Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 25 marca 2003, 07:11

Goto Bridge II już wkrótce w sklepach

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Goto Bridge II to nowa komputerowa gra brydżowa, która pod koniec tego tygodnia pojawi się w sklepach na terenie całego kraju. Tytuł ten jest prawdziwym przełomem wśród komputerowych symulacji brydża i na pewno spodoba się każdemu fanowi tej wspaniałej rozrywki. Gra dostępna będzie w profesjonalnej, polskiej wersji językowej i przystępnej cenie 99 złotych.

Goto Bridge II to gra przeznaczona dla brydżowych entuzjastów, zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. To także trzy niezwykle bogate w opcje tryby - Trening, Rozgrywka i Turniej - i zupełnie nowy interfejs użytkownika, który powoduje, że jest to symulacja brydża, jakiej dotąd nie było. Goto Bridge II zmieni Twój komputer w zawsze dostępnego, spokojnego i cierpliwego gracza, a szeroki wachlarz opcji pozwoli na zrekonstruowanie każdej niemal rozgrywki brydżowej.

  • Pełna, profesjonalna, polska wersja językowa
  • Przystępna cena 99,90 złotych
  • Opcja gry przy takich samych warunkach rozdania pozwala na sprawdzanie różnych wariantów i porównywanie rezultatów rozgrywki
  • Baza ponad 50 000 rozdań, zawierająca interesujące łamigłówki, ciekawe zadania oraz 1000 rozdań z prawdziwych turniejów brydżowych
  • Możliwość rozsyłania kolejnych ruchów przy pomocy poczty elektronicznej
  • Wbudowany moduł edukacyjny, stworzony przy współpracy z Francuską Federacją Brydża pomaga początkującym graczom w pokonaniu przeciwników i zapoznaje z zasadami gry.