O ile mogę się zgodzić z samą treścią recenzji, to ocena moim zdaniem o te pół punktu za mała.
Może mam szczęście, ale u mnie jedynymi błędami są znikający i pojawiający się ludzie przed nosem.
Najlepszą wiadomością odnośnie Fallouta byłoby przekazanie pałeczki Obdisianowi albo inExile.
ID zrobiłoby nowego Quake z kampanią, gdzie masakrowalibyśmy Stroggów.
Mogliby na Steam dać tę serię, bo na razie wciąż na Epic tylko jest.
Niech jak najszybciej się wezmą za dwójkę, bo najbardziej czekam jak będą chcieli trójkę odświeżyć.
Odświeżona trylogia miała bardzo fajne polskie głosy, szkoda by było gdyby nowa część nie była w pełni spolonizowana.
100 Giga na dysku? Co oni tam dali?
Pewnie dlatego że produkcja gier swoje kosztuje, a wydawca chce zarobić na grze, więc najprościej wydać coś, co znamy.
Szkoda że ubi nie dało zgody na dwojkę, DM jest super gierką.
Teraz gram w tylko jedną grę, dopóki jej nie przejdę, ale to wynika z ilosci czasu na granie.
Po filmie z gry, ta część na razie wygląda dobrze, połączenie trójki i władców.
Po 4 godzinach gry i bieganiu po zewnętrznym pierścieniu miałem tylko jeden błąd: pojawiajace i znikajace postacie przed nosem, fajnie że dodali nowe zadania, np. Rączka nam daje coś więcej, niż samo nauczenie się umiejetności złodziejskich, szkoda tyko, zę z Nekiem tak nie zrobili, jest to jedna z najbardziej modyfikowanych postaci przed fanów.
Oczywiście odświeżenie zrobione na odpierdol, zamiast się porządnie przyłożyć.
Szczerze to wygląda dobrze, takie połączenie trójki i władców wojny, oby tym razem gra była dopracowana, co najmniej na poziomie ostatniej części.
Rozwala mnie tylko Szczur, który wygląda jak zombiak.
Super że nowe Spyro w końcu robią ;).
Wersje odświeżone były w pełni spolonizowane, szkoda ze tu tylko napisy dają.
Jakieś jełopy znowu gdzieś zobaczymy coś, co uznały za nazizm i zaczęli drzeć ryja.
Właściciele powinni im powiedzieć, ze głupoty plecią.
Pograłem pół godzinki i tak na szybko dlaczego wycięli Pyrokara z sceny początkowej i dali jakiego maga podpisanego jako magu?
Poza tym głos Beziego brzmi, jakby pan Mikołajczak gadał ze studni, inni aktorzy brzmią bardzo dobrze, coś kurna chyba skopali w polonizacji :/.
Poza tym klimat kolonii oddany świetnie, chce się jak w podstawce biegać wszędzie, zbierać wszystko, itd. Walka toporna, ale nie jest zła, zobaczę jak będzie, gdy się podszkolę w walce bronią.
I mega zaciekawiła mnie opuszczona kopalnia, ciekawe czy będziemy ją zwiedzać, skoro potrzeba klucza do otwarcia.
No i super, czyli jest szansa że nie skończy jak Alone in the Dark i będą nowe gry z serii :).
Dziwne właśnie że olali czwartą część. Ciekawe jak jedynkę odświeżą, ona najbardziej potrzebuje zmian.
Gry jako narzędzie do walki ze stresem to już chyba poprzednie pokolenie odkryło.
Szkoda że Milten, Saturas, Lester, Cor Angar nie mają swoich oryginalnych głosów z jedynki.
A jednak Empik mi dziś wysłał grę, będzie granie w sobotę i niedzielę :).
Ale będzie granie i marudzenie :P.
Pitolenie, mieli sporo czasu żeby cokolwiek pokazać.
Pytanie czy ktoś będzie chciał spróbować zrobić gry w tych światach, pewnie twórcy będą patrzeć podejrzliwie na wszelkie próby współpracy.
Ale fakt jest taki że nasrali tych pytajników na Skelige od zarąbania, czyszczenie tego serio zajmuje sporo czasu.
Aż tak tragiczny ten film nie jest, jak niektórzy komentują, fakt mogliby zrobić lepiej, pan Marzecki mógłby np wolniej mówić, ale nie jest aż tak źle. Mnie zaciekawiła mapka z trójki, czyli nie kasują trójki.
A swoją drogą, nie wiem, czy tu było to info, głos Bliźnie ma podkładać ten aktor z tego moda Kroniki Myrtany, ciekawe, czy planują dać ten mod do kanonu.
Twierdza w świecie Śródziemia to fajny pomysł, budowanie własnego Minas Tirith.
Zobaczymy co wymyślą.
Ciekawe czy to odświeżenie byłoby na najnowszej wersji D&D, jeżeli ta plotka okazałaby się prawdą.
Odświeżone Naruto na wzór DB Kai bez głupich fillerów nie jest aż takim głupim pomysłem.
Ciekawe co wymyślą, może historia między Naruto, a Shippuden.
Pomijając Gothica, to Fatekeeper zapowiada się spoko. W ogóle głupota ze strony THQ wypuszczając 2 RPG w krótkim czasie, nawet jak jeden z nich to wczesny dostęp.
Dla mnie daliby radę zrobić nowego, porządnego RTS, tylko nie chcą z prostego powodu, nie sprzeda się w dzisiejszych czasach. Wiec pewnie dlatego kombinują, co zrobić ze Starcarftem.
Chyba że M$ im nakaże zrobić nową strategię w tym świecie.
Spider-Man: Shattered Dimensions, tu masz etapy właśnie z tego pajaczka noir.
Ale gra chyba jest obecnie niedostępna niestety.
Chociaż fabuła w jedynce jest lepiej napisana.
12 robotników nie było czasem w Legacy of the Void, a nie w Heart of the Swarm?
A co do aktualizacji, typowy blizz, który wspiera długo swoje starsze gierki. Liczę że to jakaś zapowiedź nowej gry w tej serii.
Ile na dzień dzisiejszy ta kompliacja ma błędów i innych złych rzeczy?
Zastanawiam sie, czy sobie nie kupić na promocji i zagrać w te odświezone klasyki.
Zgadzacie się z jasiem kapelą, że pani pracująca w lidlu ma wiecej do gadania, niż on?
https://x.com/spalinskipatryk/status/2059896256541892762
Kiedyś często wracałem do ukończonych gier, które mi się podobały, obecnie czasu nie mam.
Ciekawe jak się będzie w to grać na kompie i pewnie będą mody, które te scenki pozwolą wyłączyć.
Epic potrzebuje porządnego konkurenta, jeżeli chodzi o silniki do gier, szkoda że ID, czy Crytek ze swoimi silnikami już nie są rywalami dla Epica. UE6 pewnie będzie działać tak samo beznadziejnie jak UE5.
Takim studiem był Blizzard, ale gdzieś od Overwatch spada na dno.
ID Software dalej trzyma dobry poziom na szczęście.
Kogoś ze starego towarzystwa z ID Software.
Ewentualnie Chris Metzen albo Chris Avellone.
Dziś internet ma praktycznie każdy, skoro wystarczy ściągnąć łatę premierową, a potem można grać bez neta, to gdzie problem?
https://tvn24.pl/polska/polska-agencja-kosmicznej-zada-zakazu-wypowiedzi-dla-slawosza-uznanskiego-wisniewskiego-st9060078
no i widzę, ze sam się odniósł:
https://x.com/astro_slawosz/status/2057719844817015034
Kiedy wydawcy zrozumieją że denuvo nic nie daje?
Na jej miejscu siedziałbym cicho, ale widać ona jest za mądra na taki pomysł.
Szkoła życia to była granie na Pegasusie, szczególnie w takie gry jak Fantastic Adventure of Dizzy :P.
Ja pojadę najbardziej sztampowo: Dragon Ball :P.
Jeszcze Naruto super, szczególnie jak nic z DB nie było.
W głowie mam One Piece do obejrzenia, ale ilość odcinków mnie przeraża ;P, no i Hunter x Hunter, jak i Jujutsu Kaisen planuje w końcu zobaczyć.
Świat Śródziemna zasługuje na potężnego RPG, jak goście od KCD nie dadzą rady, to chyba nikt nie da rady.
W ogóle szkoda że po Deus Ex Warren Spector nie stworzył żadnej potężnej gry.
A swoją drogą Embracer z Deus Ex poszedł po rozum do łba, może da zgodę na nową część.
W końcu jest szansa na porządnego RPG w świecie Śródziemia. Warhouse powinno dowieźć tytuł.
Ciężko żeby nie wyprzedził, skoro One Piece do dziś wychodzi, a DB jest w stagnacji po śmierci Akiry Toriyamy, bo się żreli, kto ma większe prawa do marki.
Ach ten wysoki poziom kultury polityków peło :P
https://wiadomosci.wp.pl/posel-ko-zartowal-z-pauliny-matysiak-zareagowal-inny-polityk-7287179165354016a
Two Worlds 2 to Cedep uwalił, mieli się wziąć za promocję i polonizację tej gry ,ale odpuścili z powodu drugiego Wieśka.
A szkoda, bo to fajna gierka była, przydałoby się żeby ktoś to wskrzesił i zrobił trójkę.
Przecież to typowe u R*, oni praktycznie nigdy nie pokazują materiału z rozgrywki, tylko różne sceny na silniku gry.
Mogliby zrobić nową część Watch Dogs z klimatem zbliżonym do jedynki.
Dla mnie dwójka była najsłabszym wieśkiem, ewidetnie to był raczej pokaz technologii Redów, niż porządny RPG.
Fabuła, która poszła w stronę polityki plus olanie typowego klimatu słowiańskiego to duży minus, ale obóz Kaedwen mocno mi zajechał trylogią Sienkiewicza. Ale za to muzyka i polska wersja dalej pierwsza klasa.
Jakoś mądralo nie widzę oburzenia na 12 głosów od germańców, raczej śmieszki heheszki, ale co ty możesz wiedzieć.
Rok temu odświeżyłem Drugie Starcie, które uważam za najlepszą część, dalej dalej kupę frajdy. Mega przyjemna strzelanka, czekam na kolejną część :).
Polska jako jedyny kraj dał zbrodniarzom żydom maks punktów, wstyd jak cholera, brawa dla uśmiechniętego tvpo, wkurzyli znaczną grupę Polaków. A oczywiście standardowo żydzi, czy Ukraińcy oczywiście magiczne 0 punktów dla nas.
Zresztą powinniśmy wzorem Hiszpanii olać ten kretyński konkurs albo wystawić kogoś dla jaj, jak braci Figo Fagot, czy Nocny Kochanek. Przynajmniej by było śmiesznie.
U mnie to chyba nie ma takiej gry, gra, która by pod po podeszła, to pierwszy Deus Ex, ale i tak za drugim, czy trzecim razem przeszedłem ten tytuł.
Blizz już dawno powinien pomyśleć, czy klasyczny WoW bez dodatków nie powinien być bez abonamentu.
Daliby radę, fani i tak by kupili cokolwiek, a młodsi pewnie i tak nie znają tak dobrze tej serii.
To chyba zależy od gry, w RPG fantasy dla pojedynczego gracza gram człowiekiem albo mrocznym elfem, a w MMO, jak w Wowie to wywalone na rasę, testuję większość.
Artykuł o Drużynie A i pierwsze, co miałem w głowie to muzyka z czołowki :). Oglądało się za młodu na Polsacie i się człowiek jarał.
Swoją drogą myślałem że serial dzieje się po wojnie w Korei, a nie w Wietnamie, słaba pamięć.
Cóż, twórcy kombinują w jaki sposób zarobić więcej kasy, a że ludzie nie widzą problemu wydać swój hajs.
W końcu ukończyłem ten tytuł, ale to świetny RPG z taktyczną walką, dla fanów dwóch pierwszych, klasycznych Falloutów pozycja obowiązkowa. Szkoda tylko że jest krótsza niż dwójka, u mnie duża różnica, 48 godzin do 34. Za to przynajmniej nie czułem znużenia pod koniec gry, jak w dwójce.
Ale to, co jest najlepsze w trójce to muzyka, te ballady podczas walk to cudo, aż ciągle poza grą je słucham.
Brian dawaj czwórkę!
Warcraft pasuje idealnie, ale chyba po filmie Blizz nie będzie chciał drugi raz spróbować przenieść na mały/duży ekran.
Assassin Creed też by się nadawał, tutaj to Ubi mogłoby poszaleć, ale chyba sytuacja podobna do Warcrafta.
Trzeba było robić grę z fabułą dla samotnego gracza.
Ciekawe czy Sony ich nie zlikwiduje.
Znowu ktoś chciał zrobić MMO w świecie Śródziemia, zamiast porządnego RPG dla pojedynczego gracza.
LOTRO w zupełności wystarczy, jeżeli chodzi o MMO.
Temat widzę odkopany po 10 latach.
U mnie to Pegasus i albo Micro Machines albo samochodówka, gdzie był widok z tyłu i co jakiś czas spadały jakieś bronie z nieba, nie pamiętam tytułu.
Na kompa to Wolfenstein 3D.
Klasycznie pieniądz nie śmierdzi:
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1910879396522715&id=100028020203460
Zamieniłbym Brotherhood z dwójką, Revelations z kolei zdecydowanie za nisko dla mnie, reszta ujdzie.
Nie mają pomysłu na grę, skoro chcą w jakiś sposób użyć Ezio.
Ale jestem i tak ciekawy jak ta odsłona będzie wyglądać.
Tiaaaaaa, w teorii, jak napisałem. Shepard w dwójce spokojnie może doprowadzić do śmierci wszystkich, w trójce może pozwolić żniwiarzom na swoją robotę.
W Jade Empire idzie zrobić dupka, który przejmuje władzę.
W teorii to każdą grę Bioware idzie tu dać, bo niby twórcy daja możliwość grania złymi dupkami.
.kkrieger ze swoimi 96 kB to dopiero pokazywała co można upchąć w naprawdę małej ilości.
No, ale dinozaury to jednak są popularne bez względu na pokolenie, więc gra z tymi gadami powinna się sprzedać.
Ciekawe co Capcomowi nie pasuje z Dino Crisis, że nic, a nic nie robią z tą marką, mimo że fani pragną czegokolwiek.
A co autorowi nie podpadło w LotV, że jest niżej niż pozostałe składowe Starcrafta 2?
https://www.youtube.com/watch?v=Skbwz23-zY8
Czyli ujawnił to, co już nieraz widzieliśmy. Zobaczymy czy pokaże niezbite dowody na istnienie ufolków.
A zaraz wyjdzie TES6 i zaczną portować na nową wersję silnika :P.
A to jakiś tępy wyścig korposzczurów, czy co?
Spamowanie kretyńskich postów dla samego spamowania mnie nie kręci.
Życzę powodzenia grając w te gry jedną ręką :P.
A poważnie gdzie Rezerwowe Psy?
Wczoraj Jachira była u Stanowskiego, kilka jej wypowiedzi:
https://x.com/OficjalneZero/status/2052477194979430501
https://x.com/OficjalneZero/status/2052480604139057507
https://x.com/OficjalneZero/status/2052459052966510793
Cały ten wywiad to masakra, kto przy zdowych zmysłach na nią głosuje?
Podziękuj debilnym politykom, którzy wprowadzili chore ustawy podczas korony.
Że też ktoś dał im kasę na zrobienie gry po skopaniu odświeżenia GTA.
Ciężko oczekiwać tych samych emocji gdy zagrało się w jakiś dobry tytuł po raz pierwszy.
Nigdy nie zagrałem w tę strategię, chętnie bym zagrał, ale poczekam na obniżkę ceny.
Goście od Act of War raczej dobry RTSik zrobili.
Pewnie albo nie wiedzieli o tym albo nie mieli praw do tego spolszczenia i zrobili swoje od zera.
Szczególnie jedynka, takie obszary jak droga z Nowego Obozu do Wolnej kopalni, plaża z wrakiem statku, ucięta przed premierą druga droga do kolonii karnej, obóz Quentina są całkowicie niewykorzystane i ewidetnie widać brak treści.
Mam iRobot combo, ten posiada fuknckję mopowania, szczerze jestem zadowolony, sprząta dobrze dla mnie, największy problem to że się może zablokować podczas jazdy, jak wjedzie w miejsce, z ktorego nie potrafi się odblokować.
Ale iRobot został kupiony przez Chińczyków, nie wiem jak ich nowsze modele sobie radzą.
Tylko że Gothic, szczególnie ten pierwszy to też nie był tak bardzo zawalony treścią, było tam sporo niewykorzystanego miejsca.
Bo fabuła w Obku jest byle jaka, uratować bękarta, odkryć miejsce, gdzie siedzi główny złol i dobić go, iść na koronację i koniec.
Od lat R* tak wydaje swoje gry na kompy, nic nowego. Pewnie i tak GTA6 na PC będzie działać jak gówno.
Nie ma co tyle oczekiwać od gry z 2002 roku, system walki fakt jest słaby, ale wraz ze wzrostem umiejętności walczy się lepiej.
Morrowind to jeden z najlepszych RPG, ma tylko dwie wady: gówniany dziennik i gówniana mapa świata, oba naprawione w dodatku.
Trochę takich gier było za młodu, najmocniej to mi Pokemon Red do głowy przyszedł.
Ruskie umieją w HoMM, co dobitnie pokazała piątka, Ubi popełniło błąd nie dając im zrobić kolejnych części.
Najgorsze jest to, że jest duża szansa że to się przyjmie, bo zawsze znajdą się gracze, którzy wywalą hajs na to.
Akurat Gabe jest w stanie stworzyć ambitnego i innowacyjnego H-L, pytanie tylko czy chce.
Cóż, nie mogę się doczekać jak w końcu zobaczę co tam zdołali upichcić.
Fanatycy trójki nie zaakceptują opinii że najnowszy HoMM jest lepszy od tej części.
The Blood of Dawnwalker jeszcze nie wyszło i nie wiadomo czy to będzie dobra gra.
Dwójka na dzień dobry musiałaby mieć to, co już ma jedynka, przecież brak chociazby Pand od razu by wkurzył graczy WoWa.
Nie ma szans na nową część.
Ciekawe czy ta ekipa od Disco Elysium da radę po takich zmianach.
No i czy IO poradzi sobie z Bondem.
Nie to co Mako w jedynce albo skanowanie planet w dwójce, zero powtarzalności wtedy było :P
Akcja jak akcja, ale i tak szacun za ćwierć miliarda złotych zebranych.
Mnie od nich odrzuciło jak zobaczyłem stokrotkę w tym ich mieszkaniu plus spazmy polityków.
Chyba najlepiej zapowiadany się Asasyn od lat ma największe problemy. Zobaczymy czy ostatecznie tej gry nie skasują.
Ma chłop rację, EA niepotrzebnie zmuszała wtedy swoich producentów do pchania się na Frostbite, przez to gra była niedopracowana.
Inna kwestia że był to przyjemny tytuł, a pomyśleć jaki byłby gdyby nie pomysły wydawcy.
Do inne można wrzucić ten tytuł: Darkenstein 3D, darmowa strzelanka mocno wzorowana Wolfensten.
Odświeżona jedynka? W sumie czemu nie, gdyby dali radę zrobić tytuł gdzie nie ma aż tak powtarzajacych się czynności. A gdyby jeszcze zdecydowali sie dołożyć Bloodlines.
Mi do szczęścia wystarczy lowcygier.pl, są na bieżąco ze wszelkimi promocjami.
Dla mnie akurat OK, że w planują wyciąć te magiczne sztuczki.
Po co to w serii o Asasynach?
To ile Kazachowie płacili za abonament, że im Blizz aż o 1/3 zwiększył cenę?
Rozumiałbym odświeżenie anime od sagi Champy, żeby była spójna z mangą, ale znowu oglądać te dwa filmy, gdzie złoty Frieza jest mega słabą sagą jest bezsensowne.
Na plus że już jesienią wychodzą te odświeżenia.
Szczerze to jest konkret materiał od Kosmicznych Opowieści:
https://www.youtube.com/watch?v=RHp34slTqp0
Długi film, ale warto posłuchać.
Na oddziale silnych razem bez zmian:
https://x.com/PaniNaSzpilkach/status/2045869077520855536
Niech tylko serio ten uśmiechnięty rząd coś takiego spróbuje zrobić.
Żeby tylko nie poszli w te durne gry usługi, jak to swego czasu plotkowano.
IGN to w ogóle lubi dawać takie od czapy recenzje gier na siłę szukając minusów.
W sumie to byłoby ciekawe, gdyby ta gra przyczyniła się do choć malutkiej poprawy dzietności.
Ale jakoś The Last of Us, czy The Walking Dead nie było takich głosów.
Fajna lista, sporo gierek widzę z Egiptem, ale brakuje Titan Quest.
Akira Toriyama zmarł 2 lata temu, a gra powstaje 6 lat wg twórców, spokojnie przed śmiercią mógł zaprojektować nowe postacie.
To jakiś potomek Yamchy z tego zwiastuna :P? Ciekawe jak wytłumaczą Bulmę w tej grze, użyje wehikułu czasu?
Jaka szkoda że Interplay uwalił tego Fallouta i sprzedał prawa Bethsesdzie.
Znowu jakieś odświeżenie Mafii 2? Ta gra to zasługuje na konkretny dodatek, który będzie kontynuować fabułę.
Sama robota portowania była długa i żmudna, ze wydawca dał taką cenę?
ME to nie tylko Shepard, jeżeli obecne Bioware nie jest w stanie napisać fajnej historii i bohaterów w tym świecie, to niech nie robi nowej części.
No ale już Blizz odświeżył pierwszego Starcrafta i wyszedł im serio dobrze, po co mieliby robić drugi raz to samo?
Chyba że chcieliby zrobić nową strategię, to wtedy inna gadka.
Które to już domniemane przełożenie premiery tej gry? Oby im wyszedł przyjemny tytuł.
Kiedy kanadyjska władza uważa, że za mało liter jest w lgbt:
https://x.com/SamanthaTaghoy/status/2042038086742225012
Obecny Blizz chyba nie da rady zrobić świetnej gry w świecie Starcrafta, bez względu na gatunek.
Choć może się pozytywnie rozczaruję.
A dlaczego nie? W końcu Wrzoda zamknęli, bo za bardzo lubił zwierzęta :P, a ojciec Kharima zabawiał się z owcami :P.
spoiler start
Chociaż wiem, ze autorowi pewnie chodzi o dzieła Kakaowego Szatana na Youtube :P.
spoiler stop