Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2022, 12:54

60 wyczekiwanych gier na 2023 rok, wszystkie na jednym obrazku

2023 rok zapowiada się wyśmienicie dla graczy. Już teraz można wskazać dziesiątki tytułów, które ukażą się w tym czasie. Wybraliśmy 60 z nich i przedstawiliśmy je na jednej, olbrzymiej grafice.

Summer Game Fest 2022, Xbox & Bethesda Showcase 2022 i pozostałe czerwcowe pokazy przyniosły wiele trailerów oraz gameplayów z nadchodzących gier. Jedne tytuły w końcu otrzymały datę bądź termin premiery, inne opuszczą wczesny dostęp, a niektóre po prostu zaliczyły obsuwę, ale na większość z nich przyjdzie nam poczekać do 2023 roku.

Wydaje się jednak, że cierpliwość się opłaci – na tę chwilę na 2023 rok zapowiedziano bowiem ponad 400 tytułów. Są wśród nich wielkie, wyczekiwane hity; są również nieco mniejsze produkcje, być może wymagające bliższego przedstawienia. Wybraliśmy z tego oceanu 60 pozycji, które naszym zdaniem powinny okazać się najciekawsze. Zebraliśmy je na poniższej grafice.

Znajdziecie wśród nich zarówno gry AAA, jak i AA – nie zabrakło również kilku smacznych „indyków”. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat którejś z nich, zachęcam do odnalezienia jej na zamieszczonej pod grafiką liście i kliknięcia w link. Miejmy nadzieję, że żadna z nich nie zaliczy obsuwy i 2023 rok okaże się znakomity dla graczy. Kto wie, może trafią się jeszcze jakieś niespodziewane zapowiedzi?

60 wyczekiwanych gier na 2023 rok

Gry, których premierę przełożono na 2023 rok

Gry, których premierę zaplanowano na 2023 rok

Grafika i artykuł są dostępne również w wersji angielskiej – znajdziecie je tutaj.

E3 2021