Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2007, 14:04

autor: Metatron

jRPG osadzone w uniwersum mangi Bleach zimą na NDS

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Shonen Jump ukazała się zapowiedź gry Bleach: The 3rd Phantom. Będzie to kolejna przygotowana z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS produkcja wykorzystująca stworzone przez Tite Kubo, autora popularnej mangi Bleach, uniwersum.

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Shonen Jump ukazała się zapowiedź gry Bleach: The 3rd Phantom. Będzie to kolejna przygotowana z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS produkcja wykorzystująca uniwersum stworzone przez Tite Kubo, autora popularnej mangi Bleach. Warto podkreślić fakt, że w odróżnieniu od wcześniejszych gier na NDS bazujących na wspomnianej serii, nowa produkcja nie będzie bijatyką, lecz jRPG.

jRPG osadzone w uniwersum mangi Bleach zimą na NDS - ilustracja #1

Obecnie nie wiemy zbyt wiele na temat zapowiedzianego tytułu. Ujawniono jedynie, że zostanie wydany przez firmę Sega, a wśród występujących w grze bohaterów napotkamy zarówno znane z mangi, jak i zupełnie nowe postacie. Gra powinna trafić do sklepów zimą. Obecnie nie wiadomo, czy w przyszłości opublikowana zostanie również na innych terytoriach.

jRPG osadzone w uniwersum mangi Bleach zimą na NDS - ilustracja #2

Wydawana od 2001 roku manga Bleach cieszy się tak dużą popularnością, że doczekała się serii animowanej, filmów pełnometrażowych, musicalu, a także kilkunastu gier wideo na różne platformy sprzętowe.