Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXONEPS4
Okładka Destiny: Rise of Iron (XONE)
OkładkaDestiny: Rise of Iron (XONE)

Destiny: Rise of Iron

Kolejny duży dodatek do wydanej jesienią 2014 roku sieciowej strzelaniny FPS studia Bungie Software.

To jest dodatek do gry Destiny.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | elementy RPG | kooperacja | strzelanki | Role-playing shooter | looter shooter

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Destiny: Rise of Iron Premiera

20wrz2016

PS4 XONE

producent: Bungie wydawca: Activision Blizzard wydawca PL: CDP Strona oficjalna

Gry podobne do Destiny: Rise of Iron

Tom Clancy's The Division

Destiny 2

Battleborn

Destiny: Rise of Iron to wydany na konsolę PS4 i XONE kolejny dodatek do strzelanki Destiny z 2014 roku. Produkcja wyszła spod rąk pracowników studia Bungie i wymaga posiadania rozszerzenia Destiny: The Taken King.

Fabuła

Scenariusz dodatku obraca się wokół zniszczenia wielkiego muru, zlokalizowanego na południowej granicy Starej Rosji. Ten wyłom w obronie umożliwia hordom upadłych mutantów dostanie się do pełnych cennych artefaktów grobowców Złotego Wieku. Co gorsza, wszystkim zagraża odkryta przez nie przerażająca plaga.

W Destiny: Rise of Iron gracze wspólnie z Lordem Saladynem udają się na wyprawę w celu powstrzymania wszystkich tych zagrożeń, a przy okazji poznają prawdę o losie Żelaznych Lordów.

Mechanika

Wydane na platformę PS4 i XONE Destiny: Rise of Iron nie wprowadza żadnych drastycznych zmian do mechanizmów rozgrywki, lecz koncentruje się na rozszerzeniu zawartości gry. Dodatek oferuje nową kampanię ze sporym zestawem głównych misji oraz opcjonalnych zadań pobocznych. Otrzymujemy także dodatkowe uzbrojenie, pancerze oraz inne przedmioty. Ponadto zwiększono maksymalny poziom rozwoju postaci.

Wszystkim tym bawimy się na nowych terenach – The Plaguelands. Nie zabrakło także lokacji przeznaczonej do społecznych interakcji z innymi użytkownikami, znanej jako Felwinter Peak.

Podczas rozgrywki mamy okazję zmierzyć się z nową frakcją wrogów, w tym kilkoma bossami. Ponadto pojawiła się nowa kooperacyjna przygoda typu Raid dla sześciu osób i taka też misja typu Strike dla trzyosobowej drużyny. Destiny: Rise of Iron oferuje także coś dla graczy preferujących rozgrywki PvP w ramach tzw. Crucible: wzbogacone zostały o dodatkowy tryb z kilkoma przeznaczonymi do niego mapami.

Ostatnia modyfikacja 10 czerwca 2016

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Destiny: Rise of Iron cena w dniu premiery: 219,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Destiny: Rise of Iron

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS4
XONE