Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS5XSXPC
Okładka Pragmata (PC)
OkładkaPragmata (PC)

Pragmata

Gra akcji TPP, opracowana przez firmę Capcom. W Pragmata wcielamy się w odzianego w futurystyczną zbroję bohatera, który opiekuje się dziewczynką imieniem Diana. Przemierzając lokacje, walczymy z robotami i realizujemy zadania, starając się przetrwać i ochronić naszą podopieczną.

Akcji | TPP | science fiction | Find Your Next Game

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pragmata Premiera

data nieogłoszona

PC PS5 XSX

producent: Capcom wydawca: Capcom

Pragmata jest grą akcji, opracowaną przez firmę Capcom. Tytuł został zapowiedziany w 2020 roku i choć początkowo planowano, że zadebiutuje dwa lata później, ostatecznie jego proces produkcji zajął znacznie więcej czasu.

Fabuła

Pragmata zabiera nas w podróż do uniwersum science fiction. W trakcie rozgrywki wcielamy się w odzianego w futurystyczny pancerz bohatera, który opiekuje się dziewczynką imieniem Diana. Choć jego podopieczna na pierwszy rzut oka może wydawać się zupełnie bezbronna, szybko okazuje się, że posiada wielce przydatne zdolności, które mogą pomóc temu duetowi w przetrwaniu.

Mechanika

W grze Pragmata akcję oglądamy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Przemierzając różnorodne lokacje pełne zaawansowanej technologii oraz wykonując cele misji, musimy mierzyć się z niezliczonymi przeciwnikami. Na naszej drodze stają zarówno humanoidalne roboty, które nie imponują rozmiarami, jak i znacznie większe od nich maszyny, pełniące rolę bossów. Nieprzyjaciół eliminujemy, walcząc w zwarciu bądź korzystając z futurystycznych karabinów. Od czasu do czasu możemy też liczyć na wsparcie Diany i jej technologicznych mocy.

Kwestie techniczne

Pragmata może się pochwalić oprawą graficzną wysokiej jakości. Wrażenie robią zarówno pełne detali modele postaci, jak i szczegółowo zaprojektowane, futurystyczne lokacje.

Ostatnia modyfikacja 21 czerwca 2023

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Pragmata: 12+

PC
PS5
XSX