Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 marca 2003, 12:05

autor: Fajek

Świat Gier Komputerowych – Wydanie Specjalne już w sprzedaży

Do kiosków i salonów prasowych w całym kraju trafił najnowszy numer Świata Gier Komputerowych – Wydanie Specjalne, w którym to numerze położono nacisk na przybliżenie graczom gatunku gier MMO czy Massive Multiplayer Online.

Do kiosków i salonów prasowych w całym kraju trafił najnowszy numer Świata Gier komputerowych – Wydanie Specjalne, w którym to numerze położono nacisk na przybliżenie graczom gatunku gier MMO czy Massive Multiplayer Online.

„Fascynują Cię krainy pełne magii, smoków i bitew? Masz ochotę rozpocząć swą przygodę w niesamowitym świecie internetowych rozgrywek wieloosobowych? Najlepiej rozpocząć ją od zakupu Wydania Specjalnego magazynu Świat Gier Komputerowych, które dostępne jest w kioskach i salonach prasowych na terenie całego kraju!

W Wydaniu Specjalnym naszego pisma przybliżamy tematykę MMORPG, opisujemy najpopularniejsze gry tego gatunku, a także doradzamy jak dołączyć do wirtualnego świata RPG. Neverwinter Nights, Diablo 2, Warcraft 3, Ultima Online to tytuły, które zyskały sobie fanów z całego świata - chyba warto przyłączyć się do którejś z tych społeczności!

Wydanie Specjalne ŚGK to oczywiście propozycja nie tylko dla początkujących graczy. Wszyscy zaprawieni w bojach miłośnicy komputerowych gier RPG na pewno o zainteresują się płytą CD pełną modów do najpopularniejszych tytułów.

I wreszcie - pełne wersje gier! Tak atrakcyjnej oferty daleko by szukać w nawet najodleglejszych krainach! Na pierwszym krążku CD umieściliśmy świetną grę RTS - Battle Realms, stworzoną przez samego Eda Del Castillo, który razem z Westwood rozpoczynał legendę serii Command & Conquer. Na drugiej płytce znajduje się pełna wersja Project Entropia - wieloosobowej gry role-playing, w której nie trzeba opłacać abonamentu!

Pełen ciekawych artykułów Świat Gier Komputerowych - Wydanie Specjalne czeka na Was w kioskach i salonach prasowych.”

Dokładna informacja o zawartości tego numeru znajduje się w naszym Przeglądzie Prasy.