Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2003, 10:28

autor: Krzysztof "ComCo" Bartnik

Cenega Publishing – plany na targi E3

Już za niecałe dwa miesiące, tj. w dniach 14-16 maja, na terenie Los Angeles odbędą się Targi Elektronicznej Rozrywki E3. W związku z tym kolejne firmy zapowiadają swoje przybycie oraz zdradzają listę tytułów, które zamierzają pokazać graczom. Jedną z nich jest Cenega Publishing, a oto nazwy gier, jakie będziemy mogli zobaczyć (i w jakie zagramy) odwiedzając jej stoisko.

Już za niecałe dwa miesiące, tj. w dniach 14-16 maja, na terenie Los Angeles odbędą się Targi Elektronicznej Rozrywki E3. Tymczasem kolejne firmy zapowiadają swoje przybycie oraz zdradzają listę tytułów, które zamierzają pokazać graczom. Jedną z nich jest Cenega Publishing, a oto nazwy gier, jakie będziemy mogli zobaczyć (i w jakie zagramy) odwiedzając jej stoisko.

Pierwszą, z zapowiedzianych na targi produkcji, będzie Shade: Wrath of Angels - w pełni trójwymiarowa gra akcji z elementami horroru, która powinna ukazać się na komputery typu PC oraz konsolę Xbox. Później "przerzucimy się" na dwie strategie: Korea: Forgotten Conflict (RTS osadzony podczas wojny w Korei; 15 ciekawych misji podzielonych na trzy kampanie; PC oraz Xbox) oraz UFO: Aftermath (strategia turowa garściami czerpiąca z dawnego przeboju UFO: Enemy Unknown; wyłącznie na PC).

Premiery wszystkich tytułów zostały ustalone na trzeci lub czwarty kwartał tego roku.

Więcej informacji: http://www.cenega.com/