Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 marca 2003

Syberia II – jaka ona piękna...

Void, 16 marca 2003, 15:39

Trzeba uczciwie przyznać, że włodarze kanadyjskiej firmy Microids potrafią kuć żelazo, póki gorące... Jeszcze na dobre nie przebrzmiały echa towarzyszące zwycięskiemu podbojowi rynków całego świata przez ich bodajże największy przebój, jakim niewątpliwie okazała się być „Syberia”, a tu już pracujący w pocie czoła Benoit Sokal zasypuje nas coraz to nowymi obrazkami z kontynuacji tej gry.

Dalsze doniesienia nt. BlowOut, czyli nowoczesnej gry akcji w „staroszkolnej” konwencji

eLKaeR, 16 marca 2003, 15:30

Blisko dwanaście miesięcy temu pojawiły się pierwsze informacje, związane z grą o nazwie BlowOut. Dziś developerzy z francuskiej firmy Kaos Kontrol ujawnili kolejne szczegóły, dotyczące swojego najnowszego dzieła.

Myth II: Soulblighter – od pięciu lat na rynku i nadal wymaga usprawnień

eLKaeR, 16 marca 2003, 14:44

Wydana w 1998 roku gra strategiczna czasu rzeczywistego pt. Myth II: Soulblighter doczekała się kolejnej poprawki systemowej, autorstwa programistów z zespołów Project Magma i MythDevelopers.

Spięcie na linii Eidos Interactive - Microsoft

eLKaeR, 16 marca 2003, 14:29

Od trzech dni usługa Xbox Live, umożliwiająca użytkownikom „czarnej skrzynki” korzystanie z niektórych dobrodziejstw globalnej Sieci, dostępna jest również w wybranych krajach Europy Zachodniej. Tymczasem wydawnictwo Eidos Interactive oświadczyło, iż nie przewiduje zaimplementowania w swoich nowych grach algorytmów, odpowiedzialnych za współpracę z rzeczonym systemem.

Half-Life 2 w listopadzie?!

ComCo, 16 marca 2003, 14:21

Niemieckojęzyczny serwis GameStar.de uznał listopad tego roku za miesiąc magiczny. Właśnie wtedy minie pięć lat od momentu pojawienia się pierwszej części gry Half-Life, a według nowych informacji wówczas powinien ukazać się sequel tego tytułu! Owe przypuszczenia zostały oparte o wypowiedź Robina Walkera z firmy Valve, fragmenty informacji prasowej firmy ATI oraz słowa pracowników nVidii, które padły na jednej z konferencji prasowych.

"Platyna" dla ścieżki dźwiękowej do NBA Live 2003

ComCo, 16 marca 2003, 11:09

Korporacja Electronic Arts z dumą poinformowała, że jej soundtrack do gry NBA Live 2003 sprzedał się w ilości przekraczającej milion egzemplarzy, osiągając tym samym status platynowej płyty. Album został wydany jakiś czas temu jako niezależny produkt i bardzo szybko zyskał sporą popularność.

Top 10 gier w US (16/03/03)

ComCo, 16 marca 2003, 09:43

Najnowsze zestawienie bestsellerów wśród gier na amerykańskim rynku okazało się być zgubne dla Unreal II - ta pierwszoosobowa strzelanka wypadła poza listę. Tymczasem, na miejscu pierwszym zadebiutowała długo oczekiwana strategia kosmiczna o nazwie Master of Orion III, zaś tuż za nią lokują się Command & Conquer: Generals oraz Splinter Cell. Na uwagę zasługuję również powrót na piąte miejsce, po dłuższej nieobecności, gry Grand Theft Auto III.