Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCXSX
Okładka Avowed (PC)

Avowed

Avowed to pierwszoosobowa gra RPG osadzona w świecie fantasy znanym z serii Pillars of Eternity. Za produkcję odpowiada studio Obsidian Entertainment.

RPG | FPP | fantasy | tytuły ekskluzywne Xbox | Xbox Game Pass

Okładka Avowed (PC)

data premiery gry:

data nieogłoszona

PC XSX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Avowed to gra RPG z widokiem FPP, którą opracowało studio Obsidian Entertainment, znane z takich tytułów jak The Outer Worlds, Fallout: New Vegas czy Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords.

Fabuła

Akcja produkcji toczy się w krainie fantasy znanej jako Eora, czyli świecie, który wcześniej zwiedzaliśmy w serii Pillars of Eternity.

Mechanika

Avowed to klasycznie zrealizowana gra RPG. Zabawę zaczynamy tworząc bohatera, a następnie udajemy się eksplorować świat, wypełniać zadania i rozwijać postać. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, a walka wzbogacona została elementami zręcznościowymi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8,9 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Avowed

16+

Avowed - nowe szczegóły o RPG Obsidianu
Avowed - nowe szczegóły o RPG Obsidianu

wiadomość27 lipca 2020

Co wiemy o nadchodzącym Avowed? Na forum ResetEra pojawił się interesujący przeciek dotyczący niedawno zapowiedzianej gry RPG studia Obsidian Entertainment.

Avowed – Obsidian zapowiedział pierwszoosobowego RPG-a
Avowed – Obsidian zapowiedział pierwszoosobowego RPG-a

wiadomość23 lipca 2020

W trakcie Xbox Games Showcase ujawniono Avowed, czyli następny projekt studia Obsidian Entertainment. Będzie to pierwszoosobowe RPG osadzone w krainie fantasy znanej z serii Pillars of Eternity.

Obsidian Entertainment pracuje nad wieloma grami RPG
Obsidian Entertainment pracuje nad wieloma grami RPG

wiadomość15 listopada 2019

Serwis Eurogamer dowiedział się co nieco na temat zamierzeń studia Obsidian Entertainment. Twórcy mają w planach nie tylko Grounded oraz rozwój The Outer Worlds, ale też sporo gier RPG. Ile? „Więcej niż jedno, mniej niż czterdzieści”.

PC
XSX