Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2022, 19:53

ARK 2 z terminem premiery, Vin Diesel jedną z gwiazd zwiastuna

ARK 2 nie ukaże się w tym roku. Zwiastun kontynuacji popularnego survivalu prosto z Xbox & Bethesda Games Showcase pokazał nie tylko Vina Diesela, ale i nowy termin premiery.

ARK II ukaże się dopiero w 2023 roku. Nowy zwiastun gry pojawił się w trakcie pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase i właśnie w nim znalazła się informacja o terminie premiery. Materiał z Vinem Dieselem (który jest producentem projektu, ale też zobaczymy go w grze) możecie obejrzeć poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Kontynuacja ARK: Survival Evolved ma już swoją kartę na Steamie, aczkolwiek nie podano tam wymagań sprzętowych. Wiemy za to, że tytuł powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 5, co ma zapewnić bardziej realistyczną grafikę niż w pierwszej odsłonie survivalowego cyklu.

Twórcy obiecują też sporo usprawnień w stosunku do poprzedniej gry. Praktycznie każdy element miał zostać „ponownie przemyślany i przeprojektowany”, a do tego „dwójka” pozwoli na tworzenie modów, które można będzie udostępniać między platformami. ARK II trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

E3 2021