Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie znaleźć łopatę i gdzie wykopać grób w Kingdom Come? Zadanie Dobry złodziej - Kingdom Come poradnik, solucja

Dobry złodziej to poboczne zadanie gry Kingdom Come: Deliverance, które możesz otrzymać od młynarza Peszka w Ratajach. Zaliczenie tego questu może ci sprawić trochę kłopotów, gdyż w trakcie przechodzenia go należy odnaleźć łopatę oraz świeżo wykopany grób. Poniżej znajdziesz przydatne informacje na ten temat.

Gdzie znaleźć łopatę?

Za łopatą wbrew pozorom nie musisz się daleko rozglądać - Gdzie znaleźć łopatę i gdzie wykopać grób w Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Za łopatą wbrew pozorom nie musisz się daleko rozglądać. Pozostań na terenie gospodarstwa należącego do młynarze Peszka, od którego odberałeś poboczny quest Dobry złodziej. Poszukiwany przedmiot jest oparty o wóz i pokazuje go dołaczony obrazek.

Gdzie wykopać grób?

1 - Gdzie znaleźć łopatę i gdzie wykopać grób w Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
Problematyczne może być również zlokalizowanie niedawno wykopanego grobu, w którym znajdują się zwłoki osoby z pożądanym przez Peszka pierścieniem - Gdzie znaleźć łopatę i gdzie wykopać grób w Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Problematyczne może być również zlokalizowanie niedawno wykopanego grobu, w którym znajdują się zwłoki osoby z pożądanym przez Peszka pierścieniem. Musisz w tym celu dotrzeć na wzgórze z szubienicą (Gallows Hill) zlokalizowane na południe od chatki kata Hermanna. Po dotarciu na miejsce odszukaj świeżo wykopany grób, który pokazuje powyższy obrazek. Po ustawieniu się obok grobu (z łopatą w inwentarzu) wciśnij wskazany przez grę klawisz żeby wykopać ciało nieszczęśnika i je przeszukać.

  1. Uwaga - Cenną informacją jest to, że zdobycie łopaty i wykopanie grobu to opcjonalne kroki w zadaniu Dobry złodziej. Poszukiwany pierścień znajduje się bowiem w posiadaniu kata. Musisz wykupić od niego pierścień lub mu go ukraść.
  2. Uwaga - Łopaty zdobytej w tym queście możesz też używać do wykopywania innych "interaktywnych" grobów (przy zwłokach zazwyczaj możesz znaleźć trochę kosztowności).