Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 marca 2003

Midtown Madness 3 już wkrótce w sprzedaży

Fajek, 6 marca 2003, 16:46

Kolejna edycja miejskich wyścigów ze stajni Microsoftu już niebawem trafi na rynek. Mowa oczywiście o grze Midtown Madness 3, której to premiera została ustalona na 17 czerwca tego roku. Niestety smutną wiadomością jest fakt, iż w chwili obecnej gra będzie dostępna jedynie na konsolę Xbox.

Recenzja: Hotel Giant

Fajek, 6 marca 2003, 12:16

Hotel Tycoon to strategia ekonomiczna stworzona przez Trevora Chan’a, twórcę serii Seven Kingdoms. Gracz staje się młodym przedsiębiorcą, którego celem jest stworzenie najlepszej sieci ekskluzywnych hoteli. Gra pozwala wykazać się graczom w każdej dziedzinie związanej z budową i zarządzaniem takich ośrodków.

Max Payne zgłębia sztukę walki rodem z klasztoru Shaolin

eLKaeR, 6 marca 2003, 11:32

Chociaż trójwymiarowa gra akcji pt. Max Payne zadebiutowała na rynku blisko dwa lata temu, to nadal powstają jej liczne modyfikacje. Jedną z ciekawszych „przeróbek” jest Max Payne: Kung Fu Edition, której trzecia odsłona właśnie ujrzała światło dzienne.

Kolejny update "Nigdyzimowych Nocy"

eLKaeR, 6 marca 2003, 10:44

Dzięki zabiegom korporacji BioWare, z globalnego oceanu informatycznego można już wyłowić nowy patch, przeznaczony dla wirtualnej gry fabularnej o nazwie Neverwinter Nights.

SWAT: Urban Justice dopiero w przyszłym roku

Solnica, 6 marca 2003, 10:21

Wszystko wskazuje na to, iż w tym roku nie dane nam będzie zagrać w SWAT: Urban Justice. Jak wynika z informacji które udało się pozyskać zachodniemu serwisowi 10-David.com, premiera tego tytułu przesunięta została na przyszły rok.

Premiera EVE: The Second Genesis ponownie przesunięta
Premiera EVE: The Second Genesis ponownie przesunięta

Łosiu, 6 marca 2003, 10:18

Firma Simon & Schuster Interactive podała do wiadomości, iż gra z gatunku MMO z akcją osadzoną w przestrzeni kosmicznej, EVE: The Second Genesis, nie zostanie wydana w marcu, jak poprzednio informowano, a dopiero szóstego maja. Powodem tej ponad sześciotygodniowej zwłoki jest chęć ostatecznego dopracowania i zoptymalizowania pracy serwerów gry.

Nowości z Mirage Interactive - Mortyr 2 i WWW43 na screenach, pierwsze informacje o drugim Mortyrze

Łosiu, 6 marca 2003, 09:07

Znana polska firma developerska, Mirage Interactive, przedstawiła wczoraj dużą dawkę nowych materiałów graficznych z obecnie produkowanych przez siebie tytułów. Mowa tu o wczesnych screenach z Mortyra 2 oraz kilkunastu sceenach z gry nazwanej roboczo WWW43 (prawdopodobnie jest to Another War 2). Ponadto firma zdradziła całkiem sporo szczegółów dotyczących Mortyra 2, fabułę, styl nowej gry, itp.

Top 10 gier w US (06/03/03)

Łosiu, 6 marca 2003, 09:02

Grupa NPDTechworld opublikowała zestawienie dziesięciu najpopularniejszych gier komputerowych w Stanach Zjednoczonych w tygodniu, który zakończył się 22 lutego. Zaskakujących zmian w preferencjach i gustach amerykańskich graczy nie dostrzegłem, cieszy zaś udany debiut znakomitej gry Tom Clancy's Splinter Cell na pozycji trzeciej.

Shadowbane „ozłocony”, premiera 25 marca

Solnica, 6 marca 2003, 08:26

Ubi Soft Entertainment poinformował o zakończeniu prac nad Shadowbane, grą z gatunku massive multiplayer online, której stworzenie zajęło zespołowi Wolfpack Studios ostatnie cztery lata. Rozpoczął się proces tłoczenia płyt CD, dzięki czemu począwszy od 25 marca gra dostępna będzie w sprzedaży.

Nexus sukcesorem GameCube?
Nexus sukcesorem GameCube?

eLKaeR, 6 marca 2003, 08:08

W różnych miejscach globalnej Sieci zaczęły pojawiać się ostatnimi czasy informacje, dotyczące nowej stacjonarnej konsoli firmy Nintendo (ta jednakże nie potwierdziła owych rewelacji). Rzeczone urządzenie miałoby nosić nazwę Nexus i zastąpić na rynku system GameCube.