Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2006, 14:58

autor: Krzysztof "ComCo" Bartnik

Brothers in Arms 3 również na konsolę Xbox 360?

Na łamach francuskiej witryny Xbox-360.fr pojawiły się skany fragmentów kilku stron tamtejszego, oficjalnego magazynu dedykowanego konsoli Xbox. Co ciekawe, przedstawiają one grę Brothers in Arms 3 w wersji przeznaczonej na nową platformę firmy Microsoft.

Na łamach francuskiej witryny Xbox-360.fr pojawiły się skany fragmentów kilku stron tamtejszego, oficjalnego magazynu dedykowanego konsoli Xbox. Co ciekawe, przedstawiają one grę Brothers in Arms 3 w wersji przeznaczonej na nową platformę firmy Microsoft. Zobaczcie zresztą sami:

Brothers in Arms 3 również na konsolę Xbox 360? - ilustracja #1
Brothers in Arms 3 również na konsolę Xbox 360? - ilustracja #2

Do niedawna wiedzieliśmy jedynie, że opisywany tytuł przygotowywany jest w edycji dedykowanej konsoli Sony PlayStation 3 (całość ma działać na silniku Unreal Engine 3). Z artykułu opublikowanego w aktualnym numerze francuskiego Official Xbox Magazine wynika, iż gra Brothers in Arms 3 powinna trafić na sklepowe półki jeszcze w tym roku.

Od razu zaznaczę, iż opisywane rewelacje nie zostały jeszcze w jakikolwiek sposób potwierdzone przez przedstawicieli studia Gearbox Software (producent) czy korporacji UbiSoft (wydawca). Czekamy teraz na konkrety z oficjalnych źródeł.

Wygląda jednak na to, że Medal of Honor: Airborne od Electronic Arts raczej na pewno doczeka się solidnej konkurencji na „trzystasześćdziesiątce”...