Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące Conspiracy Entertainment


Dragon's Lair (Netflix) - Ryan Reynolds najpewniej zagra w adaptacji kultowej gry

Froozyy, 28 marca 2020, 12:57

Netflix stworzy aktorską adaptację kultowej gry Dragon's Lair z lat 80. W głównej roli rycerza Dirka najprawdopodobniej zobaczymy Ryana Reynoldsa.

Dragon’s Lair z obsługą Kinecta pojawi się 18 maja

Hed, 29 kwietnia 2012, 09:40

Przeróbka kultowej gry z 1983 roku trafi 18 maja na konsolę Xbox 360. W wersji produkcji na platformę Microsoftu otrzymamy opcjonalne wsparcie dla kontrolera Kinect.

Dragon’s Lair zostanie wydany na Xbox LIVE Arcade z obsługą Kinecta

Hed, 21 marca 2012, 11:15

Potwierdzono, że Dragon’s Lair, klasyczna produkcja zręcznościowa, zostanie wydana na Xbox LIVE Arcade. Dodatkowo nowa wersja gry z 1983 roku będzie współpracować z Kinectem.

Wieści ze świata (BioShock: Infinite, Dragon's Lair, Electronic Arts) 20/3/12

Sarge, 20 marca 2012, 12:35

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dialogach w grze BioShock: Infinite, prawdopodobnym debiucie Dragon's Lair w wersji na Xboksa 360, zamknięciu serwerów w jedenastu produkcjach firmy Electronic Arts, a także nowym studiu deweloperskim Lady Shotgun Games.

Dragon's Lair II zmierza na konsolę Nintendo DSi

Olek, 31 października 2010, 16:58

W ubiegłym roku gra Dragon's Lair doczekała się konwersji na konsole Nintendo DS oraz PlayStation Portable. Okazała się ona na tyle dobra, że w planach jest już przeniesienie kolejnej części przygód rycerza Dirka na kieszonkową platformę. Organizacja Entertainment Software Rating Board zakwalifikowała Dragon's Lair II w wersji na Nintendo DSi do grupy gier przeznaczonych dla nastolatków.

Wieści ze świata (EverQuest II, Tactical Intervention, Auto Club Revolution) 14/05/10

Jiker, 14 maja 2010, 14:09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach związanych z dodatkiem EQII: Sentinel’s Fate, becie nowej gry twórcy Counter Strike’a, nowym wyścigowym MMO, OnLive w Europie, wynikach finansowych Konami, a także nowej, taniej serii na PSP. Zapraszamy do lektury.

Enclave na Wii już oficjalnie

Adrian Werner, 2 kwietnia 2010, 13:49

W sierpniu zeszłego roku pisaliśmy o planach przeniesienia na konsolę Wii Enclave - niemłodej już gry akcji osadzonej w świecie fantasy. Powodzenie przedsięwzięcia uzależnione miało być od pozyskania wydawcy zainteresowanego sfinansowaniem projektu. Teraz wiemy już, że takowy się znalazł.

Enclave powróci w wersji na Wii

Vercetti, 8 sierpnia 2009, 13:20

Wydana w przed siedmioma laty gra akcji z elementami cRPG Enclave doczeka się powrotu w wersji na konsolę Wii. Taką wiadomość podało niemieckie studio Village1 Entertainment, które podjęło się prac nad przeniesieniem tytułu na platformę Nintendo. Gra trafi na rynek w przyszłym roku - o ile autorom uda się pozyskać wcześniej wydawcę dla nadchodzącego produktu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 23 czerwca 2008, 10:19

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: króliczek Playboya, dodatki do ArchLorda i Sudden Strike 3, jubileusz Dragon’s Lair, Overlord w Europie i słówko o Battlefieldach. Zapraszamy do lektury.

Dragon's Lair również na PSP

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2008, 12:02

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że użytkownicy handheldów PlayStation Portable jeszcze w tym roku zagrają w Dragon’s Lair. Konwersją słynnej zręcznościówki Dona Blutha zainteresowana jest firma United Coders – ta sama, która odpowiada za produkcję wspomnianego wyżej programu na konsolę Nintendo DS.

Dragon's Lair, Dragon's Lair II: Time Warp i Space Ace w przyszłym roku na NDS

Krystian Smoszna, 13 września 2007, 19:00

Trwają prace nad konwersjami trzech gier firmy ReadySoft, które święciły tryumfy w latach osiemdziesiątych: Dragon’s Lair, Dragon’s Lair II: Time Warp oraz Space Ace. Wszystkie wspomniane tytuły powstają z myślą o konsoli Nintendo DS i zadebiutują na rynku elektronicznej rozrywki w przyszłym roku.

Dragon’s Lair również na Dual Screenie

Vercetti, 28 czerwca 2007, 13:59

Dragon’s Lair to tytuł, który starsi gracze dzisiaj pewnością wspominają dzisiaj z łezką w oku. Ta wydana w 1983 zręcznościówka na przestrzeni lat doczekała się licznych kontynuacji, żadna z nich jednak nigdy nie ukazała się na przenośnej konsoli Nintendo Dual Screen. Studio Digital Leisure postanowiło to zmienić.

I Ty będziesz mógł zostać strażakiem dzięki Real Heroes: Firefighter

Sargeras, 22 czerwca 2007, 10:08

Kalifornijski developer Epicenter Studios oficjalnie zapowiedział grę Real Heroes: Firefighter (tytuł roboczy). Dzięki niej będziemy mogli wcielić się w postać młodego strażaka przydzielonego do oddziału w wielkim mieście. Tytuł wyjdzie wyłącznie na konsolę Wii ze stajni Nintendo.

Pocket Pool jednak bez licencji Girls Gone Wild

Metatron, 26 marca 2007, 11:49

Pocket Pool, rozbierany bilard przeznaczony na konsolę przenośną PSP, nie będzie jednak wykorzystywał licencji serii erotycznych filmów Girls Gone Wild, pomimo wcześniejszych oświadczeń dewelopera gry, studia Conspiracy Entertainment.

Za miesiąc zagramy w Flipper Critters

Metatron, 16 lutego 2007, 13:17

Już piętnastego marca na europejskie półki trafi przeznaczona na DS gra Flipper Critters. Będzie to, jak sama nazwa wskazuje, wariacja na temat popularnych flipperów. Zapowiada się kolejny po Metroid Prime Pinball ciekawy reprezentant tego gatunku na przenośną konsolę Nintendo.