Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2007, 17:10

autor: Vercetti

David Hayter podłoży głos Snake’owi w grze Super Smash Bros. Brawl

To, że słynący z zapożyczania herosów z innych gier cykl bijatyk Super Smash Bros. w swojej najnowszej odsłonie (Brawl) pozwoli nam wcielić się m.in. w rolę Solida Snake’a, bohatera serii Metal Gear Solid, było wiadomo już od kilku miesięcy. Dopiero teraz wyszło jednak na jaw, że głosu wymienionej gwieździe elektronicznej rozrywki użyczy sam David Hayter, aktor znany doskonale wszystkim wielbiciel

To, że słynący z zapożyczania herosów z innych gier cykl bijatyk Super Smash Bros. w swojej najnowszej odsłonie (Brawl) pozwoli nam wcielić się m.in. w rolę Solida Snake’a, bohatera serii Metal Gear Solid, było wiadomo już od kilku miesięcy. Dopiero teraz wyszło jednak na jaw, że głosu wymienionej gwieździe elektronicznej rozrywki użyczy sam David Hayter, aktor znany doskonale wszystkim wielbicielom sagi ze stajni japońskiego Konami.

David Hayter podłoży głos Snake’owi w grze Super Smash Bros. Brawl - ilustracja #1

Słynący ze świetnego wczuwania się w postać Solida 38-letni Amerykanin potwierdził powyższą wiadomość za pośrednictwem serwisu YouTube. Na pytanie jednego z internautów o ewentualny występ w nowej grze Nintendo, odpowiedział: „Istotnie, podkładam głos Snake’owi w Smash Bros. Dokonałem już nagrań i sądzę, że fani obu gier (SSB: Brawl i MGS – przyp. red.) będą z tego powodu szczęśliwi.”

Efekty prac Haytera dane nam będzie zweryfikować w pierwszym kwartale przyszłego roku, kiedy to Brawl zadebiutuje na europejskim rynku. Przypominamy, że produkt ten będzie adresowany wyłącznie do posiadaczy konsoli Wii.