Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 marca 2003

Run Like Hell na Xboxa „ozłocone”

ComCo, 15 marca 2003, 16:11

Gatunek survival-horrorów przeżywa ostatnio kolejną młodość, czego dowodem może być Xbox’owa wersja tytułu stworzonego przez firmę Interplay Entertainment, o nazwie Run Like Hell. Całość uzyskała niedawno status „gold” i trafiła do tłoczni, zaś stamtąd powędruje na półki sklepowe już na początku kwietnia tego roku.

Midtown Madness 3 – garść informacji

ComCo, 15 marca 2003, 14:24

Zapach „palonej” gumy, ściganie się po największych miastach świata, zaułki, zakręty, wiadukty... Seria Midtown Madness podobała się graczom z wielu powodów, a to tylko niektóre z nich. Tymczasem zespół Digital Illusions (twórcy m.in. Rally Masters czy Swedish Touring Car Championship) ostro pracuje nad trzecią częścią cyklu, która ukaże się wyłącznie na konsolę Xbox w czerwcu tego roku. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych informacji na jej temat.

Komiksowa strzelanina w Hong Kongu
Komiksowa strzelanina w Hong Kongu

eLKaeR, 15 marca 2003, 14:22

Szwedzkie studio Idol FX pracuje nad pozycją o nazwie Drake, opartą na serii komiksów pod tym samym tytułem. Produkt ów reprezentuje gatunek trójwymiarowych gier akcji, a udostępniony zostanie posiadaczom PeCetów i konsol Microsoft Xbox.

Wieloosobowe Gwiezdne Wojny nie zdążą na czas

eLKaeR, 15 marca 2003, 14:20

Ostatnie spekulacje, dotyczące opóźnienia premiery gry z gatunku MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies: An Empire Divided, znalazły potwierdzenie w oświadczeniu, opublikowanym na oficjalnym forum internetowym owego tytułu.

Nadchodzi następna generacja produktów z serii Tekken i Ace Combat

eLKaeR, 15 marca 2003, 10:53

Prosto z siedziby japońskiej firmy Namco napłynęły pierwsze sygnały, dotyczące szóstej odsłony kultowego cyklu wirtualnych gier walki pt. Tekken oraz piątej części Ace Combat.

Turniej Tekken 4
Turniej Tekken 4

ComCo, 15 marca 2003, 10:23

Już jutro (tj. 16.03.2003) o godzinie 12:00 w Warszawskim Klubie Internetowym CyberLand odbędzie się druga edycja Turnieju Tekken 4 o nazwie Face Breaker #2, w którym zmierzą się najlepsi gracze z całej Polski. Z tej okazji organizatorzy turnieju: CyberLand oraz Liga Graczy CGL, pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych zawodami do swojego lokalu na to wspaniałe widowisko.