Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2022, 20:50

Xbox & Bethesda Showcase 2022 - podsumowanie [Aktualizacja]

Już tylko kilka godzin pozostało do startu Xbox & Bethesda Showcase 2022. Zapraszamy do wspólnego oglądania pokazu dedykowanego grom Microsoftu (i nie tylko).

Aktualizacja

Ależ to był pokaz! Zakończone przed chwilą Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 obfitowało w gameplaye i trailery wielu wyczekiwanych tytułów. Największe wrażenie zrobiła chyba prezentacja Starfielda, choć mi serce uradowało się szczególnie po zobaczeniu Hollow Knight: Silksong.

Dowiedzieliśmy się też kilku rzeczy istotnych z perspektywy całej branży gier. Zgadnijcie, z kim teraz trzyma Hideo Kojima? Albo nie – lepiej przeczytajcie to w naszej wiadomości. Najważniejsze wieści z Xbox & Bethesda Games Showcase znajdziecie poniżej.

Xbox & Bethesda Showcase – podsumowanie

Oryginalna wiadomość

Tegoroczny Summer Game Fest oraz kilka innych growych pokazów za nami – pora na drugie duże wydarzenie czerwca. Do startu Xbox & Bethesda Showcase 2022 pozostało już tylko kilka godzin. Wydarzenie rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego i ma potrwać około 1,5 godz.

Tradycyjnie zachęcamy Was do wspólnego oglądania – oficjalne transmisje znajdziecie na kanałach Xboxa w serwisach YouTube i Twitch. Możecie również dołączyć do chłopaków z tvgry+ (odnośnik poniżej), którzy będą oglądać i na bieżąco komentować prezentację Microsoftu.

Xbox Games Showcase – czego się spodziewać?

Jakie gry na niej zobaczymy? Cóż, Internet huczy od plotek; Starfield, Redfall, Avowed, Hollow Knight: Silksong, Forza Motorsport 8, The Wolf Among Us 2 – to tylko kilka przykładowych tytułów, o których się mówi. Czy przecieki się sprawdzą? Przekonamy się już wkrótce.

PC Gaming Show na deser

Dla przypomnienia dodam, że tuż po Xbox & Bethesda Showcase 2022, a konkretnie o godzinie 21:30, odbędzie się PC Gaming Show. Ten pokaz również obejrzycie na Twitchu bądź YouTube. Warto także pamiętać, iż 14 czerwca o godz. 19:00 czeka nas druga część prezentacji Microsoftu – Xbox Games Showcase Extended.

Więcej informacji na temat nadchodzących pokazów znajdziecie pod poniższym linkiem:

E3 2021