Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 marca 2003

Zbliża się wiosna, a wraz z nią Shining Lore

eLKaeR, 2 marca 2003, 13:55

Zapowiedziana blisko rok temu gra z gatunku MMOcRPG pt. Shining Lore nareszcie znalazła rynkowego wydawcę. Najnowsze dzieło koreańskiego zespołu projektantów z firmy Phantagram (stworzyła ona m.in. strategię czasu rzeczywistego Kingdom Under Fire) zostanie wprowadzone do sprzedaży za sprawą azjatyckiej korporacji NCsoft, posiadającej obecnie 62,77% udziałów w rzeczonej grupie developerskiej.

Ogromne roboty bojowe również w kinach

eLKaeR, 2 marca 2003, 12:44

Jest już przesądzone, iż popularna seria futurystycznych gier wirtualnych o nazwie MechWarrior doczeka się adaptacji filmowej. Powstanie tejże gwarantuje umowa, podpisana właśnie przez korporację WizKids i studio Electric Entertainmet.

Plany ojców PlayStation 2 na targi E3 2003

eLKaeR, 2 marca 2003, 11:03

Część ekspozycyjna tegorocznej edycji branżowych targów Electronic Entertainment Expo trwać będzie od 14 do 16 maja na obszarze kompleksu wystawowego Convention Center w amerykańskim mieście Los Angeles. Zgodnie z tradycją dość dużą powierzchnię zajmie ekspozycja japońskiej korporacji Sony.

Grand Theft Auto 4 – prace rozpoczęte! GTA: San Andreas w przygotowaniu!
Grand Theft Auto 4 – prace rozpoczęte! GTA: San Andreas w przygotowaniu!

ComCo, 2 marca 2003, 09:53

Zgodnie z informacjami, jakie podał zachodni serwis Computer & Video Games, pięciu najważniejszych programistów z firmy Rockstar North rozpoczęło już prace nad pełnoprawnym sequelem do chyba najbardziej kontrowersyjnej gry ostatnich lat - Grand Theft Auto 3! Autorzy przygotowują również kolejną grę w stylu GTA: Vice City (czyli coś a’la samodzielne rozszerzenie GTA3 oparte na tych samych rozwiązaniach, ale z inną fabułą), którego akcja najprawdopodobniej będzie rozgrywała się w San Andreas!

Sequel Enclave już niedługo
Sequel Enclave już niedługo

ComCo, 2 marca 2003, 09:20

Prace nad PeCetową wersją pierwszej części Enclave idą pełną parą, a tymczasem zespół Starbreeze z radością ogłosił o rozpoczęciu prac nad sequelem swojej gry akcji z elementami przygody. Po raz kolejny zostaniemy uwikłani w walkę pomiędzy dobrem a złem. Obie strony konfliktu dążą do zdobycia magicznego przedmiotu pozwalającego na przejęcie kontroli nad całym, fantastycznym światem...

"Królowie Szybkości" coraz bliżej

ComCo, 2 marca 2003, 09:13

Firma Acclaim poinformowała o przygotowywaniu nowej, arcade'owej symulacji wyścigów motocyklowych o nazwie Speed Kings. Pełna wersja gry pozwoli nam na rywalizację w ośmiu trybach rozgrywki (trzy dla single player i pięć dla multi) - do dyspozycji dostaniemy w sumie 22 modele pojazdów, które zostaną opracowane w oparciu o współcześnie istniejące motocykle.