Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Bungie Software Najnowsze wiadomości i informacje 2

Studio Vicarious Visions pomoże przy produkcji Destiny 2

Jakub Mirowski, 9 grudnia 2016, 09:38

Studio Vicarious Visions, twórcy popularnej serii Skylanders, ogłosiło na swojej stronie, że dołącza do Bungie oraz High Moon Studios w produkcji zapowiedzianego na przyszły rok Destiny 2.

Pogłoski na temat Destiny 2. Gra trafi także na PC?

Jakub Mirowski, 28 września 2016, 09:47

Na forum NeoGAF pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat planowanego na przyszły rok Destiny 2. Według tych doniesień gra trafi nie tylko na konsole ósmej generacji, ale także na PC.

Destiny doczeka się prywatnych meczów

Góral, 17 sierpnia 2016, 12:23

Studio Bungie poinformowało w najnowszym materiale wideo promującym dodatek Rise of Iron, że wkrótce Destiny wzbogaci się o system prywatnych meczów, umożliwiający tworzenie i rozgrywanie rozmaitych spotkań oraz turniejów.

Destiny: Rise of Iron [Aktualizacja: dodatek został oficjalnie zapowiedziany]

Adrian Werner, 10 czerwca 2016, 08:39

Potwierdziły się wczorajsze doniesienia. Studio Bungie i firma Activision oficjalnie zapowiedziały Destiny: Rise of Iron, czyli kolejny duży dodatek do przebojowej strzelanki z 2014 roku. Co ciekawe, wyjdzie on tylko na PS4 i XOne i będzie wymagał poprzedniego rozszerzenia, The Taken King.

Chris Schlerf, główny scenarzysta Mass Effect: Andromeda, zamienia BioWare na Bungie

Jakub Mirowski, 16 lutego 2016, 10:36

Z BioWare, studia odpowiedzialnego za tworzenie Mass Effect: Andromeda, odszedł główny scenarzysta gry, Chris Schlerf. To kolejny ważny członek zespołu, który opuścił kanadyjską firmę na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Destiny z kolejnym dużym dodatkiem w tym roku; sequel w 2017

Draug, 12 lutego 2016, 12:27

Przy okazji ostatniego raportu finansowego Activision ujawniło plany na przyszłość gry Destiny. Jeszcze w tym roku doczekamy się następnego dużego dodatku do strzelanki studia Bungie, zaś w 2017 roku wyjdzie Destiny 2. Ponadto na wiosnę ukaże się kolejna ważna aktualizacja do "jedynki".

Destiny 2 nie ukaże się we wrześniu bieżącego roku

Góral, 23 stycznia 2016, 11:21

Według źródeł serwisu Kotaku, we wrześniu bieżącego roku miała się ukazać druga cześć Destiny. Tak się jednak nie stanie, gdyż premiera niezapowiedzianej jeszcze oficjanie produkcji została przełożona na inny, nieznany termin.

Destiny z kolejnym wzrostem liczby użytkowników

Pirlond, 3 listopada 2015, 11:54

Popularność Destiny – sieciowej strzelanki autorstwa studia Bungie – wciąż rośnie. Przy okazji publikacji najnowszego raportu finansowego koncernu Activision Blizzard przedstawiciele firmy ujawnili, że gra może pochwalić się 25 milionami zarejestrowanych użytkowników.

Destiny: The Taken King z największą liczbą pobrań w dniu premiery w historii PlayStation Network

luckie, 18 września 2015, 12:42

W ciągu pierwszego dnia od premiery Destiny: The Taken King dodatek pobrało z PlayStation Network więcej osób niż jakąkolwiek poprzednią debiutującą grę. Nowe rozszerzenie podniosło też poprzeczkę, jeśli chodzi o liczbę fanów grających jednocześnie w Destiny.

Destiny: The Taken King - premiera dużego dodatku do gry twórców Halo

Luc, 15 września 2015, 10:49

The Taken King - najnowszy dodatek do gry Destiny - trafi dziś do graczy na całym świecie. Rozszerzenie wprowadza mnóstwo istotnych modyfikacji, ale aby móc się nimi cieszyć trzeba posiadać także poprzednie DLC.

Destiny - w pierwszym miesiącu po premierze sprzedano ponad 6 mln kopii gry

Góral, 11 września 2015, 11:53

Po roku obecności gry Destiny na rynku poznaliśmy konkretne dane dotyczące pierwszego miesiąca sprzedaży produkcji. Okazało się, że do końca września 2014 roku rozeszło się ponad 6 milionów egzemplarzy tytułu.

Destiny – patch 2.0 udostępniony graczom

Ender, 9 września 2015, 16:15

Bungie udostępniło właśnie zapowiadany patch 2.0 dla gry Destiny. Przygotowuje on produkcję do zbliżającej się premiery dodatku The Taken King, wprowadzając równocześnie całą masę większych i mniejszych zmian w rozgrywce, począwszy od zwiększenia limitu poziomu postaci po dalsze modyfikacje statystyk broni i pancerzy.

Destiny – Nolan North zastąpi Petera Dinklage'a

shav, 5 sierpnia 2015, 11:35

The Taken King, nowy dodatek do Destiny, wprowadzi modyfikacje nie tylko w zakresie samej rozgrywki. Zmieni się także głos Ghosta – niewielkiego robota i kompana graczy.

Destiny – wersja PC w planach?

shav, 5 sierpnia 2015, 10:15

Studio Bungie rozpoczęło poszukiwania pracownika na stanowisko PC Compatibility Testera. Istnieje więc szansa na to, że już wkrótce doczekamy się zapowiedzi Destiny w wersji na pecety.

Rok z Destiny - co usunięto z gry, co będzie w The Taken King

DM, 8 lipca 2015, 13:38

Niezbyt ciepło przyjęta i mało popularna w naszym kraju gra Destiny cieszy się w pozostałych częściach świata sporym zainteresowaniem i ogromną rzeszą oddanych fanów. Jak miała pierwotnie wyglądać fabuła w Destiny i co zaoferuje wrześniowy dodatek The Taken King?

Destiny - dodatki z cyfrowej edycji kolekcjonerskiej będą dostępne do kupienia osobno

Góral, 25 czerwca 2015, 11:11

Studio Bungie postanowiło udostępnić ekskluzywne dodatki z cyfrowej edycji specjalnej Destiny wszystkim zainteresowanym. Za 20 dolarów (około 74 zł) będzie można bowiem nabyć ulepszenie dodatku The Taken King, dające dostęp do rzeczonych fantów w postaci nowych shaderów zbroi bohaterów i innych kosmetycznych elementów.

Destiny: The Taken King – Bungie broni wysokiej ceny dodatku

luckie, 23 czerwca 2015, 14:34

Studio Bungie, w osobie dyrektora kreatywnego gry Destiny, podjęło obronę wysokiej ceny dodatku The Taken King. Nie jest to jednak jedyny zarzut w kierunku twórców. Dotychczasowi gracze czują się skrzywdzeni, gdyż jedynym sposobem na zdobycie edycji kolekcjonerskiej będzie dla nich wydanie pieniędzy na coś, co już raz kupili.

Destiny: The Taken King – DLC ukaże się 15 września

Renox, 16 czerwca 2015, 15:55

Sony ujawniło dokładną datę premiery trzeciego oficjalnego rozszerzenia do gry Destiny – The Taken King. Dodatek zadebiutuje na rynku 15 września w wersji na konsole PS3, PS4, X360 oraz XONE. Podstawowym bonusem zapewnianym przez to DLC będzie trzecia specjalizacja dla wszystkich dostępnych archetypów. Poznaliśmy również ceny i zawartość poszczególnych edycji gry.

Destiny – dodatek House of Wolves oficjalnie zapowiedziany

Draug, 14 kwietnia 2015, 10:35

Studio Bungie i firma Activision oficjalnie zapowiedziały drugi duży dodatek do gry Destiny, zatytułowany House of Wolves. Trafimy w nim do domu Przebudzonych (The Reef), by pomóc im walczyć z Upadłymi. Oprócz garści informacji, twórcy podzielili się filmowym zwiastunem i datą premiery rozszerzenia.

Destiny – 16 mln grających, nowe DLC w najbliższych miesiącach

Luc, 6 lutego 2015, 11:05

Destiny, czyli sieciowa strzelanka stworzona przez studio Bungie, pomimo chłodnego przyjęcia notuje fantastyczne wyniki. Wydawca właśnie ujawnił statystyki, według których grę zarejestrowało już ponad 16 milionów osób.

Destiny – wyciekły nowe informacje dotyczące przyszłych dodatków?

Luc, 2 stycznia 2015, 18:45

W niespełna miesiąc po wydaniu The Dark Below, czyli pierwszego rozszerzenia dla Destiny, do Sieci wyciekły wciąż niepotwierdzone informacje dotyczące kolejnych dodatków. Oprócz zawartości, poznaliśmy także przewidywane terminy premier.

W Destiny zagrało prawie 13 milionów graczy

Renox, 23 grudnia 2014, 11:51

Studio Bungie ujawniło kilka interesujących statystyk związanych z grą Destiny – jeszcze niedawno gorąco wyczekiwanym przez graczy konsolowym exclusivem. Okazuje się, że od wrześniowej premiery we wspomnianą produkcję zagrało niemal 13 milionów graczy, a nad samą marką pracuje obecnie grupa deweloperska złożona z 500 ludzi.

Destiny – demo gry dostępne na X360, XONE, PS3 i PS4

Ender, 19 listopada 2014, 20:05

Bungie opublikowało wersję demonstracyjną gry Destiny, która oferuje próbkę rozgrywki oraz pozwala przenieść stworzoną postać do pełnej edycji tytułu. Demo pojawiło się na wszystkich wspieranych platformach sprzętowych, a więc Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Jedna piąta sprzedanych egzemplarzy Destiny to wersje cyfrowe

Jakub Mirowski, 16 listopada 2014, 18:15

Destiny, wyjątkowo popularny sieciowy FPS studia Bungie Software, może się poszczycić aż 20-procentowym udziałem wersji cyfrowych wśród sprzedanych egzemplarzy. To znaczny wzrost w porównaniu do zeszłorocznych hitów.

Destiny z 9,5 mln graczy i 500 mln USD przychodu. Destiny 2 w drodze

Draug, 5 listopada 2014, 10:34

W ostatnim raporcie finansowym firma Activision Blizzard pochwaliła się, że Destiny ma ponad 9,5 mln zarejestrowanych graczy i wygenerowało ponad 500 mln dolarów przychodu. Oprócz tego zdradzono, że studio Bungie już dłubie przy kontynuacji tego sieciowego FPS-a.

Destiny – data premiery i zawartość dodatku The Dark Below

Renox, 29 października 2014, 18:39

Firma Activision ujawniła datę premiery, cenę oraz zawartość pierwszego dodatku do gry Destiny. The Dark Below, bo tak nazywać się będzie wspomniane rozszerzenie, zadebiutuje na rynku 9 grudnia i kosztować ma 20 dolarów. W środku gracze znajdą między innymi nową broń, sposobność zwiększenia maksymalnego poziomu doświadczenia do 32. levelu, a także trzy nowe mapy stworzone z myślą o trybie multiplayer.

Destiny z 3,2 mln aktywnych graczy każdego dnia

Góral, 12 października 2014, 10:05

Studio Bungie ujawniło statystyki Destiny. Od premiery tytułu minął miesiąc, ale średnio notuje on 3,2 mln graczy dziennie, którzy przeznaczają na zabawę około 3 godzin. Poinformowano również, że w ciągu ostatnich trzech tygodni produkcja zanotowała większą ilość osób online, niż to co udało się razem uzyskać grom Halo 3 i Halo: Reach w takim samym okresie.

Destiny znacząco zwiększyło sprzedaż PlayStation 4 w USA i Wielkiej Brytanii

Ender, 19 września 2014, 19:11

Zgodnie z przewidywaniami, premiera gry Destiny miała znaczący wpływ na popularność konsoli PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. W przeciągu kilku dni od debiutu dzieła studia Bungie, w obu krajach znacznie chętniej kupowano nowe konsole PlayStation 4, bijąc tegoroczne tygodniowe wyniki sprzedaży systemu.

Destiny – 325 mln USD faktycznego przychodu przez 5 dni na rynku

Draug, 17 września 2014, 21:16

Firma Activision przedstawiła kolejne wyniki sprzedaży gry Destiny, informując, że w ciągu pierwszych pięciu dni na rynku FPS studia Bungie zarobił 325 milionów dolarów (tym razem dane dotyczą egzemplarzy sprzedanych w ręce graczy, a nie wysłanych do sklepów). Przy okazji deweloper ujawnił, iż przez tydzień od premiery gry gracze spędzili z nią ponad 100 milionów godzin.

Destiny – kiepskie oceny pozbawią Bungie 2,5 mln dolarów premii?

Draug, 17 września 2014, 10:50

Wygląda na to, że nie najlepsze recenzje gry Destiny (przynajmniej względem oczekiwań) sprawią, iż jej twórcy, studio Bungie Software, zostaną pozbawieni sowitej premii od firmy Activision w wysokości 2,5 miliona dolarów. Wynika to z treści umowy między wydawcą a deweloperem z 2010 roku, która została ujawniona podczas procesu tego pierwszego z założycielami Infinity Ward.

Destiny - 500 mln dolarów przychodu w pierwszym dniu sprzedaży

Góral, 10 września 2014, 17:29

Firma Activision pochwaliła się wynikami finansowymi osiągniętymi przez strzelankę Destiny od studia Bungie. Okazało się, że w ciągu pierwszego dnia tytuł zapewnił wydawcy 500 mln dolarów przychodu ze sprzedaży gry do sklepów na całym świecie.

Destiny - nowa strzelanka studia Bungie zadebiutowała na rynku

Góral, 9 września 2014, 10:04

Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji bieżącego roku, strzelanka Destiny od studia Bungie, zadebiutowała dziś na całym świecie na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Jednocześnie tytuł otrzymał już pierwszy patch, wnoszący poprawki do poszczególnych klas postaci, broni, itd.

Destiny z możliwością darmowej aktualizacji na nową generację

Jakub Mirowski, 6 września 2014, 11:21

Na kilka dni przed premierą Destiny firma Activision poinformowała, że gracze, którzy zakupią najnowszą produkcję studia Bungie na konsole poprzedniej generacji będą mogli przenieść się na PlayStation 4 lub Xbox One za darmo aż do stycznia przyszłego roku.

Destiny - trailer reżysera Tron: Dziedzictwo z muzyką Led Zeppelin

Sarge, 5 września 2014, 13:12

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Destiny w reżyserii Josepha Kosinskiego, współtwórcy filmu Tron: Dziedzictwo. Trailer powstał z udziałem żywych aktorów i niewątpliwie robi wrażenie.

Destiny - ukończono prace nad grą; obejrzyj zwiastun premierowy

Góral, 23 sierpnia 2014, 12:06

Na kilkanaście dni przed premierą strzelanki Destiny, studio Bungie poinformowało, że wszystkie prace nad produkcją zostały ukończone. Dodatkowo opublikowano zwiastun z okazji zbliżającego się debiutu jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów bieżącego roku.

Destiny z rekordową przedsprzedażą. Zapowiedziano pierwsze DLC

Sarge, 12 sierpnia 2014, 21:33

Studio Bungie ujawniło, że w grudniu bieżącego roku zadebiutuje pierwszy dodatek DLC do gry Destiny. Udostępniony został również zwiastun trybu multiplayer, a najnowsze dane sieci GameStop mówią o dużej popularności tego tytułu.

Wrażenia z bety Destiny, czyli jak Activision pozwoliło mi zaoszczędzić dwieście złotych

Rasgul, 30 lipca 2014, 19:38

Po zabawie z betą Destiny jestem strasznie zawiedziony. Nie tego się spodziewałem po produkcji z takim funduszem. Niby jest tu dużo rzeczy, ale każda wydaje się być niedopracowana i ogólnie pusta. Nie rozumiem skąd wziął się na to hype.

Destiny – w testach beta wzięło udział ponad 4,5 miliona graczy

Ender, 30 lipca 2014, 19:09

Studio Bungie z dumą ogłosiło, że w odbywających się w tym miesiącu testach beta gry Destiny wzięło udział ponad 4,5 miliona graczy z całego świata, którzy korzystali z konsol PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One oraz Xbox 360.

Dlaczego beta Destiny mnie kupiła - 5 powodów

Antares, 29 lipca 2014, 16:17

Alfa i betatesty nowej produkcji studia Bungie utwierdziły mnie w przekonaniu, że może się ona okazać jedną z najlepszych serii raczkującej jeszcze nowej generacji konsol. Podczas gdy z pewnych względów nie trafiało do mnie Halo, przy Destiny bawiłem się dotychczas naprawdę bardzo dobrze. W niniejszym wpisie opisuję pięć rzeczy, które mocno przyciągają mnie do tego tytułu.

Destiny - beta dostępna dla wszystkich do 27 lipca

Góral, 25 lipca 2014, 09:31

Na kilka dni przed zakończeniem zamkniętej bety, studio Bungie postanowiło umożliwić dostęp do testów strzelanki wszystkim zainteresowanym osobom. W związku z tym, do 27 lipca można bawić się nową produkcją twórców serii Halo bez konieczności posiadania specjalnego klucza.

Destiny - rozpoczęto beta testy. Mamy 20 kluczy do rozdania

Góral, 18 lipca 2014, 13:13

Wczoraj wieczorem rozpoczęły się beta testy gry Destiny od studia Bungie, do których dostęp otrzymały osoby składające zamówienia przedpremierowe. Jeżeli nie macie jeszcze wejściówki, to możecie załapać się na jeden z 20 kodów, które rozdamy posiadaczom konsol PlayStation 4.

Destiny – terminy beta testów i edycje kolekcjonerskie

Draug, 7 lipca 2014, 20:52

Firma Activision ujawniła terminy beta testów gry Destiny. Posiadacze konsol firmy Sony zagrają 17 lipca, natomiast właściciele urządzeń marki Xbox dołączą do zabawy 23 lipca. Przy okazji poznaliśmy zawartość trzech różnych edycji specjalnych, w których będzie oferowane dzieło studia Bungie Software. Pojawił się też nowy zwiastun.

Destiny - koszt produkcji gry jest daleki od 500 mln dolarów

Góral, 29 czerwca 2014, 11:47

W maju firma Activision zdradziła, że strzelanka FPP Destiny pochłonie około 500 mln dolarów. Część osób błędnie zrozumiała, że taka ilość pieniędzy zostanie wydana tylko na produkcję i reklamę. Wątpliwości postanowił rozwiać Eric Osborne, szef marketingu w studiu Bungie, który wyjawił, że budżet samej produkcji jest daleki od ujawnionej kwoty. Pół miliarda dolarów to koszt nie tylko obecnych, ale także przyszłych inwestycji w rozwój marki.

Destiny – twórcy o powstaniu wersji PC

Ender, 14 czerwca 2014, 20:38

Producenci sieciowego shootera Destiny nie wykluczają powstania jego wersji pecetowej, która pojawiłaby się po premierze gry na konsolach. Według twórców, decyzja o tym, by port nie powstał wraz z edycjami na inne platformy, spowodowana została niewystarczającą wielkością zespołu deweloperskiego.

Destiny – nowy zwiastun. Testy alfa dla użytkowników PlayStation 4

luckie, 10 czerwca 2014, 03:49

Z okazji targów E3 2014 firma Sony przygotowała nowy zwiastun gry Destiny. Testy alfa MMOFPS-a studia Bungie zostaną przeprowadzone jeszcze w tym tygodniu - udział w nich wezmą wyłącznie użytkownicy PlayStation 4.

Wyciekły fragmenty rozgrywki z wersji alfa Destiny

Jakub Mirowski, 8 czerwca 2014, 12:40

W sieci pojawiły się fragmenty rozgrywki z wersji alfa zapowiedzianego na wrzesień tego roku Destiny. Choć Activision za wszelką cenę próbuje usuwać wszelkie nieoficjalne materiały z gry, nadal można zobaczyć najnowszą produkcję Bungie w akcji.

Destiny – najważniejsze cechy gry omówione na nowym filmie z wersji na PS4

Draug, 20 maja 2014, 13:54

Studio Bungie Software opublikowało nowy film z gry Destiny w wersji na PlayStation 4. Jest to rodzaj krótkiego dziennika dewelopera, w którym twórcy przytaczają najważniejsze cechy swojego nowego FPS-a, przy okazji pokazując fragmenty rozgrywki. Zwiastun opatrzyliśmy polskimi napisami.

Destiny - beta sieciowej strzelanki wystartuje w lipcu

Góral, 7 maja 2014, 09:17

Firma Activision Publishing, wydawca sieciowej strzelanki Destiny, wyjawiła w najnowszym raporcie finansowym, że beta testy produkcji studia Bungie Software rozpoczną się w lipcu bieżącego roku. Przy okazji zdradzono, że koncern liczy na największy debiut nowej marki w historii całej branży.

Destiny pochłonie pół miliarda dolarów. Zobacz nowy film z komentarzem twórców

luckie, 6 maja 2014, 11:59

Bobby Kotick, szef firmy Activision Blizzard, powiedział, że produkcja i marketing gry Destiny ma kosztować jakieś 500 milionów dolarów, co prawdopodobnie okaże się rekordowym wynikiem. Przy tej okazji polecamy również nowy dziennik dewelopera dotyczący ekwipunku w nowej produkcji twórców Halo.

Destiny – szansa na wersję PC, nowy zapis rozgrywki i funkcja cross-platform

Draug, 29 kwietnia 2014, 08:42

Twórcy ze studia Bungie Software zdradzili, że Destiny w wersji na pecety jest jak najbardziej prawdopodobne, lecz mogłoby ukazać się dopiero po konsolowym debiucie. Ponadto w sieci pojawił się nowy 7-minutowy gameplay, kilka screenów i informacje na temat funkcji przenoszenia zapisów między konsolami starej i nowej generacji.