Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 12:23

autor: Góral

Destiny doczeka się prywatnych meczów

Studio Bungie poinformowało w najnowszym materiale wideo promującym dodatek Rise of Iron, że wkrótce Destiny wzbogaci się o system prywatnych meczów, umożliwiający tworzenie i rozgrywanie rozmaitych spotkań oraz turniejów.

Studio Bungie ujawniło, że dostępna od września 2014 roku gra Destiny doczeka się wkrótce prywatnych meczów, umożliwiających tworzenie i rozgrywanie rozmaitych spotkań i turniejów (w tym także tych z nagrodami pieniężnymi). Będzie można wybrać tryb gry, mapę, porę dnia, limit czasu i nie tylko. Ponadto mamy ustalać czy aktywny ma być Light Level (większy wpływ wyposażenia na rozgrywkę), a wszystko to uzupełni system nagród z rzadkimi przedmiotami oraz punkty reputacji Crucible zdobywane za ukończone mecze i codzienne wyzwania. Nowe rozwiązania zadebiutują 20 września i dostępne będą dla wszystkich posiadaczy Destiny, aczkolwiek tylko osoby, które kupią dodatek Rise of Iron otrzymają możliwość korzystania w prywatnych meczach z nowych map i trybów gry.

Deweloper zdradził też kilka dodatkowych szczegółów na temat wspomnianego rozszerzenia. Dokładnie omówiono je na powyższym materiale wideo, ale z najważniejszych rzeczy warto wspomnieć o trzech lokacjach – Last Exit, Floating Gardens oraz Skyline. Ponadto pojawi się nowy tryb Supremacy, w którym dwie drużyny liczące po sześć osób mają walczyć ze sobą i zbierać łupy wypadające z ciał wrogów, co przekładać będzie się na punkty.

Ponadto zdradzono kilka szczegółów dotyczących nowej misji typu Strike, nazwanej Wretched Eye, oraz Raidu zatytułowanego Wrath of the Machine.

Rise of Iron zostanie wydane 20 września. Tego samego dnia na rynku pojawi się Destiny: The Collection, czyli swego rodzaju wersja GOTY produkcji, zawierająca wszystkie dodatki. Pakiet wyceniono na niecałe 60 dolarów, czyli będzie on kosztować tyle, co nowa gra.