Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Treasure

Firma producent wydawca


Wydane gry

Ikaruga2014

Wiadomości dotyczące Treasure


Klasyki firmy Sega wkrótce na 3DS-ie
Klasyki firmy Sega wkrótce na 3DS-ie

Góral, 15 kwietnia 2015, 11:48

Fani starszych gier firmy Sega posiadający handhelda 3DS w ciągu najbliższych miesięcy otrzymają kilka ciekawych pozycji, w tym Streets of Rage 2, Gunstar Heroes oraz Sonic the Hedgehog 2.

Ikaruga ukaże się na PC - zagłosuj na grę na Steam Greenlight
Ikaruga ukaże się na PC - zagłosuj na grę na Steam Greenlight

Sarge, 5 października 2013, 13:35

Pamiętacie jeszcze taką grę jak Ikaruga? To scrollowana strzelanina typu shoot ‘em up, która pierwotnie ukazała się pod koniec 2001 roku na automatach, a następnie została skonwertowana na kilka konsol. Po kilkunastu latach gra w końcu ukaże się na PC - obecnie znajduje się w programie Steam Greenlight, dzięki czemu może w przyszłości trafić do oferty Steama.

Nintendo opóźnia premierę dwóch ważnych gier na konsolę Wii
Nintendo opóźnia premierę dwóch ważnych gier na konsolę Wii

Jiker, 24 kwietnia 2010, 12:32

Firma Nintendo potwierdziła nieoficjalne doniesienia na temat opóźnienia amerykańskiej premiery jednych z najbardziej oczekiwanych produkcji na konsolę Wii – gry akcji Metroid: Other M oraz strzelaniny Sin & Punishment: Star Successor.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, The Settlers 7, MAG) 23/04/10
Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, The Settlers 7, MAG) 23/04/10

Jiker, 23 kwietnia 2010, 12:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o aktualizacji The Settlers 7 i Uncharted 2: Among Thieves, darmowym DLC do MAG, restrukturyzacji w firmie SEGA, a także zwolnieniach w Krome Studios. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 kwietnia 2008)

Jiker, 8 kwietnia 2008, 10:00

Uwe Boll oddaje się w ręce miłośników sztuki, Lost Odyssey z pierwszym dodatkiem, Final Fantasy IV na Nintendo DS także poza granicami Japonii, Ikaruga w ofercie Xbox Live Arcade już jutro, PSP z nową wersją firmware – wtorkowe „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” obrodziły w kilka interesujących faktów. Zapraszamy Was do lektury.

Microsoft ogranicza ilość portów z maszyn arcade produkowanych dla Xbox Live Arcade
Microsoft ogranicza ilość portów z maszyn arcade produkowanych dla Xbox Live Arcade

Przemysław Zamęcki, 1 kwietnia 2008, 11:39

Aby jakakolwiek gra pojawiła się w usłudze Xbox Live Arcade najpierw musi przejść ona przez gęste sito przeróżnych, często być może nawet wydumanych wymagań stawianych przez Microsoft, teoretycznie mających zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów.

Sega dzieli się oficjalnym, europejskim planem wydawniczym na najbliższe tygodnie

Jiker, 15 lutego 2008, 10:44

Japoński koncern Sega podzielił się z nami oficjalnymi informacjami na temat europejskich premier swoich najnowszych produkcji. Poznaliśmy w ten sposób spory wycinek tegorocznego planu wydawniczego firmy.

Poniedziałki z Virtual Console - Sin and Punishment: Successor of the Earth

Jiker, 1 października 2007, 17:24

Nie często mamy do czynienia z sytuacją, kiedy to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych muszą czekać na jakiś gorący tytuł dłużej niż Europejczycy. Do takiego zdarzenia doszło właśnie w ramach usługi Virtual Console.

Piątki z Virtual Console - Sin and Punishment: Successor of the Earth
Piątki z Virtual Console - Sin and Punishment: Successor of the Earth

Jiker, 28 września 2007, 17:10

Japoński festiwal Hanabi dobiega końca, a wraz z nim wprowadzony przed trzema tygodniami specjalny system aktualizacji europejskiej wersji usługi Virtual Console, oparty o publikację produkcji do tej pory niedostępnych dla przeciętnego Europejczyka. W związku z tym, firma Nintendo przygotowała dla wszystkich fanów starszych pozycji miłą niespodziankę – grę Sin and Punishment.

jRPG osadzone w uniwersum mangi Bleach zimą na NDS
jRPG osadzone w uniwersum mangi Bleach zimą na NDS

Metatron, 17 września 2007, 14:04

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Shonen Jump ukazała się zapowiedź gry Bleach: The 3rd Phantom. Będzie to kolejna przygotowana z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS produkcja wykorzystująca stworzone przez Tite Kubo, autora popularnej mangi Bleach, uniwersum.

Microsoft przed targami Tokyo Game Show - REZ, Ikaruga i EXIT zmierzają na Xbox Live Arcade!

Jiker, 12 września 2007, 11:28

Zgodnie z przewidywaniami, szefostwo koncernu Microsoft postanowiło nie czekać z ujawnieniem swoich najsilniejszych kart do momentu rozpoczęcia japońskich targów Tokyo Game Show. Dokonało tego już dzisiaj, na specjalnie zwołanej konferencji zorganizowanej w stolicy Japonii.

SEGA jeszcze w tym roku wyda dwie gry na kanwie mangi Bleach
SEGA jeszcze w tym roku wyda dwie gry na kanwie mangi Bleach

Major Doktor Upiorna, 9 lipca 2007, 15:15

W pierwszych dniach czerwca podaliśmy Wam informację, że firma SEGA przygotowuje grę na kanwie mangi autorstwa Tite Kubo, dedykowaną posiadaczom konsoli Wii. Natomiast dzisiaj możemy przekazać, że w przygotowaniu znajduje się pozycja o nazwie Bleach: The Blade of Fate, która trafi do właścicieli Nintendo DS.

Prezes Treasure o najbliższych planach firmy

Jiker, 7 stycznia 2007, 16:57

Treasure jest uważane przez osoby, będące miłośnikami klasycznych strzelanin, za jednego z najpopularniejszych developerów. Studio mające w swym dorobku takie pozycje, jak Radiant Silvergun, Guardian Heroes, Bangai-O, Ikaruga oraz Gradius V pracuje od pewnego czasu nad swoimi pierwszymi pozycjami przeznaczonymi dla konsol nowej generacji.

Pierwsze szczegóły na temat Bleach
Pierwsze szczegóły na temat Bleach

BK, 29 czerwca 2006, 07:16

Na początku tego miesiąca informowaliśmy Was o rozpoczęciu prac nad tajemnicza grą inspirowaną znanym serialem animowanym i komiksem „Bleach”. Dziś znamy już pierwsze szczegóły na temat tej tworzonej przez firmę Sega z myślą o konsoli Nintendo Wii pozycji.