Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Bleach: Heat the Soul (PSP)
OkładkaBleach: Heat the Soul (PSP)

Bleach: Heat the Soul PSP

Bleach: Heat the Soul to gra, oparta na bardzo popularnej w Japonii mandze. Jest to tytuł z gatunku bijatyk, prezentujący bohaterów serialu telewizyjnego, stworzonego na podstawie komiksu.

Akcji | manga i anime | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bleach: Heat the Soul Premiera PSP

24marca2005

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Bleach: Heat the Soul to gra, oparta na bardzo popularnej w Japonii mandze. Jest to tytuł z gatunku bijatyk, prezentujący bohaterów serialu telewizyjnego, stworzonego na podstawie komiksu.

Główną postacią gry jest Ichigo Kurasaki - z pozoru zwykły uczeń szkoły średniej. Ichigo odkrywa w sobie niepokojącą zdolność – potrafi widzieć nie tylko to co materialne, gdyż świat duchów również stoi przed nim otworem. Sprawa szybko się wyjaśnia - otóż bogini śmierci Rukia przez pomyłkę przekazała część swoich mocy właśnie Ichigo, łącząc się tym samym z nim bezpowrotnie. Od tej pory wspomniana dwójka wyrusza na misję, polegającą na odszukaniu upadłych duchów, nazywanych Hollows, a następnie urządzeniu im godziwego pochówku, zapewniającego pokój wieczny.

Rozgrywka w Bleach: Heat the Soul polega na toczeniu serii pojedynków jeden na jednego. Początkowo wybieramy z dwójki Ichigo–Rukia, a później w trybie Story dochodzą jeszcze cztery postaci. Toczenie walk jest standardowe dla tego typu gier - autorzy nie starali się wprowadzać rewolucji. Oprócz trybu Story możemy skorzystać z innych sposobów rozgrywki. Podobnie, jak w przypadku systemu walki, tutaj również nie ma co liczyć na nowości. Mamy do czynienia z możliwością toczenia pojedynków z przeciwnikiem wirtualnym lub żywym (Versus CPU i Versus Soul), albo spróbowania swych sił w klasycznych opcjach Survival i Time Attack.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 109 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.6 / 10 na podstawie 75 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Bleach: Heat the Soul: 12+

Bleach: Heat the Soul Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB