Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2007, 14:13

autor: Metatron

Zapowiedziano symulator kosmiczny Evochron Renegades

Miłośnikom symulatorów kosmicznych z pewnością nieobca jest firma Starwraith 3D Games, niezależny deweloper koncentrujący się właśnie na opracowywaniu produkcji tego typu. Co ciekawe, w rzeczywistości jest to jedna osoba, która z zapałem tworzy kolejne gry dla fanów eksploracji kosmosu.

Miłośnikom symulatorów kosmicznych z pewnością nieobca jest firma Starwraith 3D Games, niezależny deweloper koncentrujący się właśnie na produkcjach tego typu. Co ciekawe, w rzeczywistości jest to jedna osoba, która z zapałem tworzy kolejne gry dla fanów eksploracji kosmosu. Najnowszym jego dziełem będzie przygotowywana na PC kontynuacja Evochron Alliance, Evochron Renegades.

Zapowiedziano symulator kosmiczny Evochron Renegades - ilustracja #1

Gra zasadami rozgrywki przypominać będzie popularnego przed laty Frontiera. Wcielimy się w rolę pilota statku kosmicznego. Będziemy mogli między innymi eksplorować kosmos, handlować, walczyć, przyjmować zlecenia, modyfikować swój pojazd, ścigać się, szpiegować, ubezpieczać konwoje, przedzierać przez pola asteroidów, rekrutować załogę i wydobywać surowce. Jak przyznaje autor, jego celem było danie graczom maksymalnego poczucia swobody.

Zapowiedziano symulator kosmiczny Evochron Renegades - ilustracja #2

Co ciekawe, produkcja pozwoli na przełączanie się w locie pomiędzy trybem zabawy dla pojedynczego gracza a multiplayer. W ten sposób nasze osiągnięcia w obu rodzajach rozgrywki będą się kumulować.

Zapowiedziano symulator kosmiczny Evochron Renegades - ilustracja #3

Evochron Renegades jest aktualnie w fazie beta testów. Gra powinna być ukończona jeszcze jesienią, a w najgorszym wypadku zimą. Póki co zainteresowani mogą odwiedzić jej oficjalną stronę internetową.