Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2007, 17:24

autor: Jiker

Poniedziałki z Virtual Console - Sin and Punishment: Successor of the Earth

Nie często mamy do czynienia z sytuacją, kiedy to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych muszą czekać na jakiś gorący tytuł dłużej niż Europejczycy. Do takiego zdarzenia doszło właśnie w ramach usługi Virtual Console.

Nie często mamy do czynienia z sytuacją, kiedy to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych muszą czekać na jakiś gorący tytuł konsolowy dłużej niż Europejczycy. Chcielibyśmy zatem ogłosić wszem i wobec, że do takiego zdarzenia doszło właśnie w ramach usługi Virtual Console.

Amerykanie dopiero od dzisiaj mogą bowiem skorzystać z opcji zakupu dwóch retro-hitów: Sin and Punishment: Successor of the Earth oraz Super Mario Bros.: The Lost Levels. Hitów, należałoby dodać, dostępnych do niedawna jedynie dla Japończyków, ponieważ żadna z wymienionych pozycji nie została wydana oryginalnie poza granicami Japonii.

Rewelacyjna strzelanina o tytule Sin and Punishment (Nintendo 64, 1200 Wii Points) jest prawdziwym białym krukiem wśród pozycji tworzących bibliotekę N64. W przypadku SaP mamy do czynienia z niesamowicie grywalnym produktem, porównywalnym pod względem jakościowym m.in. z niezapomnianym Star Fox 64/Lylat Wars. Co ciekawe, Nintendo zdecydował się na upublicznienie w pełni zlokalizowanej wersji gry.

Super Mario Bros.: The Lost Levels (NES, 600 Wii Points) to z kolei prawowita kontynuacja jednego z największych hitów Nintendo. Powinni ją sprawdzić przede wszystkich fani klasycznych platformówek.