Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2022, 23:00

Horror science fiction Scorn z datą premiery [Aktualizacja]

Na pokazie Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 poznaliśmy datę premiery surrealistycznego horroru Scorn. W produkcję zagramy jeszcze w tym roku.

Aktualizacja

Na pokazie PC Gaming Show 2022 zaprezentowano krótki film zawierający gameplay ze Scorn. Materiał ten możecie obejrzeć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Podczas pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 zaprezentowano nowy trailer Scorn. Materiał ten zdradza datę premiery tytułu, zmierzającego na PC i XSX/S. W ów horror zagramy 21 października bieżącego roku. Gra od tego dnia będzie znajdować się też w usłudze Game Pass.

Scorn to produkcja, o której słyszymy od lat – prace rozpoczęto w 2014 roku. Tytuł ma przenieść nas do surrealistycznego świata niemal w całości zbudowanego z materii organicznej. Całość zainspirowana została między innymi obrazami H.R. Gigera i Zdzisława Beksińskiego.

Tutaj kupisz Game Pass

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej