Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2022, 20:40

Starfield na pierwszym gameplayu, oto Bethesda w pełnej krasie

Doczekaliśmy się prezentacji pierwszego gameplayu ze Starfielda. Nareszcie możemy przekonać się, jak prezentuje się nadchodząca produkcja Bethesdy.

Na ten moment gracze czekali już całkiem długo, lecz w końcu nadszedł. Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase pokazano pierwszy gameplay z nadchodzącego Starfielda. Możemy więc przekonać się, jak w ruchu prezentuje się wyczekiwana produkcja Bethesdy.

Materiał daje nam wgląd w aktywności, jakimi będziemy mogli zająć się w grze. Tytuł umożliwi nam eksplorację planet, które mają być pełne niespodzianek – czasami będą to wyjątkowe gatunki obcych, a kiedy indziej piraci zajmujący placówki na odludziu. Nie ma też wątpliwości, że gra obfitować będzie w wiele okazji do stoczenia dynamicznych starć.

Nie zawsze będziemy jednak podróżować po bezdrożach. Gra zabierze nas również do tętniących życiem miast. To właśnie tam spotkamy postacie, które wyślą nas w misję odnalezienia tajemniczych artefaktów. Mogą mieć one olbrzymi wpływ na kosmiczną społeczność ludzkich kolonistów.

Twórcy zapewnili również, że Starfield to rasowe RPG. W grze dogłębnie spersonalizujemy naszą postać. Wybierzemy jej wygląd, a także pochodzenie i historię, co wpłynie na rozmowy z innymi bohaterami.

Game Passa zakupicie tutaj

Gra umożliwi nam także wzniesienie własnej bazy na powierzchni którejś z planet. Będziemy mogli również własnoręcznie zaprojektować statek, którym następnie ruszymy w kosmos. Wymienimy części, dostosujemy jego wygląd, a ostatecznie przetestujemy go w trakcie efektownych starć w przestrzeni międzygwiezdnej.

Jak wszystko to działa w rzeczywistości, przekonamy się w 2023 roku. Gra zadebiutuje wtedy na pecetach oraz Xboksie Series S/X.

  1. Starfield – oficjalna strona

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

E3 2021