Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGBA
Okładka Advance Guardian Heroes (GBA)
OkładkaAdvance Guardian Heroes (GBA)

Advance Guardian Heroes GBA

„Advance Guardian Heroes” to stworzona przez grupę Treasure chodzona bijatyka w starym stylu wzbogacona o elementy cRPG. Gra jest kontynuacją fantastycznej przygody z bestsellerowej produkcji „Guardian Heroes” wydanej w 1996 roku na platformę Sega Saturn.

Akcji | science fiction | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Advance Guardian Heroes Premiera GBA

14września2004

producent: Treasure wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

„Advance Guardian Heroes” to stworzona przez grupę Treasure chodzona bijatyka w starym stylu wzbogacona o elementy cRPG. Gra jest kontynuacją fantastycznej przygody z bestsellerowej produkcji „Guardian Heroes” wydanej w 1996 roku na platformę Sega Saturn.

Stary czarodziej Kanon i jego pomocnik Zur powrócili z niebios na futurystyczną Ziemię. Tym razem z przeklętymi duszami starożytnych Guardian Heroes. Ich plan polega na zwabieniu jednego z nowych bohaterów, aby zmusić go do wchłonięcia duszy nieumarłego żołnierza, następnie zmieszać z innymi duszami, a na koniec zrobić mu pranie mózgu. Wszystko to, aby uzyskać niezwykle potężną superistotę, którą będą mogli kontrolować i wykorzystywać do najróżniejszych celów.

Gracz może w trakcie rozgrywki może sterować jednym z trzech bohaterów. Enn to wojownik obdarzony mocą ognia, Ray potrafi władać piorunami, zaś Hyu posługuje się mocami lodu. Ciągle idąc przed siebie musimy prowadzić walkę z kolejnymi przeciwnikami stojącymi nam na drodze. Poza podstawowymi ciosami nasi bohaterowie posiadają wiele różnych zdolności i specjalnych ataków. Podobnie jak w poprzedniczce - gracz w trakcie zabawy może dowolnie przełączać się pomiędzy postaciami. Co za tym idzie - może także wyprowadzać na przeciwników łączone serie ciosów trzech bohaterów jednocześnie.

Gra posiada oryginalny licznik mierzący poziom „złości” kierowanej przez nas postaci. Jego wartość zależy od tego jak często dostajemy baty od przeciwników. Gdy wartość licznika osiągnie wartość maksymalną dochodzi do uwolnienia z nas pokładów energii, a co za tym idzie niezwykle potężnych i szybkich ciosów. Dodatkowo z czasem można udoskonalać swoje zdolności i statystki. W sumie w grze znajduje się ponadto 160 różnych ciosów.

Ponadto dzięki wykorzystaniu link-kabla w „Advance Guardian Heroes” może bawić się do 4 graczy jednocześnie. Wówczas walka może toczyć się w konkurencji lub kooperacji graczy w wielu różnorodnych trybach. Z myślą takiej zabawie w grze zamieszczono ponad 20 grywalnych postaci.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Advance Guardian Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Advance Guardian Heroes Wymagania sprzętowe

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • link-kabel
  • dodatkowo (GBA): link-kabel