Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 marca 2003

Termin zachodniej premiery Final Fantasy XI coraz bliżej

eLKaeR, 8 marca 2003, 14:44

Najnowsza odsłona kultowej serii Final Fantasy, w odróżnieniu od poprzednich dziesięciu części, dedykowana jest wyłącznie rozgrywce wieloosobowej za pośrednictwem globalnej Sieci. Na razie ów tytuł można nabyć wyłącznie w Japonii, a w sprzedaży znajdują się wersje, przeznaczone dla platform PC i Sony PlayStation 2. Tymczasem ciągle trwają przygotowania do amerykańskiej i europejskiej premiery produktu.

Earth 2160 w produkcji!
Earth 2160 w produkcji!

ComCo, 8 marca 2003, 13:55

Zuxxez Entertainment, oprócz opóźnienia Polan II, ma dla nas również dobre informacje – otóż na odświeżonej witrynie tej firmy pojawiła się specjalna podstrona poświęcona grze Earth 2160 – kolejnej strategii czasu rzeczywistego z tej znanej serii, którą stworzyli polscy programiści z zespołu Reality Pump Studios.

Polanie II jeszcze nie teraz
Polanie II jeszcze nie teraz

ComCo, 8 marca 2003, 13:35

Firma Zuxxez Entertainment donosi, ze jej najnowszy RTS o nazwie KnightShift (lub po naszemu: Polanie II) nie pojawi się na sklepowych półkach w najbliższym czasie. Autorzy potrzebują jeszcze trochę czasu na poprawienie stabilności programu, a także na zoptymalizowanie jego kodu czy wprowadzenie kolejnych elementów role-playing do rozgrywki. Obecnie, data premiery gry została przesunięta na drugi kwartał tego roku, ze wskazaniem na maj.

Premiera Halo 2 dopiero w przyszłym roku

ComCo, 8 marca 2003, 13:12

Matt Soell w jednym z postów na stronie firmy Bungie, poinformował, że sequel świetnej pierwszoosobowej strzelanki o nazwie Halo nie pojawi się w tym roku. Autorzy tłumaczą się koniecznością poświęcenia temu tytułowi znacznie większej uwagi, niż miało to miejsce w przypadku jego poprzednika. Najnowsze doniesienia wskazują, iż Halo 2 najprawdopodobniej ukaże się na początku przyszłego roku, jednakże twórcy gry nie potwierdzają tych prognoz.

Zostały przyznane kolejne wyróżnienia Game Developers Choice Awards

eLKaeR, 8 marca 2003, 12:55

W ramach tegorocznej imprezy z cyklu Game Developers Conference organizacja o nazwie International Game Developers Association po raz kolejny wręczyła prestiżowe nagrody Game Developers Choice Awards.

Darmowe pobieranie pełnej wersji Grand Theft Auto czas zacząć!

eLKaeR, 8 marca 2003, 12:12

Już prawie pięć lat minęło od momentu oficjalnej rynkowej premiery pierwszej odsłony popularnej serii Grand Theft Auto. Dzięki brytyjskiej firmie Rockstar Games pełna wersja owego produktu dostępna jest dla wszystkich użytkowników Internetu całkowicie za darmo.