Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 marca 2003

Rozdano "Oskary" w dziedzinie elektronicznej rozrywki za rok 2002

eLKaeR, 1 marca 2003, 13:32

Wczoraj w amerykańskim mieście Las Vegas odbyła się szósta doroczna ceremonia wręczenia prestiżowych nagród Interactive Achievement Awards, przyznawanych przez organizację o nazwie Academy of Interactive Arts & Sciences. Wśród nominowanych znalazło się kilkadziesiąt gier wirtualnych, wydanych w ubiegłym roku.

Zielonoskóry twardziel + inteligenty naukowiec = The Hulk

ComCo, 1 marca 2003, 13:10

Zespół Radical Entertainment poinformował o przygotowywaniu gry The Hulk, w której wcielimy się w postać tego, jakże popularnego, komiksowego herosa. Naszym zadaniem będzie powstrzymanie okrutnego Leadera pragnącego stworzyć armię super żołnierzy, używając do tego energii Hulka. Do spisku dołączy również profesor Crawford - dobry przyjaciel Bruce'a Bannera (i jego alter-ego Hulka), który pod pretekstem pomocy dla swojego kompana, wykradnie jego moc.

Podbij kosmos w Star Wars: Galaxies

ComCo, 1 marca 2003, 12:45

Pomimo tego, że premiera Star Wars: Galaxies odbędzie się dopiero w kwietniu, firma Sony Online Entertainment oficjalnie zapowiedziała pierwszy dodatek do tego tytułu o nazwie Space Expansion. Wraz z jego nadejściem, gracze otrzymają do dyspozycji promy kosmiczne lub myśliwce, które będą mogły być wykorzystane do międzyplanetarnych podróży oraz gwiezdnych starć z przeciwnikiem – rozszerzy to rozgrywkę o zupełnie nowy obszar.

Nowe odsłony cyklu Medal of Honor nie dla posiadaczy PeCetów

eLKaeR, 1 marca 2003, 12:25

Korporacja Electronic Arts oficjalnie potwierdziła, iż popularna seria gier z gatunku FPS o nazwie Medal of Honor zostanie niebawem rozszerzona o dwie dalsze części. Wydawca owych pozycji zamierza opublikować jedynie wersje, dedykowane konsolom nowej generacji.

Plan wydawniczy CDV na 2003 rok

ComCo, 1 marca 2003, 10:25

Firma CDV Software zaktualizowała swój plan wydawniczy, podając nam listę tytułów, które zostaną przez nią wydane do końca tego roku, wraz z przybliżonymi datami premier. Jednocześnie, wydawca potwierdził wydanie sequela do popularnych w naszym kraju Kozaków - Cossacks II (już w trzecim kwartale tego roku), a także Breed - gry akcji zapowiadanej jako pogromca słynnego Halo z Xboxa (drugi kwartał).

Tajemniczy Warden, czyli ręka sprawiedliwości Nocnych Elfów

eLKaeR, 1 marca 2003, 10:05

Blood Mage, Crypt Lord, Shadow Hunter i Pandaren Brewmaster – tak brzmią nazwy dotychczas ujawnionych przez firmę Blizzard Entertainment bohaterów, którzy zadebiutują w oficjalnym rozszerzeniu gry Warcraft III: Reign of Chaos, noszącym tytuł The Frozen Throne. Do wspomnianej grupy dołączył właśnie kolejny heros – Warden (Nadzorca).