Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2022, 19:28

Poznajcie High on Life; to dziwaczny shooter od twórcy Ricka i Morty'ego

Xbox & Bethesda Games Showcase dostarczyło nam zapowiedź wyjątkowo dziwacznej gry. Poznajcie High on Life.

Jedna z pierwszych produkcji zaprezentowanych podczas Xbox & Bethesda Games Showcase to tytuł zdecydowanie nie z tej planety. High on Life jest specyficzną strzelanką, w której opracowywaniu macza palce Justin Roiland, czyli twórca Ricka i Morty’ego.

Wpływy jego wyobraźni widać tu gołym okiem. High on Life zabierze nas do świata, w którym ludzie używani są przez obcych jako narkotyki. W gruncie rzeczy nasz gatunek stał się więc zasobem przemycanym przez kosmiczne kartele bezlitosnych kosmitów.

Gracze staną do walki z wrogami ludzkości, a pomogą im w tym wyjątkowo gadatliwe bronie. Wszelkie pistolety, strzelby i inne narzędzia zagłady są tu żywymi istotami, które ochoczo komentują wszystko, co dzieje się dookoła.

Game Passa zakupicie tutaj

High on Life zadebiutuje na pecetach oraz konsolach Xbox Series S/X. Gra będzie dostępna w dniu premiery w usłudze Game Pass. Na razie nie wiemy jednak, kiedy to nastąpi.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

E3 2021