Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 marca 2003, 10:23

autor: ComCo

Turniej Tekken 4

Już jutro (tj. 16.03.2003) o godzinie 12:00 w Warszawskim Klubie Internetowym CyberLand odbędzie się druga edycja Turnieju Tekken 4 o nazwie Face Breaker #2, w którym zmierzą się najlepsi gracze z całej Polski. Z tej okazji organizatorzy turnieju: CyberLand oraz Liga Graczy CGL, pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych zawodami do swojego lokalu na to wspaniałe widowisko.

Już jutro (tj. 16.03.2003) o godzinie 12:00 w Warszawskim Klubie Internetowym CyberLand odbędzie się druga edycja Turnieju Tekken 4 o nazwie Face Breaker #2, w którym zmierzą się najlepsi gracze z całej Polski. Z tej okazji organizatorzy turnieju: CyberLand oraz Liga Graczy CGL, pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych zawodami do swojego lokalu na to wspaniałe widowisko!

Turniej Tekken 4 - ilustracja #1

 

"Turnieje Tekken’a stanowią osobną gałąź, w jakiej Liga CGL rozpoczyna działalność. Zaczęliśmy od mniejszych turniejów Tekken Tag Tournament. Wraz z pojawieniem się gry Tekken 4 w Polsce rozpoczęliśmy prace nad turniejami Face Breaker. Turnieje te nie będą stanowić tylko jednorazowych imprez.” - poinformował Grzegorz Bąk z Komitetu Ligi Graczy CGL – „Każda kolejna edycja turnieju będzie tworzyć historię Face Breaker’a; pragniemy również stworzyć ligę dla graczy Tekken 4. Kolejne edycje Face Breaker będą odbywać się przynajmniej, co dwa miesiące lub częściej w zależności od zainteresowania graczy i wsparcia naszego turnieju."

Turniejem zainteresowane są również programy telewizyjne o tematyce związanej z grami komputerowymi i konsolowymi: Hyper (Canal+) oraz Tilt-TV (TV4), zaś oficjalnymi sponsorami Turnieju Face Breaker #2 są firmy: Ultima – Świat Elektronicznej Rozrywki, Logitech oraz CyberLand, które ufundowały atrakcyjne nagrody dla zwycięzców.

Wszelkie informacje odnośnie Turnieju Face Breaker #2, włącznie z lokalizacją zawodów, itp. znajdują się pod tym adresem.