Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 marca 2003

Iron Storm - poradnik

Sznur, 25 marca 2003, 17:43

W Dziale Poradników pojawił się szczegółowy opis ukończenia gry Iron Storm, alternatywnej wizji I wojny światowej utrzymanej w konwencji FPS. Poradnik zawiera wiele osobistych uwag autora dotyczących rozwiązania niektórych zaistniałych sytuacji, wyboru odpowiedniej drogi, oraz decyzji dotyczących taktyki.

DirectX 9.0a dostępny

Fajek, 25 marca 2003, 15:30

Najnowsza wersja bibliotek DirectX jest już dostępna na stornie Microsoftu. DirectX 9.0a wnosi kilka poprawek, które usuwają błędy znajdujące się w poprzedniej wersji.

Witryna Aquamark3 otwarta!

eLKaeR, 25 marca 2003, 12:44

Niemiecka firma Massive Development uruchomiła oficjalną stronę internetową trzeciej edycji popularnego programu Aquamark, służącego do testowania wydajności komputerów klasy PC pod kątem obsługi najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie generowania oprawy wizualnej.

Recenzja: Indiana Jack

Fajek, 25 marca 2003, 11:54

Indiana Jack to nowa gra platformowa firmy Techland, w której wcielamy się w odważną małpkę pragnącą pokonać nikczemne zło. Fabuła może niezbyt oryginalna, ale może gra jest lepsza?

Aktualizowanie Unreal II: The Awakening do wersji 1403

eLKaeR, 25 marca 2003, 11:05

Już niebawem rozpocznie się trzeci miesiąc rynkowego istnienia drugiej części cyklu Unreal, noszącej podtytuł The Awakening. Tymczasem na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła długo oczekiwana „łata”, dedykowana najnowszemu dziełu developerów z firmy Legend Entertainment.

Więcej powietrznych konfrontacji lotnictwa alianckiego i niemieckiego

eLKaeR, 25 marca 2003, 10:32

Pomiędzy firmami Just Flight i Martix Games została właśnie podpisana umowa, na mocy której ta ostatnia korporacja zyskała prawa do publikacji nadchodzących produktów pierwszego z wymienionych podmiotów. Mowa tu o nowej linii rozszerzeń gry Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe.

Cenega Publishing – plany na targi E3

ComCo, 25 marca 2003, 10:28

Już za niecałe dwa miesiące, tj. w dniach 14-16 maja, na terenie Los Angeles odbędą się Targi Elektronicznej Rozrywki E3. W związku z tym kolejne firmy zapowiadają swoje przybycie oraz zdradzają listę tytułów, które zamierzają pokazać graczom. Jedną z nich jest Cenega Publishing, a oto nazwy gier, jakie będziemy mogli zobaczyć (i w jakie zagramy) odwiedzając jej stoisko.

Baldur's Gate: Dark Alliance II w przygotowaniu
Baldur's Gate: Dark Alliance II w przygotowaniu

ComCo, 25 marca 2003, 10:27

Wirtualny świat "Wrót Baldura" ciągle jest rozszerzany o nowe miejsca, lokacje, przeciwników oraz przygody, które czekają na wszystkich śmiałków – tym razem firma Interplay Entertainment poinformowała o pracach nad sequelem gry Baldur's Gate: Dark Alliance. Pełna wersja tego tytułu przygotowywana jest przez studio Black Isle, a według pierwszych zapowiedzi ukaże się jeszcze pod koniec tego roku na konsole: PlayStation 2 oraz Xbox.

The Saga of Ryzom - nowa generacja MMO?
The Saga of Ryzom - nowa generacja MMO?

Łosiu, 25 marca 2003, 10:17

Już jakiś czas temu firma Wanadoo Edition zachwycona europejskim sukcesem gry Dark Age of Camelot zdecydowała się stworzyć wraz z zespołem Nevrax nową, własną grę sieciową, zatytułowaną „Saga of Ryzom”. Do niedawna nie ujawniano żadnych szczegółów dotyczących tej produkcji, jednakże w najnowszym newsletterze i na uaktualnionej stronie gry zaprezentowano ogromną ilość informacji, które postaram się wam przedstawić...

Hity na Xboxa po promocyjnej cenie

ComCo, 25 marca 2003, 08:59

W zeszłym miesiącu korporacja Microsoft ogłosiła start serii Platinum Hits (jedne z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Xbox, w srebrnym opakowaniu i z obniżoną ceną) w Stanach Zjednoczonych, a dzisiaj poinformowała o rozpoczęciu tej samej inicjatywy na rynku europejskim. Tym razem seria będzie nosiła nazwę Xbox Classics, zaś jej sprzedaż rozpocznie się z dniem 11 kwietnia.

Mythic przygotowuje się do walki z Shadowbane i Star Wars Galaxies...

Łosiu, 25 marca 2003, 08:15

Firma Mythic Entertainment, która zasłynęła w świecie dzięki wyśmienitej grze z gatunku MMOcRPG „Dark Age of Camelot” (220 tysięcy subskrybentów na całym świecie) podpisała porozumienie z firmą TA Associates, na mocy którego TA Associates zainwestuje w Mythica i jego sieciowe gry 32 miliony dolarów.

Cóż, zdarza się i najlepszym...

Void, 25 marca 2003, 07:16

Microsoft powoli zaczyna wycofywać się, wraz z ze swoim sztandarowym dziełem ostatnich lat, z rynku japońskiego. Niestety, konsola Xbox nie spotkała się z takim uznaniem wśród mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni jak to zakładali pan Gates i spółka. Sprzedaż nie zdoła osiągnąć nawet planowanej liczby 400 000 egzemplarzy, zdecydowano więc, że nadszedł czas na zmiany.