Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2022, 14:00

Bestsellerowy cykl Persona trafi na PC i Xboxa [Aktualizacja]

Plotki się potwierdziły – cykl Persona trafi na PC i Xboxa. Poszczególne odsłony serii będą dostępne w usłudze PC/Xbox Game Pass, w tym Persona 5 Royal.

Aktualizacja

Dowiedzieliśmy się, że poszczególne odsłony serii Persona ukażą się nie tylko na XOne, XSX/S, PC (MS Store) i w usłudze PC/Xbox Game Pass. Zawitają one również na Steama i otrzymają dedykowane wersje na PS5. Mowa tu przede wszystkim o Personie 5 Royal i Personie 3 Portable, ale także o Personie 4 Golden, która w 2020 ukazała się na PC (pierwotnie wyszła tylko na PS Vitę).

Bestsellerowy cykl Persona trafi na PC i Xboxa [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Twitter / GamePitt – Detailed Game Reviews.

Oryginalna wiadomość

Krążyły na ten temat plotki, lecz trudno było dawać im wiarę. Na Xbox & Bethesda Games Showcase potwierdziło się jednak, że popularny cykl gier jRPG Persona, którego poszczególne odsłony od lat ukazywały się głównie na konsolach PlayStation, zawita na Xboxa i PC. Kolejne tytuły będą udostępniane zarówno do kupienia, jak i w usłudze PC/Xbox Game Pass. Dotyczy to również przedostatniej odsłony serii, czyli Persony 5 Royal.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun potwierdzający powyższe informacje.

Abonament Xbox Game Pass Ultimate kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

E3 2021