Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGBA
Okładka Gunstar Super Heroes (GBA)
OkładkaGunstar Super Heroes (GBA)

Gunstar Super Heroes GBA

Gunstar Heroes, jedna z najlepiej ocenianych strzelanek w historii gier 2D, wydana w 1993 roku na na konsolę Sega Genesis (znaną poza USA jako Mega Drive), doczekała się wreszcie kontynuacji.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gunstar Super Heroes Premiera GBA

25października2005

producent: Treasure wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Gunstar Super Heroes

Castlevania: Aria of Sorrow

Totally Spies!

Metal Slug Advance

Gunstar Heroes, jedna z najlepiej ocenianych strzelanek w historii gier 2D, wydana w 1993 roku na na konsolę Sega Genesis (znaną poza USA jako Mega Drive), doczekała się wreszcie kontynuacji. Co najważniejsze, Gunstar Super Heroes zostało stworzone przez Treasure – grupę odpowiedzialną za oryginał.

Główni bohaterowie gry powracają, by dostarczyć wam sporej dawki adrenaliny i emocji. Niebieski i Czerwony muszą po raz kolejny ochronić magiczny artefakt przed zakusami złego imperium. Ich losy toczą się według dwóch odmiennych ścieżek, dzięki czemu można przeżyć tę samą historię na dwa sposoby. Ponadto, przebieg wydarzeń zmienia się wraz z wyborem poziomu trudności, co razem daje sześć możliwych opcji fabularnych. Gracz ma do dyspozycji trzy rodzaje broni (szybkostrzelna, automatyczna oraz wybuchowa), którymi może siać zniszczenie na sześciu, szczegółowo dopracowanych i zróżnicowanych poziomach gry.

Treasure przygotowało to potrafi najlepiej: szybką akcję, złożone elementy platformówek oraz przede wszystkim niebywale atrakcyjną oprawę graficzną. Fanów oryginału oraz klasyków ze stajni SEGA czekają szczególne niespodzianki. Producenci umieścili bowiem w swoim produkcie wiele elementów, które przypominają rozgrywkę ze starych dobrych czasów pierwszej części Gunstar. Można rozpoznać odnowione poziomy z pierwszej części, mini-bosów z Golden Axe i Altered Beast orazposłuchać muzyki z After Burner podczas sekwencji walki powietrznej. Nie uświadczycie niestety opcji gry wieloosobowej.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Gunstar Super Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.