Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 11 marca 2003, 15:59

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradniki w PDF i szybki FTP od dziś nie tylko dla MayClub, Strefa Komórek oficjalnie otwarta

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w ciągu najbliższych tygodni będziecie świadkami licznych zmian na serwisach GRY-OnLine – zmian których wspólnym mianownikiem jest „więcej i lepiej”, czyli jeszcze obszerniejsza zawartość i łatwiejszy, wygodniejszy do niej dostęp. Dziś wprowadzamy dostęp do szybkiego FTP i poradniki w formacie PDF dla wszystkich, a nie jak dotąd tylko dla członków MayClub. Ponadto oficjalnie zaingurowała swoją obecność na GOL Strefa Komórek – na razie w formie miniaturowej ale planujemy sukcesywnie ją rozbudowywać.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w ciągu najbliższych tygodni będziecie świadkami licznych zmian na serwisach GRY-OnLine – zmian których wspólnym mianownikiem jest „więcej i lepiej”, czyli jeszcze obszerniejsza zawartość i łatwiejszy, wygodniejszy do niej dostęp. Dziś wprowadzamy dostęp do szybkiego FTP i poradniki w formacie PDF dla wszystkich, a nie jak dotąd tylko dla członków MayClub. Ponadto oficjalnie zainaugurowała swoją obecność na GOL „Strefa Komórek” – na razie w formie miniaturowej ale planujemy sukcesywnie ją rozbudowywać.

W chwili obecnej znajdziecie w niej Powitania Poczty Głosowej, Logosy i Dzwonki – w najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić w tych działach motywy znane z Waszych ulubionych gier i nie tylko. Ponadto już wkrótce znajdzie się tam obszerny dział poświęcony grom na komórki.

O dostęp do poradników i szybkiego FTP wielokrotnie prosiliście nas w listach – przede wszystkim osoby które korzystają z tych działów na tyle sporadycznie, że nie widziały sensu wykupywania w tym celu abonamentu MayClub. Głównie dla nich można teraz na stronie z poradnikiem znaleźć link „Poradnik za SMS”, gdzie można ściągać wersje PDF „na sztuki”. Koszt jest stały i wynosi 6 PLN + VAT. Ponadto dla niecierpliwych, którzy nie chcą czekać w kolejce w cenie od 1 do 9 PLN (w zależności od rozmiaru pliku) można uzyskać dostęp do naszego szybkiego FTP. Jeśli jesteście zalogowani, to w ciągu 7 dni można nawet przerwać transfer i wznowić go w bardziej dogodnym dla Was momencie. Oczywiście dla korzystających częściej z FTP lub poradników w PDF wciąż abonament MayClub „kalkuluje się” bardziej korzystnie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.