Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kości zostały rzucone | Zadania główne w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Kości zostały rzucone to jedno z zadań głównego wątku fabularnego gry Kingdom Come: Deliverance. Przystąpisz do niego bezpośrednio po złożeniu wizyty w sazawskim klasztorze. Henryk w ramach opisywanego questu musi zinfiltrować wrogi fort Wranik. Dotarcie do fortu może różnić się w zależności od wcześniejszych dokonań bohatera, ale już sama eksploracja fortu jest bardziej liniowa. Najbardziej wymagająca jest końcowa część zadania, gdyż zakłada ona odzyskanie ekwipunku bohatera i ucieczkę z fortu.

UWAGA - Przed rozpoczęciem tego zadania postaraj się zaliczyć wszystkie poboczne questy. Zabezpieczy Cię to przed ewentualnymi problemami z ich rozegraniem w dalszej części gry.

Spotkanie się z bandytami na moczarach

Na spotkanie z bandytami musisz udać się jeśli w poprzednim głównym zadaniu odnalazłeś w klasztorze Świętoszka (mogłeś w dowolny sposób postąpić w sprawie pozbycia się go) - Kości zostały rzucone | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Na spotkanie z bandytami musisz udać się jeśli w poprzednim głównym zadaniu odnalazłeś w klasztorze Świętoszka (mogłeś w dowolny sposób postąpić w sprawie pozbycia się go). Miejsce spotkania jest na bagnach na wschód od klasztoru w Sazawie. Po dotarciu na mokradła podejdź do paleniska i wejdź z nim w interakcję. Po tym jak Henryk rozpali ogień pojawi się znana grupa bandytów. Oto dostępne warianty zachowania:

  1. Pokazanie bandytom szczęśliwej gry do kości - Jest to możliwe tylko jeśli zdobyłeś kość do gry poprzez wypuszczenie Świętoszka lub zabicie go i przeszukanie jego zwłok. Poznasz lokalizację fortu Wranik .
  2. Skłamanie, że przy zwłokach Świętoszka było tylko złoto - Możesz wybrać ten wariant jeśli nie odnalazłeś w klasztorze Świętoszka (zawaliłeś quest) lub jeśli go aresztowałeś (i nie zdobyłeś przez to jego kości do gry). Zmuszony zostaniesz do oddania bandytom z moczarów części posiadanych groszy (nie możesz się potargować). Jeśli Henryk uzbierał wcześniej dużo złota to możesz stracić nawet kilka tysięcy monet. Poznasz lokalizację fortu Wranik.
  3. Zaatakowanie i zamordowanie bandytów - W pierwszej kolejności rozpraw się z łucznikiem i dopiero gdy on zginie z jego kolegami. Staraj się atakować wrogów po kolei i nie daj się im okrążyć. Po walkach przeszukaj ciała przeciwników i zabierz szczęśliwą kość do gry. Pozwoli ci ona później przedostać się do fortu Wranik, ale nie poznasz jego dokładnej lokalizacji.
  4. Ucieczka z miejsca spotkania - W trakcie ucieczki uważaj żeby nie zablokować się na krzakach czy przy rzece. Po tym jak dostatecznie oddalisz się od bandytów przywołaj konia i szybko na niego wskocz. Wybór tego wariantu nie pozwoli ci poznać lokalizacji fortu Wranik.
Jeśli nadal nie znasz lokalizacji fortu Wranik (nie spotkałeś się z bandytami na moczarach / zaatakowałeś bandytów / uciekłeś bandytom) to udaj się do części miejskiej Sazawy - Kości zostały rzucone | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Jeśli nadal nie znasz lokalizacji fortu Wranik (nie spotkałeś się z bandytami na moczarach / zaatakowałeś bandytów / uciekłeś bandytom) to udaj się do części miejskiej Sazawy. Odszukaj tu wójta (Bailiff - powyższy obrazek) i wypytaj się o podejrzaną działalność bandytów w okolicy. Od wójta otrzymasz namiary na fort Wranik.

Dotarcie do fortu Wranik

Zanim wyruszysz do fortu Wranik warto zaliczyć cel powiązany ze zdaniem raportu Radzikowi i Hanuszowi - Kości zostały rzucone | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Zanim wyruszysz do fortu Wranik warto zaliczyć cel powiązany ze zdaniem raportu Radzikowi i Hanuszowi. Spotkaj się z lordami w górnym zamku w Ratajach.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie