Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Kingdom Come Deliverance - Sazawa: Klasztor
Kingdom Come Deliverance - Sazawa: Klasztor
Uczy umiejętności: Alchemia. Książka: Alchemia. Mapa skarbów IV.
Powiększ mapę

Mapa Sazawa (Sasau) - Klasztor w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Powyższa mapa prezentuje okolice klasztoru w Sazawie. Sam klasztor odwiedza się w ramach zaliczania jednego z głównych zadań gry Kingdom Come: Deliverance. Możesz tu spotkać kilku handlarzy oraz NPC'ów oferujących różnorakie usługi. Ścieżka na południe prowadzi do części miejskiej Sazawy i mapę tej lokacji znajdziesz na oddzielnej stronie naszego poradnika.

Najważniejsze lokacje w klasztorze w Sazawie

Klasztor - Początkowo dostęp do dużej części klasztoru jest zablokowany. Sytuacja ulega zmianie dopiero gdy w dalszej części gry Henryk decyduje się za przeprowadzenie infiltracji zakonu w przebraniu mnicha.

Pokój Brata Nikodema - Z mnichem możesz spotykać się od samego początku gry. Jest on w stanie udzielać głównemu bohaterowi lekcji alchemii, a także ma w swojej ofercie książkę o alchemii oraz mapę skarbów IV.

Gospodarstwo młynarza Szymona - Jest ono w niewielkiej odległości na wschód od klasztoru. Szymon może udzielać bohaterowi lekcji skradania się. Dodatkowo możesz kupić od niego książkę umiejętności o drobnej kradzieży oraz odbierać od niego zlecenia wykradania różnorakich przedmiotów.

Oberża - Odnajdziesz ją w niewielkiej odległości na południe od klasztoru. Możesz tam wynająć pokój oraz spotykać się z różnymi postaciami (także w ramach questów). Jedną z ważniejszych osób jest Malarz fresków. Wystawia on na sprzedaż księgę umiejętności związnaą z umiejętnością picie oraz mapę skarbów III.

Sazawa (Klasztor) - Trenerzy umiejętności

Brat Nikodem - alchemia

Młynarz Szymon - skradanie się (gospodarstwo na wschód od klasztoru)

Sazawa (Klasztor) - Mapy skarbów

Brat Nikodem - mapa skarbów IV

Malarz fresków (oberża na południe od klasztoru) - mapa skarbów III