Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 marca 2003

Judge Dredd vs. Judge Death – garść informacji
Judge Dredd vs. Judge Death – garść informacji

ComCo, 23 marca 2003, 17:34

Sędzia Dredd - twardziel jakich mało, a jednocześnie osoba, która śmiertelnie poważnie traktuje swoją pracę - już niedługo "zaatakuje" rynek PC oraz konsolę PlayStation 2. Gra nie będzie miała jednak nic wspólnego z filmową adaptacją przygód Dredda (dla przypomnienia - Sylvester Stallone w roli głównej), ale bezpośrednio nawiąże do komiksu, który bije rekordy popularności na Zachodzie. Aby zaciekawić Was rzeczoną produkcją, zespół pracujący nad grą Judge Dredd vs. Judge Death zdradził trochę nowych informacji na jej temat.

Doom III - GeForce FX 5800 Ultra vs. Radeon 9800 Pro vs. Radeon 9700 Pro
Doom III - GeForce FX 5800 Ultra vs. Radeon 9800 Pro vs. Radeon 9700 Pro

eLKaeR, 23 marca 2003, 16:55

Na łamach popularnego serwisu internetowego o nazwie Digit-Life został opublikowany test porównawczy trzech kart graficznych, wyposażonych w procesory nVidia GeForce FX 5800 Ultra oraz ATI Radeon 9800 Pro i 9700 Pro. Jedną z aplikacji, wykorzystanych podczas badań, była wersja „alpha” gry Doom III.

Strona Star Wars: KotOR zaktualizowana
Strona Star Wars: KotOR zaktualizowana

ComCo, 23 marca 2003, 15:01

Przenieś się w realia Starej Republiki, ponad 4000 lat przed wydarzeniami, które poznałeś w filmach z serii „Gwiezdne Wojny”, przystąp do walki pomiędzy dobrymi siłami Jedi oraz złymi Sith, odwiedź osiem rozległych światów i stocz pojedynki przy użyciu miecza lub mocy Jedi - to wszystko będzie możliwe w grze Star Wars: Knights of the Old Republic, która już w czerwcu (wersja na konsolę Xbox) powinna pojawić się na sklepowych półkach. Tymczasem, oficjalna strona internetowa poświęcona rzeczonemu tytułowi została całkowicie przebudowana.

Star Wars Rogue Squadron III - kolejny tytuł wyłącznie na GameCube

eLKaeR, 23 marca 2003, 14:44

Jedną z pierwszych gier, które zostały udostępnione posiadaczom konsoli Nintendo GameCube w momencie jej rynkowego debiutu, była trójwymiarowa zręcznościówka o nazwie Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trwa developing trzeciej odsłony „Szwadronu Łobuzów”.

Wakacje z Geneforge 2
Wakacje z Geneforge 2

eLKaeR, 23 marca 2003, 12:55

Prosto z siedziby firmy Spiderweb Software nadeszły pierwsze informacje, dotyczące sequel’a wirtualnej gry fabularnej o nazwie Geneforge, która pojawiła się na sklepowych półkach przed dwunastoma miesiącami.

Trzy razy "D", czyli dopracowywanie demonstracji Devastation

eLKaeR, 23 marca 2003, 10:44

Od minionego piątku z naszego działu Pliki można pobrać wieloosobową wersję pokazową nadchodzącej gry z gatunku FPS pt. Devastation. Tymczasem dzięki współpracy firm Digitalo Studios i Arush Entertainment światło dzienne ujrzała niewielka poprawka systemowa, dedykowana rzeczonej demonstracji.