Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 marca 2003

Operation Flashpoint na Xbox'a
Operation Flashpoint na Xbox'a

Fajek, 11 marca 2003, 17:01

Codemasters poinformowało o kolejnych szczegółach dotyczących gry Operation Flashpoint w wersji na konsolę Xbox. Operation Flashpoint to jak na razie najlepsza symulacja pola walki, która zadebiutowała na rynku 2 lata temu.

Devastation „ozłocone”
Devastation „ozłocone”

ComCo, 11 marca 2003, 16:41

Długo oczekiwana strzelanka pierwszoosobowa, której akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie przyszłości – Devastation - została już ukończona (status "gold") i wysłana do tłoczni. Stamtąd powinna trafić do sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Poradniki w PDF i szybki FTP od dziś nie tylko dla MayClub, Strefa Komórek oficjalnie otwarta

Redakcja GRYOnline.pl, 11 marca 2003, 15:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w ciągu najbliższych tygodni będziecie świadkami licznych zmian na serwisach GRY-OnLine – zmian których wspólnym mianownikiem jest „więcej i lepiej”, czyli jeszcze obszerniejsza zawartość i łatwiejszy, wygodniejszy do niej dostęp. Dziś wprowadzamy dostęp do szybkiego FTP i poradniki w formacie PDF dla wszystkich, a nie jak dotąd tylko dla członków MayClub. Ponadto oficjalnie zaingurowała swoją obecność na GOL Strefa Komórek – na razie w formie miniaturowej ale planujemy sukcesywnie ją rozbudowywać.

Kwietniowy numer magazynu Click! już w kioskach

Solnica, 11 marca 2003, 15:20

Do kiosków i punktów z prasą na terenie naszego kraju trafił kwietniowy numer magazynu Click! Na dołączonej doń płycie CD zamieszczono m.in. pełną wersję gry „Millennium Racer” a wewnątrz magazynu jak zwykle wiele różnego typu materiałów na temat gier, nowinki sprzętowe, recenzje filmów, itp.

„Złoty Dodatek” do Skoków Narciarskich 2003
„Złoty Dodatek” do Skoków Narciarskich 2003

Fajek, 11 marca 2003, 14:27

Najnowszy, trzeci już dodatek do gry Skoki narciarskie 2003 zawiera wszystkie dotychczas wydane łatki i usprawnienia, rozszerza grę do poziomu Złotej edycji, która niedawno trafiła do sprzedaży. Wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry dzięki nowemu dodatkowi za darmo korzystają z opcji dostępnych w Złotej edycji.

Recenzja: Command & Conquer - Generals

Fajek, 11 marca 2003, 12:59

Command & Conquer: Generals to najnowsza część sagi C&C, jednak pierwsza gra nie stworzoną przez legendarne studio Westwood. Czy wyszło to grze na dobre? Przeczytajcie nasza recenzję...

A miało być tak pięknie... Autografy, telefony, wywiady... I co z tego wyszło? Nic...

Void, 11 marca 2003, 12:53

Kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski na temat rozpoczęcia przez LucaArts prac nad kontynuacjami takich przebojów jak "Grim Fandango" czy "Monkey Island", wielu z nas zaczęło nerwowo przebierać łapkami w oczekiwaniu na te tytuły. Każdy miłośnik gier komputerowych już sobie wyobrażał te dni spędzone przed ekranem na wspaniałej rozrywce jaką zawsze zapewniały produkty sygnowane charakterystycznym logo firmy z Kalifornii.

Czwarty "Mechaniczny Wojownik" i debiutancki patch

eLKaeR, 11 marca 2003, 12:44

Dzięki staraniom firmy developerskiej Cyberlore Studios i korporacji Microsoft, światło dzienne ujrzała pierwsza poprawka systemowa, dedykowana czwartej części cyklu MechWarrior, noszącej podtytuł Mercenaries.

Kto zastąpi Bena? - nowe wieści z Lucas Arts

Void, 11 marca 2003, 11:21

Od pewnego czasu, zza zamkniętych na głucho drzwi LucasArts, dobiegają odgłosy wytężonej pracy. W pocie czoła najwybitniejsi graficy i programiści tej firmy zajmują się tworzeniem nowych projektów. Zaraz, zaraz, nowych? Nie tak do końca...

Liczba beta-testerów Warcraft III: The Frozen Throne zostanie podwojona

eLKaeR, 11 marca 2003, 10:23

Przedpremierowe próby oficjalnego rozszerzenia gry Warcraft III: Reign of Chaos, noszącego tytuł The Frozen Throne, trwają już od blisko tygodnia. Tymczasem korporacja Blizzard Entertainment oświadczyła, że zamierza powiększyć grono testujących o dodatkowe 10.000 osób, celem ułatwienia i przyspieszenia całego procesu.

Demo Warrior Kings: Battles do pobrania

Łosiu, 11 marca 2003, 09:44

Warrior Kings to strategia czasu rzeczywistego osadzona w klimatach fantasy, która okazała się jedną z najbardziej niedocenionych produkcji ubiegłego roku w naszym kraju. Niedługo na zachodzie firmy Black Cactus i Empire Interactive wydadzą dodatek do Warrior Kings o podtytule Battles i miejmy nadzieję, że w przyszłości trafi on także do polskich sklepów. Tymczasem zapraszam do pobrania wersji demonstracyjnej Warrior Kings: Battles z naszego działu Pliki.

Zestaw narzędzi edytorskich dla Battlefield 1942 w produkcji
Zestaw narzędzi edytorskich dla Battlefield 1942 w produkcji

eLKaeR, 11 marca 2003, 09:32

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż trwa proces developingu oficjalnego edytora scenariuszy, przeznaczonego dla bestsellerowej gry Battlefield 1942. Program ów otrzymał nazwę BattleCraft ’42, a firmowany jest przez szwedzkie studio Digital Illusions i amerykańską korporację Electronic Arts.

Microsoft czasowo wstrzymuje rozwój pakietu DirectX i ujawnia kilka szczegółów dotyczących Longhorna

Łosiu, 11 marca 2003, 09:17

Otóż, redaktorzy serwisu GameSpot przeprowadzili na konferencji „Game Developers Conference” rozmowę z Deanem Lesterem, szefem oddziałów „Windows Graphics” oraz „Gaming” korporacji Microsoft i o dziwo zdradził on szereg rewelacji dotyczących planów firmy i przyszłości systemów operacyjnych Microsoftu – mówiąc w skrócie szykuje się mała rewolucja.

NBA Street Vol. 2 - data premiery
NBA Street Vol. 2 - data premiery

ComCo, 11 marca 2003, 07:45

Kolejne wcielenie wirtualnej koszykówki w "ulicznym" wydaniu - gra NBA Street Vol. 2 - pojawi się w zachodnich sklepach dopiero 29 kwietnia, czyli blisko miesiąc później niż pierwotnie zapowiadano. Całość zostanie wydana jednocześnie na konsole GameCube, PlayStation 2 oraz Xbox.