papierowych Mebelków to gra przeznaczona głównie dla dziewczynek w wieku od 8 do 12 lat, pozwalająca im na zabawę w projektanta wnętrz, gdyż można w niej samodzielne zbudować od podstaw domek dla lalek.

Jakie tajemnice skrywają układy Radeon 9600 i 9800?

eLKaeR, 3 marca 2003, 14:14

W najbliższych dniach kanadyjska korporacja ATI Technologies powinna zaprezentować światu dwa nowe procesory graficzne z rodziny Radeon. Mowa tu o układach, oznaczonych symbolami 9600 (nazwa kodowa: RV350) i 9800 (R350).

Battlefield 1942, C&C: Generals – kolejne „łatki” w przygotowaniu

ComCo, 3 marca 2003, 14:11

Korporacja Electronic Arts stara się dbać o nabywców swoich gier, czego dowodem mogą być kolejno wydawane patche. Tym razem, EA poinformowała o przygotowywaniu nowej "łatki" do popularnego shootera FPS osadzonego w klimatach Drugiej Wojny Światowej o nazwie Battlefield 1942 oraz wydanego jakiś czas temu, RTS-a - Command & Conquer: Generals.

Sid Meier's Civilization III: Play the World - patch #3

eLKaeR, 3 marca 2003, 12:32

Ekipa developerska, pracująca na użytek firmy Firaxis Games, przygotowała kolejną poprawkę systemową, dedykowaną produktowi o nazwie Sid Meier’s Civilization III: Play the World, czyli oficjalnemu rozszerzeniu trzeciej odsłony popularnej serii gier strategicznych.

Wybrano testerów Warcraft III: The Frozen Throne

eLKaeR, 3 marca 2003, 11:23

Właśnie zakończyły się, zainaugurowane blisko trzy tygodnie temu, zapisy na przedpremierowe testowanie oficjalnego rozszerzenia gry Warcraft III: Reign of Chaos, noszącego tytuł The Frozen Throne.

Kolejne, po Enclave II, projekty studia Starbreeze Studios

Łosiu, 3 marca 2003, 09:02

W weekend studio developerskie Starbreeze Studios ujawniło, iż pracuje już nad drugą częścią trójwymiarowej gry akcji/TPP z elementami przygodowymi i cRPG, pt. Enclave. Niedługo później ukazało się, iż to nie wszystkie projekty tego zespołu, ponieważ na oficjalnej witrynie internetowej Starbreeze Studios pojawiły się dwie małe strony informacyjne poświęcone kolejnym dwóm grom tego studia. Pierwsza z nich to gra z gatunku Action/Adventure zatytułowana Templar, druga zaś kryje się pod nazwą „Hollywood project” i objęta jest jeszcze ścisłą tajemnicą.