Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 marca 2003

Mknąc z zawrotną prędkością...
Mknąc z zawrotną prędkością...

ComCo, 17 marca 2003, 14:36

Szybka jazda jakąś niezłą "bryczką" po ulicach miasta, to w rzeczywistości świetna sprawa..., a wydaje się, że najlepiej wiedzą o tym programiści z brytyjskiego zespołu Eutechnyx, którzy przygotowują dla nas Street Racing Syndicate – grę wyścigową, która przeniesie nas do takich metropolii jak Los Angeles, Miami czy Philadelphia.

Nowe szaty Świata Gier Komputerowych
Nowe szaty Świata Gier Komputerowych

Solnica, 17 marca 2003, 13:42

W najbliższy piątek, tj. 21 marca, do punktów z prasą trafi kwietniowy numer magazynu Świat Gier Komputerowych. I może nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, iż redakcja czasopisma przygotowała wraz z nowym numerem małą rewolucję. Zmieniona oprawa graficzna czasopisma to tylko jedna z nowości, które zostaną wprowadzone.

Virtua Fighter 5, Rez 2 oraz Skies of Arcadia 2

eLKaeR, 17 marca 2003, 12:41

Ostatnia konferencja prasowa, zorganizowana przez japońską korporację Sega, przyniosła pierwsze wiadomości, związane z kolejną odsłoną cyklu Virtua Fighter oraz kontynuacjami gier Rez i Skies of Arcadia.

Przepraszamy za awarię

Fajek, 17 marca 2003, 12:33

Podczas weekendu część z naszych czytelników nie miała możliwości przeglądać stron naszego wortalu. Spowodowane było to awarią jednego z łącz prowadzących do naszego głównego serwera i przeznaczonego dla ludzi korzystających z Internetu za pośrednictwem TPSA.

World of Warcraft - komentarz do trailera
World of Warcraft - komentarz do trailera

ComCo, 17 marca 2003, 12:20

Wydany jakiś czas temu przez firmę Blizzard Entertainmnet filmik, pokazujący jej najnowszego MMORPG w akcji, wywołał niezłe zamieszanie - gracze zadali autorom mnóstwo pytań na jego temat. Z tego powodu, chcąc oczywiście odpowiedzieć na najbardziej nurtujące sprawy, twórcy zamieścili na forum Battle.net ciekawy post, zdradzając tym samym kilka ciekawych informacji odnośnie rzeczonej produkcji.

Układ GeForce FX 5800 Ultra nie znalazł uznania w oczach fachowców z firmy Creative Technology

eLKaeR, 17 marca 2003, 12:15

Mimo wcześniejszych deklaracji, korporacja Creative Technology nie będzie sprzedawać w Europie kart graficznych, wyposażonych w procesor GeForce FX 5800 Ultra.

Czwarty Rayman na pewno się narodzi

eLKaeR, 17 marca 2003, 12:12

Już jutro światło dzienne ujrzy PeCetowa edycja trzeciej części gry zręcznościowej o nazwie Rayman, nosząca podtytuł Hoodlum Havoc. Natomiast z siedziby korporacji Ubi Soft Entertainment napłynęły pierwsze sygnały, dotyczące następnej odsłony rzeczonego cyklu.

Athlon XP 3200+ w przyszłym miesiącu?

Fajek, 17 marca 2003, 11:36

Wojna na „megaherce” pomiędzy AMD a Intelem w ciągu ostatnich miesięcy jakby nieco ucichła – jednak nic bardziej mylnego. Pewne źródła podają, że już w przyszłym miesiącu AMD zademonstruje Athlona XP 3200+, jako ripostę na obiecana przez Intela premierę – Pentium 4 3.2GHz oraz chipsetu i875 aka Canterwood. To wszystko już w kwietniu...

Zapowiedź: Cold Zero - The Last Stand

Fajek, 17 marca 2003, 10:43

Cold Zero: The Last Stand to przygodowa gra akcji zrealizowana przy użyciu zaawansowanego trójwymiarowego silnika graficznego (widok z perspektywy trzeciej osoby). Gracz staje się Johnem McAffrey, byłym członkiem elitarnych jednostek SWAT...

Ekstremalne podkręcanie z Abitem
Ekstremalne podkręcanie z Abitem

Łosiu, 17 marca 2003, 09:01

Jeszcze kilka lat temu, w chwili gdy w naszych domowych blaszkach panowały procesory Pentium i Athlon ze złączem typu „slot” Abit uważany był za firmę, której płyty główne nie odbiegają jakością od produktów Asusa. Niestety później wszystko się zepsuło i ilość reklamacji nowych płyt Abita niesamowicie wzrosła, a widok rozsadzonych kondensatorów na liczącej dwa lata płycie przestał budzić jakiekolwiek zdziwienie pracowników serwisów. Teraz Abit zamierza ponownie powrócić do łask, a zaczął od pokazania tego, na co stać jego najnowsze produkty. Otóż na tegorocznych targach CeBIT zaprezentował ekstremalnie podkręcony system działający na płycie wyposażonej w chipset Intel Canterwood.

Hybrid w produkcji

ComCo, 17 marca 2003, 09:01

Nie wiem dlaczego, ale słowo "hybryda" zawsze kojarzy mi się ze StarCraftem oraz połączeniem Zerga i Protossa (czyt. niedopowiedzianym przez twórców motywem)... Tym razem jednak nie rozchodzi się o kosmicznego RTS-a - otóż zespół Vulcan Software poinformował o pracach nad nową, pierwszosobową strzelanką o nazwie Hybrid.

Męska decyzja... albo zdrada...

Void, 17 marca 2003, 08:11

Doprawdy, czasem przychodziło mi gorzko żałować tego, iż taki był dotychczas ze mnie zdeklarowany miłośnik sprzętu grającego, oznaczanego symbolem PC. Zwłaszcza wówczas, kiedy moim oczom, mocno nadwerężonym od bezustannego wpatrywania się w 17-calowy monitor, objawiały się nowe zapowiedzi gier, jakie przygotowywano na znienawidzone do tej pory konsole...

Zmiana nazwy – jakie to proste...

Void, 17 marca 2003, 08:05

Jak w ostatnich dniach poinformował serwis VE3D firma Disney Interactive zdecydowała się wreszcie na krok, którego spodziewało się po niej od dawna wielu fachowców. A trzeba przyznać, że nie był on łatwy...