Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 marca 2003

Będzie Tribes 3...

Void, 29 marca 2003, 16:46

„Tribes 2” to prawdziwy przebój wśród miłośników walk toczonych na sieci przez wieloosobowe drużyny. Może i nie na miarę „Half-Life’a” i jego pochodnych, ale mimo wszystko ogromna ilość serwerów dedykowanych temu tytułowi wystarczająco zaświadczy o dużej popularności dzieła wydanego przez panów z Sierry. Dlatego też, ponieważ od premiery części drugiej „Tribes” minęły już dwa lata, coraz częściej dawały się słyszeć głosy, iż czas na kontynuację...

Commandos 3 - nowe informacje
Commandos 3 - nowe informacje

ComCo, 29 marca 2003, 15:21

Prace nad trzecią częścią taktycznej strategii osadzonej w realiach II Wojny Światowej o nazwie Commandos idą pełną parą, a jej autorzy - zespół Pyro Studio - zdradzili ostatnio kilka nowych informacji odnośnie swojego dzieła. Gra będzie nosiła podtytuł Destination Berlin i pozwoli nam rozegrać trzy kampanie: jedną związaną z bitwą o Stalingrad, drugą ze zmaganiami w Europie Środkowej oraz trzecią rozgrywającą się na terenie Normandii.

Patch v.4.0.3 dla Championship Manager 4

eLKaeR, 29 marca 2003, 14:32

Entuzjaści cyklu Championship Manager nie zdążyli jeszcze ochłonąć po premierze czwartej części rzeczonej serii, a firma Sports Interactive już atakuje ich pierwszą poprawką systemową, dedykowaną owej grze.

Breath of Fire IV zmierza ku PeCetom
Breath of Fire IV zmierza ku PeCetom

eLKaeR, 29 marca 2003, 12:55

Ponad miesiąc minął już od chwili rynkowego debiutu piątej części serii Breath of Fire, noszącej podtytuł Dragon Quarter i dedykowanej wyłącznie systemowi PlayStation 2. Tymczasem japońska korporacja Capcom przygotowuje konwersję czwartej odsłony rzeczonego cyklu na komputery klasy PC.

The Saga of Ryzom - pierwszy trailer
The Saga of Ryzom - pierwszy trailer

eLKaeR, 29 marca 2003, 11:55

Wielkimi krokami zbliża się termin rozpoczęcia beta-testów kolejnej PeCetowej pozycji z gatunku MMOcRPG, zatytułowanej The Saga of Ryzom. Natomiast już dziś z Internetu można pobrać krótki film, reklamujący ową grę.

Dziki Zachód czeka na kolejnych śmiałków...
Dziki Zachód czeka na kolejnych śmiałków...

ComCo, 29 marca 2003, 09:21

Wcielenie się w rolę prawdziwego kowboja to niezła gratka dla wszystkich graczy i miłośników Dzikiego Zachodu. Jeżeli dorzucimy do tego świetne efekty oparte na "konsolowym" silniku Unreala i zespół, który kiedyś opracował Rune (Human Head Studios), to otrzymamy grę Dead Man's Hand na konsolę Xbox. Rewolwerowe pojedynki (choć nie tylko) czas zacząć!

Lionheart dopiero w sierpniu
Lionheart dopiero w sierpniu

ComCo, 29 marca 2003, 09:00

Nie lubię być posłańcem złych wiadomości, ale tym razem nie mam wyboru - stało się, a fani komputerowego RPG znów zostali wystawieni do wiatru. Tym razem chodzi o grę Lionheart i przesunięcie jej premiery z czerwca tego roku na (aż) 12 sierpnia. Trzeba przyznać, że zespoły Black Isle Studio oraz Reflexive Entertainment starają się wydać produkt dopracowany nawet w najmniejszych szczegółach, ale, jak każdy gracz zresztą, już dawno wolałbym mieć go w rękach, a nie nerwowo wyczekiwać momentu wydania...