katai-iwa

katai-iwa ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

14.06.2026 17:42
1
odpowiedz
katai-iwa
68
13.06.2026 17:43
1
odpowiedz
katai-iwa
68

drewnopalone nie grałem w te gry, ale pewnie i tak lepiej by zrobili Fallouta, niż bethesda

13.06.2026 11:41
1
odpowiedz
katai-iwa
68

O ile mogę się zgodzić z samą treścią recenzji, to ocena moim zdaniem o te pół punktu za mała.
Może mam szczęście, ale u mnie jedynymi błędami są znikający i pojawiający się ludzie przed nosem.

13.06.2026 11:29
2
odpowiedz
13 odpowiedzi
katai-iwa
68

Najlepszą wiadomością odnośnie Fallouta byłoby przekazanie pałeczki Obdisianowi albo inExile.

12.06.2026 17:48
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Mogłoby całkowicie paść.

12.06.2026 17:47
8
odpowiedz
katai-iwa
68

ID zrobiłoby nowego Quake z kampanią, gdzie masakrowalibyśmy Stroggów.

12.06.2026 17:46
6
odpowiedz
katai-iwa
68

Oby szybko pękł milion.

12.06.2026 15:19
odpowiedz
katai-iwa
68

Crod4312 No to czekamy na zapowiedź odświeżenia dwójki :). Ciekawe kiedy pęknie milion.

12.06.2026 15:04
odpowiedz
katai-iwa
68

Nie psuje zapisów? 4.4 giga, ładna poprawka.

12.06.2026 13:25
odpowiedz
katai-iwa
68

Tu to chyba większość gier Paradoxu można dać.
Moża jeszcze dać Humankind.

11.06.2026 14:50
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Gościu jest zdrowo walnięty.

11.06.2026 10:24
odpowiedz
katai-iwa
68

Może za rok coś pokażą.

11.06.2026 10:23
odpowiedz
katai-iwa
68

Poczekam jak zrobią pełną wersję.

11.06.2026 10:20
odpowiedz
katai-iwa
68

Araneus357 dzieki :P. Byłem święcie przekonany ze dalej jest tylko na epic :P

10.06.2026 17:38
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Mogliby na Steam dać tę serię, bo na razie wciąż na Epic tylko jest.

10.06.2026 15:35
odpowiedz
katai-iwa
68

YuiElliot Aż jestem ciekawy jak oni wyobrażają sobie odświeżenie trójki, ta gra szczerze zasługuje na zrobienie całkowicie od zera z inną fabułą.

10.06.2026 15:31
odpowiedz
katai-iwa
68

MilornDiester Pewnie chodzi o koszta, możliwe że w Hiszpanii jest tańszy choćby prąd, poza tym ten kraj nie słynie z produkcji gier w przeciwieństwie do naszego, więc może uznali że będzie łatwiej o ściąganie ludzi.

10.06.2026 10:08
odpowiedz
katai-iwa
68

Half Life 3

10.06.2026 10:02
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Niech jak najszybciej się wezmą za dwójkę, bo najbardziej czekam jak będą chcieli trójkę odświeżyć.

09.06.2026 09:44
odpowiedz
katai-iwa
68

Odświeżona trylogia miała bardzo fajne polskie głosy, szkoda by było gdyby nowa część nie była w pełni spolonizowana.

09.06.2026 09:40
odpowiedz
katai-iwa
68

Ragn'or Generalnie w oryginale jak uciekłeś z rudą, to dostajesz punkty dodatnie, bo Diego gratuluje ci kradzieży rudy, a jak skopałeś, to reszta dobrze zrobionych zadań spokojnie daje ci szansę dołączenia do obozu.

09.06.2026 09:35
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

100 Giga na dysku? Co oni tam dali?

post wyedytowany przez katai-iwa 2026-06-09 10:57:43
08.06.2026 17:43
odpowiedz
katai-iwa
68

Serio Bethseda z tym TES6 poszedł w kulki. Może za rok coś pokażą.

08.06.2026 15:50
1
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Pewnie dlatego że produkcja gier swoje kosztuje, a wydawca chce zarobić na grze, więc najprościej wydać coś, co znamy.

08.06.2026 15:46
odpowiedz
katai-iwa
68

[Gammorin] Oczywiście że Stary Obóz. Za Gomeza!

08.06.2026 14:37
3
odpowiedz
katai-iwa
68

Szark Coż, ubi ostatnio nie ogarnia czego chcą fani ich gier, dobrze że chociaż dali zgodę na nową część HoMM.

08.06.2026 13:30
odpowiedz
katai-iwa
68

Szark No tak, ubi wykupiło prawa do serii M&M zaraz po upadku 3DO, nie kojarzę żeby potem je sprzedali.
W końcu ci od HoMM Older Era musieli się z Francuzami dogadać.

08.06.2026 13:24
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Szkoda że ubi nie dało zgody na dwojkę, DM jest super gierką.

08.06.2026 11:01
odpowiedz
katai-iwa
68

Teraz gram w tylko jedną grę, dopóki jej nie przejdę, ale to wynika z ilosci czasu na granie.

08.06.2026 11:00
odpowiedz
katai-iwa
68

Po filmie z gry, ta część na razie wygląda dobrze, połączenie trójki i władców.

08.06.2026 10:59
odpowiedz
katai-iwa
68

Darek1785 Wszystkie Twierdze poza Legendami były w pełni spolszczone, fajnie że dalej chcą tłumaczyć, czyli seria się u nas dobrze sprzedaje.

08.06.2026 10:57
odpowiedz
katai-iwa
68

krzychszp Ostatnio były informacje ze Trampek jest wściekły na żydów, pytanie czy to bombardowanie Iranu przez izrael jeszcza bardziej go nie rowścieczy

08.06.2026 10:53
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Po 4 godzinach gry i bieganiu po zewnętrznym pierścieniu miałem tylko jeden błąd: pojawiajace i znikajace postacie przed nosem, fajnie że dodali nowe zadania, np. Rączka nam daje coś więcej, niż samo nauczenie się umiejetności złodziejskich, szkoda tyko, zę z Nekiem tak nie zrobili, jest to jedna z najbardziej modyfikowanych postaci przed fanów.

08.06.2026 10:38
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Chyba za późno na takie akcje z grami na wyłaczność.

08.06.2026 10:37
odpowiedz
katai-iwa
68

Zobaczymy co z tej gry wyjdzie ostatecznie.

08.06.2026 10:34
2
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Oczywiście odświeżenie zrobione na odpierdol, zamiast się porządnie przyłożyć.

08.06.2026 10:28
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Szczerze to wygląda dobrze, takie połączenie trójki i władców wojny, oby tym razem gra była dopracowana, co najmniej na poziomie ostatniej części.
Rozwala mnie tylko Szczur, który wygląda jak zombiak.

08.06.2026 10:23
odpowiedz
katai-iwa
68

To jest żenada, że jeszcze gra nie wyszła, a ci już dodatki zapowiadają.

08.06.2026 10:20
odpowiedz
katai-iwa
68

Super że nowe Spyro w końcu robią ;).
Wersje odświeżone były w pełni spolonizowane, szkoda ze tu tylko napisy dają.

07.06.2026 17:23
1
odpowiedz
katai-iwa
68

DexteR_66 No i git, to znaczy że jest większa szansa na dwójkę i porządnie zrobioną trójkę.

07.06.2026 17:18
odpowiedz
katai-iwa
68

Shadoukira U mnie jedyny błąd, to pojawiające i znikające się nagle postacie, gdy idę sobie po obozie.

07.06.2026 17:15
odpowiedz
katai-iwa
68

Ciekawe czy zapowiedzą jakiego wydawcę tym razem kupili.

06.06.2026 17:36
1
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Jakieś jełopy znowu gdzieś zobaczymy coś, co uznały za nazizm i zaczęli drzeć ryja.
Właściciele powinni im powiedzieć, ze głupoty plecią.

06.06.2026 11:22
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Pograłem pół godzinki i tak na szybko dlaczego wycięli Pyrokara z sceny początkowej i dali jakiego maga podpisanego jako magu?
Poza tym głos Beziego brzmi, jakby pan Mikołajczak gadał ze studni, inni aktorzy brzmią bardzo dobrze, coś kurna chyba skopali w polonizacji :/.
Poza tym klimat kolonii oddany świetnie, chce się jak w podstawce biegać wszędzie, zbierać wszystko, itd. Walka toporna, ale nie jest zła, zobaczę jak będzie, gdy się podszkolę w walce bronią.
I mega zaciekawiła mnie opuszczona kopalnia, ciekawe czy będziemy ją zwiedzać, skoro potrzeba klucza do otwarcia.

06.06.2026 11:17
odpowiedz
katai-iwa
68

No i super, czyli jest szansa że nie skończy jak Alone in the Dark i będą nowe gry z serii :).

06.06.2026 11:13
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Dziwne właśnie że olali czwartą część. Ciekawe jak jedynkę odświeżą, ona najbardziej potrzebuje zmian.

06.06.2026 11:10
3
odpowiedz
katai-iwa
68

W końcu Code Veronica na kompa ;).

05.06.2026 20:15
odpowiedz
katai-iwa
68
Image

Gotchiczek już na pierwszym miejscu :)

05.06.2026 19:51
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Bukary W ch.j wiarygodna ocena po aż 4 recenzjach, obecnie po 8 jest 73

05.06.2026 17:35
odpowiedz
katai-iwa
68

elathir no to źle pamiętasz, Saturas w każdej części miał głos Tomasza Marzeckiego, Laresowi głos podkładał Adam Bauman.
Tylko Milten miał różne głosy, choć byłem pewny, że dopiero inny głos miał w nieszczęsnym zmierzchu bugów.

05.06.2026 17:28
odpowiedz
katai-iwa
68

Spocony Pampers Tak, miałem mieć w poniedziałek, ale jednak dziś dostarczyli ;)

05.06.2026 17:26
odpowiedz
katai-iwa
68

Gry jako narzędzie do walki ze stresem to już chyba poprzednie pokolenie odkryło.

05.06.2026 17:23
odpowiedz
katai-iwa
68

Szkoda że Milten, Saturas, Lester, Cor Angar nie mają swoich oryginalnych głosów z jedynki.

post wyedytowany przez katai-iwa 2026-06-05 18:20:17
05.06.2026 17:21
odpowiedz
katai-iwa
68

DexteR_66 mój numer pudełka to 12780

05.06.2026 17:19
odpowiedz
katai-iwa
68

DexteR_66 Saturas, Lares i Milten nie mają swoich głosów z oryginalnej wersji, szkoda jeszcze Cor Angar mógłby mieć głos Jacka Kopczyńskiego.
Klawiter na 100% to Blizna.

post wyedytowany przez katai-iwa 2026-06-05 18:19:04
05.06.2026 12:02
odpowiedz
katai-iwa
68

A jednak Empik mi dziś wysłał grę, będzie granie w sobotę i niedzielę :).
Ale będzie granie i marudzenie :P.

05.06.2026 12:01
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Pitolenie, mieli sporo czasu żeby cokolwiek pokazać.
Pytanie czy ktoś będzie chciał spróbować zrobić gry w tych światach, pewnie twórcy będą patrzeć podejrzliwie na wszelkie próby współpracy.

04.06.2026 14:01
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Ktoś dziś jeszcze używa dysków HDD do grania w nowe gry?

04.06.2026 11:47
odpowiedz
katai-iwa
68

Ale fakt jest taki że nasrali tych pytajników na Skelige od zarąbania, czyszczenie tego serio zajmuje sporo czasu.

03.06.2026 14:03
odpowiedz
katai-iwa
68

Taki trochę X-Men Origins Wolverine w wersji Insomniac.

03.06.2026 14:01
odpowiedz
katai-iwa
68

Aż tak tragiczny ten film nie jest, jak niektórzy komentują, fakt mogliby zrobić lepiej, pan Marzecki mógłby np wolniej mówić, ale nie jest aż tak źle. Mnie zaciekawiła mapka z trójki, czyli nie kasują trójki.
A swoją drogą, nie wiem, czy tu było to info, głos Bliźnie ma podkładać ten aktor z tego moda Kroniki Myrtany, ciekawe, czy planują dać ten mod do kanonu.

03.06.2026 13:57
odpowiedz
katai-iwa
68

DexteR_66 U mnie info, ze 8 czerwca będzie.

03.06.2026 13:55
odpowiedz
katai-iwa
68

sabaru Ebolą to straszą praktycznie co rok/dwa.

02.06.2026 17:29
odpowiedz
9 odpowiedzi
katai-iwa
68

No właśnie pytanie, czy Empik wyśle grę, żeby była w piątek.

02.06.2026 17:26
odpowiedz
katai-iwa
68

Sony mógłby zapowiedzieć nowego Days Gone.

02.06.2026 11:34
odpowiedz
katai-iwa
68

trumpf Najgorsze żę władze to tuszowały od grudnia, chore to, że dla nich potomek emigrantów z Indii jest ważniejszy od tuch z Europy.

02.06.2026 11:32
odpowiedz
katai-iwa
68

Inni po prostu zazdroszczą, ze Gabe stworzył dobry produkt i tyle.

02.06.2026 11:30
11
odpowiedz
katai-iwa
68

Nie jesteśmy gotowi na tonę błędów UE5 :P

02.06.2026 11:29
odpowiedz
katai-iwa
68

Twierdza w świecie Śródziemia to fajny pomysł, budowanie własnego Minas Tirith.
Zobaczymy co wymyślą.

02.06.2026 11:24
odpowiedz
katai-iwa
68

TheFrediPL Czy ja wiem? Wersja D&D w Baldurach jest mocno przestarzała.

01.06.2026 17:38
odpowiedz
katai-iwa
68

Sporo fajnych tytułów ;)

01.06.2026 17:36
2
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Najlepiej oddać i dostać znaleźne, same plusy.

01.06.2026 17:34
odpowiedz
katai-iwa
68

Ciekawe czy to odświeżenie byłoby na najnowszej wersji D&D, jeżeli ta plotka okazałaby się prawdą.

01.06.2026 12:07
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Odświeżone Naruto na wzór DB Kai bez głupich fillerów nie jest aż takim głupim pomysłem.
Ciekawe co wymyślą, może historia między Naruto, a Shippuden.

31.05.2026 17:30
odpowiedz
katai-iwa
68

Pomijając Gothica, to Fatekeeper zapowiada się spoko. W ogóle głupota ze strony THQ wypuszczając 2 RPG w krótkim czasie, nawet jak jeden z nich to wczesny dostęp.

30.05.2026 17:41
odpowiedz
katai-iwa
68

tynwar Nowego Warcrafta jako strategii nie wydali, bo mają WoWa, przecież jeszcze wtedy mieli dobry zespół, który ogarniał strategie, czego przykładem jest właśnie Starcrat 2. Nie wypuścili, bo hajs gruby kosili na MMO.
Dla mnie daliby radę zrobić nowego, porządnego RTS, tylko nie chcą z prostego powodu, nie sprzeda się w dzisiejszych czasach. Wiec pewnie dlatego kombinują, co zrobić ze Starcarftem.
Chyba że M$ im nakaże zrobić nową strategię w tym świecie.

30.05.2026 17:26
odpowiedz
katai-iwa
68

Jeszcze dwie pierwsze części Max Payne.

30.05.2026 11:28
odpowiedz
katai-iwa
68

Spider-Man: Shattered Dimensions, tu masz etapy właśnie z tego pajaczka noir.
Ale gra chyba jest obecnie niedostępna niestety.

30.05.2026 11:27
odpowiedz
katai-iwa
68

Jeszcze tydzień do premiery.

30.05.2026 11:26
odpowiedz
katai-iwa
68

Niech M$ wypuści dwójkę na kompy. A poza tym wszyscy się boją tego GTA6.

30.05.2026 11:23
odpowiedz
katai-iwa
68

tynwar Warcraft ma WoWa, który żyje prawie 22 lata, Starcraft ma tylko 2 strategie i uwalonego Ghost.
Inna kwestia że są plotki, że Blizz coś kombinuje ze Starcraftem, zobaczymy czy serio coś ujawnią.

29.05.2026 17:56
odpowiedz
katai-iwa
68

Szlugi12 Co kakaowy szatan miał w głowie, zę coś takiego wymyślił ;P?

29.05.2026 17:55
odpowiedz
katai-iwa
68

premium219623 Czy ja wiem? Mi się chce wracać zarówno do jedynki, jak i dwójki.
Chociaż fabuła w jedynce jest lepiej napisana.

29.05.2026 17:54
1
odpowiedz
5 odpowiedzi
katai-iwa
68

12 robotników nie było czasem w Legacy of the Void, a nie w Heart of the Swarm?
A co do aktualizacji, typowy blizz, który wspiera długo swoje starsze gierki. Liczę że to jakaś zapowiedź nowej gry w tej serii.

29.05.2026 09:30
odpowiedz
katai-iwa
68

W końcu ta gra wyjdzie.

28.05.2026 17:42
odpowiedz
katai-iwa
68

Ale feedback to nie spotkanie, kurna ale żeś nas w błąd wprowadził :).

28.05.2026 14:39
odpowiedz
katai-iwa
68

Ile na dzień dzisiejszy ta kompliacja ma błędów i innych złych rzeczy?
Zastanawiam sie, czy sobie nie kupić na promocji i zagrać w te odświezone klasyki.

28.05.2026 13:05
odpowiedz
katai-iwa
68

Chodzi o retro?

28.05.2026 10:44
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Zgadzacie się z jasiem kapelą, że pani pracująca w lidlu ma wiecej do gadania, niż on?
https://x.com/spalinskipatryk/status/2059896256541892762

27.05.2026 12:40
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Przynamniej w końcu ujawnili, że serio robią ten dodatek.

27.05.2026 08:53
odpowiedz
katai-iwa
68

Kiedyś często wracałem do ukończonych gier, które mi się podobały, obecnie czasu nie mam.

26.05.2026 17:41
odpowiedz
katai-iwa
68

Mangas Może to nie będzie argument, ale Naruto był uważany za następcę Dragon Balla, a ludzie poszukiwali tego typu mangi, a sam DB wrócił dopiero w 2013 roku.

26.05.2026 17:31
odpowiedz
katai-iwa
68

Ciekawe jak się będzie w to grać na kompie i pewnie będą mody, które te scenki pozwolą wyłączyć.

25.05.2026 17:29
odpowiedz
katai-iwa
68

Ciekawe czy to nowa część Starcrafta, o której się plotkuje.

25.05.2026 14:43
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Gdyby mozna było tę łatę zainstalować na pudłekowej, polskiej wersji.

25.05.2026 14:40
odpowiedz
katai-iwa
68

Fajną kolekcję ten ojciec zebrał :)

25.05.2026 10:34
odpowiedz
katai-iwa
68

MilornDiester Próbowali przy Crysis 2, ale im nie wyszło niestety. A KCD też nie dało rady spopularyzować tego silnika.

25.05.2026 08:51
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Epic potrzebuje porządnego konkurenta, jeżeli chodzi o silniki do gier, szkoda że ID, czy Crytek ze swoimi silnikami już nie są rywalami dla Epica. UE6 pewnie będzie działać tak samo beznadziejnie jak UE5.

24.05.2026 11:45
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Takim studiem był Blizzard, ale gdzieś od Overwatch spada na dno.
ID Software dalej trzyma dobry poziom na szczęście.

24.05.2026 11:22
odpowiedz
katai-iwa
68

Mafia w B? Co tam autorowi nie podpasowało?

24.05.2026 11:21
2
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Druga część: Rise of Legends to dopiero był super strategią.

24.05.2026 11:18
odpowiedz
katai-iwa
68

Kogoś ze starego towarzystwa z ID Software.
Ewentualnie Chris Metzen albo Chris Avellone.

23.05.2026 11:17
4
odpowiedz
18 odpowiedzi
katai-iwa
68

Dziś internet ma praktycznie każdy, skoro wystarczy ściągnąć łatę premierową, a potem można grać bez neta, to gdzie problem?

22.05.2026 14:49
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Panie autorze, Biomutanta zapomniałeś dorzucić.

22.05.2026 11:39
odpowiedz
katai-iwa
68

Herr Pietrus Slepy jesteś i nie widzisz że w WB jest poteżny wkurw na władze i policję, bo jakis hindus zadźgał młodego, białego Brytyjczyka, a ci zamiast wezwać pogotowie, to go skuli i oskarżyli o rasizm?

22.05.2026 11:35
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Zwolennicy aborcji, co o tym sądzicie?
https://x.com/rzeczpospolita/status/2056959640349430039

22.05.2026 11:33
odpowiedz
katai-iwa
68
post wyedytowany przez katai-iwa 2026-05-22 11:37:45
22.05.2026 11:23
4
odpowiedz
katai-iwa
68

Kiedy wydawcy zrozumieją że denuvo nic nie daje?

post wyedytowany przez katai-iwa 2026-05-22 11:36:10
22.05.2026 10:11
odpowiedz
katai-iwa
68

Brakuje Wastelandów, Atom RPG.

21.05.2026 15:25
4
odpowiedz
katai-iwa
68

Na jej miejscu siedziałbym cicho, ale widać ona jest za mądra na taki pomysł.

21.05.2026 14:22
odpowiedz
katai-iwa
68

Szkoła życia to była granie na Pegasusie, szczególnie w takie gry jak Fantastic Adventure of Dizzy :P.

21.05.2026 10:43
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Panie, a gdzie Resident Evil 5?

21.05.2026 10:41
odpowiedz
katai-iwa
68

Morrowind

21.05.2026 10:39
odpowiedz
katai-iwa
68

RoyPremium no i ta gra osiagnęła sukces, jak i była wysokiej jakości produktem?
gharou Bunt Ludzkości akurat jest świetnym RPG, moim zdaniem zbliżonym jakoscią do jedynki, dopiero przy kolejnej części wydawca zaczął majstrować

post wyedytowany przez katai-iwa 2026-05-21 14:23:58
20.05.2026 17:41
odpowiedz
katai-iwa
68

🙂😐😑😬🤔🤨😴😮😯😲

20.05.2026 17:39
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Ja pojadę najbardziej sztampowo: Dragon Ball :P.
Jeszcze Naruto super, szczególnie jak nic z DB nie było.
W głowie mam One Piece do obejrzenia, ale ilość odcinków mnie przeraża ;P, no i Hunter x Hunter, jak i Jujutsu Kaisen planuje w końcu zobaczyć.

20.05.2026 17:35
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Świat Śródziemna zasługuje na potężnego RPG, jak goście od KCD nie dadzą rady, to chyba nikt nie da rady.

20.05.2026 17:34
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
katai-iwa
68

W ogóle szkoda że po Deus Ex Warren Spector nie stworzył żadnej potężnej gry.
A swoją drogą Embracer z Deus Ex poszedł po rozum do łba, może da zgodę na nową część.

20.05.2026 11:53
4
odpowiedz
katai-iwa
68

W końcu jest szansa na porządnego RPG w świecie Śródziemia. Warhouse powinno dowieźć tytuł.

20.05.2026 08:42
odpowiedz
katai-iwa
68

Faktycznie 11 rocznica to dobry moment na zapowiedź mitycznego dodatku.

19.05.2026 17:37
10
odpowiedz
3 odpowiedzi
katai-iwa
68

To nie R* się bawi, tylko fanom GTA odwala na łeb.

19.05.2026 09:58
odpowiedz
katai-iwa
68

Ciężko żeby nie wyprzedził, skoro One Piece do dziś wychodzi, a DB jest w stagnacji po śmierci Akiry Toriyamy, bo się żreli, kto ma większe prawa do marki.

19.05.2026 09:55
odpowiedz
katai-iwa
68

Nie ma Gator Keys, więc mapa nadaje się do wywalenia.

19.05.2026 08:53
odpowiedz
katai-iwa
68

Szkoda, w ich gierki gra mi się przyjemnie.

18.05.2026 17:40
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68
18.05.2026 17:37
odpowiedz
katai-iwa
68

Two Worlds 2 to Cedep uwalił, mieli się wziąć za promocję i polonizację tej gry ,ale odpuścili z powodu drugiego Wieśka.
A szkoda, bo to fajna gierka była, przydałoby się żeby ktoś to wskrzesił i zrobił trójkę.

18.05.2026 13:36
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Przecież to typowe u R*, oni praktycznie nigdy nie pokazują materiału z rozgrywki, tylko różne sceny na silniku gry.

18.05.2026 11:23
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Mogliby zrobić nową część Watch Dogs z klimatem zbliżonym do jedynki.

18.05.2026 10:53
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Dla mnie dwójka była najsłabszym wieśkiem, ewidetnie to był raczej pokaz technologii Redów, niż porządny RPG.
Fabuła, która poszła w stronę polityki plus olanie typowego klimatu słowiańskiego to duży minus, ale obóz Kaedwen mocno mi zajechał trylogią Sienkiewicza. Ale za to muzyka i polska wersja dalej pierwsza klasa.

17.05.2026 17:44
odpowiedz
katai-iwa
68

Jakoś mądralo nie widzę oburzenia na 12 głosów od germańców, raczej śmieszki heheszki, ale co ty możesz wiedzieć.

17.05.2026 11:31
odpowiedz
katai-iwa
68

Rok temu odświeżyłem Drugie Starcie, które uważam za najlepszą część, dalej dalej kupę frajdy. Mega przyjemna strzelanka, czekam na kolejną część :).

17.05.2026 11:28
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
katai-iwa
68

Polska jako jedyny kraj dał zbrodniarzom żydom maks punktów, wstyd jak cholera, brawa dla uśmiechniętego tvpo, wkurzyli znaczną grupę Polaków. A oczywiście standardowo żydzi, czy Ukraińcy oczywiście magiczne 0 punktów dla nas.

Zresztą powinniśmy wzorem Hiszpanii olać ten kretyński konkurs albo wystawić kogoś dla jaj, jak braci Figo Fagot, czy Nocny Kochanek. Przynajmniej by było śmiesznie.

17.05.2026 11:24
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

U mnie to chyba nie ma takiej gry, gra, która by pod po podeszła, to pierwszy Deus Ex, ale i tak za drugim, czy trzecim razem przeszedłem ten tytuł.

post wyedytowany przez katai-iwa 2026-05-17 11:24:58
16.05.2026 17:45
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Blizz już dawno powinien pomyśleć, czy klasyczny WoW bez dodatków nie powinien być bez abonamentu.

16.05.2026 17:43
odpowiedz
katai-iwa
68

Daliby radę, fani i tak by kupili cokolwiek, a młodsi pewnie i tak nie znają tak dobrze tej serii.

16.05.2026 13:56
odpowiedz
katai-iwa
68

To chyba zależy od gry, w RPG fantasy dla pojedynczego gracza gram człowiekiem albo mrocznym elfem, a w MMO, jak w Wowie to wywalone na rasę, testuję większość.

16.05.2026 13:48
3
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Artykuł o Drużynie A i pierwsze, co miałem w głowie to muzyka z czołowki :). Oglądało się za młodu na Polsacie i się człowiek jarał.
Swoją drogą myślałem że serial dzieje się po wojnie w Korei, a nie w Wietnamie, słaba pamięć.

15.05.2026 17:51
4
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Cóż, twórcy kombinują w jaki sposób zarobić więcej kasy, a że ludzie nie widzą problemu wydać swój hajs.

15.05.2026 14:54
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

W końcu ukończyłem ten tytuł, ale to świetny RPG z taktyczną walką, dla fanów dwóch pierwszych, klasycznych Falloutów pozycja obowiązkowa. Szkoda tylko że jest krótsza niż dwójka, u mnie duża różnica, 48 godzin do 34. Za to przynajmniej nie czułem znużenia pod koniec gry, jak w dwójce.
Ale to, co jest najlepsze w trójce to muzyka, te ballady podczas walk to cudo, aż ciągle poza grą je słucham.
Brian dawaj czwórkę!

15.05.2026 14:42
odpowiedz
katai-iwa
68

sonn
Jest taka pseudokampania, gdzie lejesz się po kolei z botami na mapkach, jak i tryby dla pojedynczego gracza, gdzie ustawiasz sobie ilosć botów itp/itd.

15.05.2026 13:21
odpowiedz
katai-iwa
68

Warcraft pasuje idealnie, ale chyba po filmie Blizz nie będzie chciał drugi raz spróbować przenieść na mały/duży ekran.
Assassin Creed też by się nadawał, tutaj to Ubi mogłoby poszaleć, ale chyba sytuacja podobna do Warcrafta.

15.05.2026 13:15
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Trzeba było robić grę z fabułą dla samotnego gracza.
Ciekawe czy Sony ich nie zlikwiduje.

14.05.2026 17:39
odpowiedz
katai-iwa
68

Znowu ktoś chciał zrobić MMO w świecie Śródziemia, zamiast porządnego RPG dla pojedynczego gracza.
LOTRO w zupełności wystarczy, jeżeli chodzi o MMO.

14.05.2026 14:59
odpowiedz
katai-iwa
68

Temat widzę odkopany po 10 latach.
U mnie to Pegasus i albo Micro Machines albo samochodówka, gdzie był widok z tyłu i co jakiś czas spadały jakieś bronie z nieba, nie pamiętam tytułu.
Na kompa to Wolfenstein 3D.

14.05.2026 14:57
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68
13.05.2026 17:45
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Szok i niedowierzanie.

13.05.2026 17:44
odpowiedz
katai-iwa
68

Ja pierdolę, co za typ, zabrania mieć swoje, własne zdanie.

13.05.2026 12:51
odpowiedz
katai-iwa
68

maciell
Gdzie ty kurna widzisz toksyczność w moim poście? Historia Ezio jest dla mnie zakończona, nie widzę sensu go ciagnąć.

13.05.2026 10:17
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Zamieniłbym Brotherhood z dwójką, Revelations z kolei zdecydowanie za nisko dla mnie, reszta ujdzie.

13.05.2026 10:11
odpowiedz
katai-iwa
68

Nie mają pomysłu na grę, skoro chcą w jakiś sposób użyć Ezio.
Ale jestem i tak ciekawy jak ta odsłona będzie wyglądać.

13.05.2026 08:55
odpowiedz
katai-iwa
68

Zobaczymy czy dadzą radę do końca doprowadzić ten mod.

12.05.2026 17:35
odpowiedz
katai-iwa
68

Widzę pierwsze GTA i od razu kciuk w górę ;)

12.05.2026 17:33
odpowiedz
katai-iwa
68

Jak i drugi Manhunt.

12.05.2026 17:32
odpowiedz
katai-iwa
68

Tiaaaaaa, w teorii, jak napisałem. Shepard w dwójce spokojnie może doprowadzić do śmierci wszystkich, w trójce może pozwolić żniwiarzom na swoją robotę.
W Jade Empire idzie zrobić dupka, który przejmuje władzę.

12.05.2026 12:44
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

W teorii to każdą grę Bioware idzie tu dać, bo niby twórcy daja możliwość grania złymi dupkami.

12.05.2026 12:43
odpowiedz
katai-iwa
68

.kkrieger ze swoimi 96 kB to dopiero pokazywała co można upchąć w naprawdę małej ilości.

12.05.2026 09:29
odpowiedz
katai-iwa
68

Brzmi jak egranizacja kreskówki Strażnicy czasu :P.

11.05.2026 17:34
odpowiedz
katai-iwa
68

LewPL

Dla mnie kampania w LotV była bardzo szybko prowadzona, na gwałt byle szybko skończyć, ale dalej świetna strategia dającą kupę godzin frajdy, historia też dobrze napisana, mimo że pędzi na złamanie karku.

11.05.2026 10:30
5
odpowiedz
katai-iwa
68

No, ale dinozaury to jednak są popularne bez względu na pokolenie, więc gra z tymi gadami powinna się sprzedać.

11.05.2026 10:02
3
odpowiedz
katai-iwa
68

Ciekawe co Capcomowi nie pasuje z Dino Crisis, że nic, a nic nie robią z tą marką, mimo że fani pragną czegokolwiek.

11.05.2026 09:29
odpowiedz
9 odpowiedzi
katai-iwa
68

A co autorowi nie podpadło w LotV, że jest niżej niż pozostałe składowe Starcrafta 2?

11.05.2026 09:24
odpowiedz
katai-iwa
68
Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Skbwz23-zY8

Czyli ujawnił to, co już nieraz widzieliśmy. Zobaczymy czy pokaże niezbite dowody na istnienie ufolków.

09.05.2026 17:50
odpowiedz
5 odpowiedzi
katai-iwa
68

No i coś ciekawego Trampek ujawnił odnośnie ufolków?

09.05.2026 17:43
odpowiedz
katai-iwa
68

Pewnie w małym mieście, który jest daleko od stolicy województwa.

09.05.2026 17:40
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

A zaraz wyjdzie TES6 i zaczną portować na nową wersję silnika :P.

08.05.2026 17:44
odpowiedz
katai-iwa
68

Ja bym taki papier kupił ;P.

08.05.2026 14:33
odpowiedz
katai-iwa
68

A to jakiś tępy wyścig korposzczurów, czy co?
Spamowanie kretyńskich postów dla samego spamowania mnie nie kręci.

08.05.2026 13:08
odpowiedz
katai-iwa
68

Życzę powodzenia grając w te gry jedną ręką :P.
A poważnie gdzie Rezerwowe Psy?

08.05.2026 11:31
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Wczoraj Jachira była u Stanowskiego, kilka jej wypowiedzi:
https://x.com/OficjalneZero/status/2052477194979430501
https://x.com/OficjalneZero/status/2052480604139057507
https://x.com/OficjalneZero/status/2052459052966510793

Cały ten wywiad to masakra, kto przy zdowych zmysłach na nią głosuje?

08.05.2026 09:57
odpowiedz
katai-iwa
68

Podziękuj debilnym politykom, którzy wprowadzili chore ustawy podczas korony.

07.05.2026 17:43
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Że też ktoś dał im kasę na zrobienie gry po skopaniu odświeżenia GTA.

07.05.2026 15:26
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Oto były minister nauki z lewicy:
https://x.com/chrzanikx/status/2052003221363708038

07.05.2026 13:53
odpowiedz
katai-iwa
68

I tak się zagra, zeby porównać z oryginałem.

07.05.2026 09:41
odpowiedz
katai-iwa
68

Cedep go przejął?

06.05.2026 17:37
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Ciężko oczekiwać tych samych emocji gdy zagrało się w jakiś dobry tytuł po raz pierwszy.

06.05.2026 17:35
odpowiedz
3 odpowiedzi
katai-iwa
68

Nigdy nie zagrałem w tę strategię, chętnie bym zagrał, ale poczekam na obniżkę ceny.
Goście od Act of War raczej dobry RTSik zrobili.

06.05.2026 17:33
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Pewnie albo nie wiedzieli o tym albo nie mieli praw do tego spolszczenia i zrobili swoje od zera.

06.05.2026 12:36
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Szczególnie jedynka, takie obszary jak droga z Nowego Obozu do Wolnej kopalni, plaża z wrakiem statku, ucięta przed premierą druga droga do kolonii karnej, obóz Quentina są całkowicie niewykorzystane i ewidetnie widać brak treści.

06.05.2026 10:45
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Mam iRobot combo, ten posiada fuknckję mopowania, szczerze jestem zadowolony, sprząta dobrze dla mnie, największy problem to że się może zablokować podczas jazdy, jak wjedzie w miejsce, z ktorego nie potrafi się odblokować.
Ale iRobot został kupiony przez Chińczyków, nie wiem jak ich nowsze modele sobie radzą.

06.05.2026 10:35
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Tylko że Gothic, szczególnie ten pierwszy to też nie był tak bardzo zawalony treścią, było tam sporo niewykorzystanego miejsca.

05.05.2026 17:43
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Bo fabuła w Obku jest byle jaka, uratować bękarta, odkryć miejsce, gdzie siedzi główny złol i dobić go, iść na koronację i koniec.

05.05.2026 12:59
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Od lat R* tak wydaje swoje gry na kompy, nic nowego. Pewnie i tak GTA6 na PC będzie działać jak gówno.

05.05.2026 10:59
odpowiedz
katai-iwa
68

No wiem i dlatego napisałem ,ze ruskie umieją robić porządne HoMM

05.05.2026 10:09
odpowiedz
katai-iwa
68

Przecież taka jest kultura pracy w R* od chyba zawsze.

04.05.2026 13:55
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Nie ma co tyle oczekiwać od gry z 2002 roku, system walki fakt jest słaby, ale wraz ze wzrostem umiejętności walczy się lepiej.

04.05.2026 13:05
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Morrowind to jeden z najlepszych RPG, ma tylko dwie wady: gówniany dziennik i gówniana mapa świata, oba naprawione w dodatku.

04.05.2026 11:22
odpowiedz
3 odpowiedzi
katai-iwa
68

Majówka, majówka i po majówce.

04.05.2026 11:19
odpowiedz
katai-iwa
68

Trochę takich gier było za młodu, najmocniej to mi Pokemon Red do głowy przyszedł.

04.05.2026 11:17
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Ruskie umieją w HoMM, co dobitnie pokazała piątka, Ubi popełniło błąd nie dając im zrobić kolejnych części.

03.05.2026 11:34
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Najgorsze jest to, że jest duża szansa że to się przyjmie, bo zawsze znajdą się gracze, którzy wywalą hajs na to.

01.05.2026 11:32
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Akurat Gabe jest w stanie stworzyć ambitnego i innowacyjnego H-L, pytanie tylko czy chce.

01.05.2026 11:31
1
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Cóż, nie mogę się doczekać jak w końcu zobaczę co tam zdołali upichcić.

01.05.2026 11:29
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Fanatycy trójki nie zaakceptują opinii że najnowszy HoMM jest lepszy od tej części.

30.04.2026 15:27
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

The Blood of Dawnwalker jeszcze nie wyszło i nie wiadomo czy to będzie dobra gra.

30.04.2026 14:36
4
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Przecież Internet nie jest anonimowy.

30.04.2026 13:11
odpowiedz
katai-iwa
68

Dwójka na dzień dobry musiałaby mieć to, co już ma jedynka, przecież brak chociazby Pand od razu by wkurzył graczy WoWa.
Nie ma szans na nową część.

29.04.2026 17:52
odpowiedz
katai-iwa
68

No właśnie nie robię sobie nadziei :P

29.04.2026 17:48
1
odpowiedz
katai-iwa
68

Ciekawe czy ta ekipa od Disco Elysium da radę po takich zmianach.
No i czy IO poradzi sobie z Bondem.

29.04.2026 13:12
6
odpowiedz
katai-iwa
68

Typowe Nintendo w akcji.

28.04.2026 17:50
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Za Imperatora!

28.04.2026 17:50
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
katai-iwa
68

Może za naszego życia wyjdzie TES6.

28.04.2026 14:05
odpowiedz
katai-iwa
68

Nie to co Mako w jedynce albo skanowanie planet w dwójce, zero powtarzalności wtedy było :P

28.04.2026 13:57
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Nie no, zgodnie z tradycją to najpierw powinien Dooma odpalić :P

27.04.2026 17:54
3
odpowiedz
katai-iwa
68

Akcja jak akcja, ale i tak szacun za ćwierć miliarda złotych zebranych.
Mnie od nich odrzuciło jak zobaczyłem stokrotkę w tym ich mieszkaniu plus spazmy polityków.

27.04.2026 17:52
7
odpowiedz
katai-iwa
68

Az się prosi wrócić do tej świetnej gierki.

27.04.2026 17:50
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Chyba najlepiej zapowiadany się Asasyn od lat ma największe problemy. Zobaczymy czy ostatecznie tej gry nie skasują.

27.04.2026 17:48
6
odpowiedz
katai-iwa
68

Ma chłop rację, EA niepotrzebnie zmuszała wtedy swoich producentów do pchania się na Frostbite, przez to gra była niedopracowana.
Inna kwestia że był to przyjemny tytuł, a pomyśleć jaki byłby gdyby nie pomysły wydawcy.

27.04.2026 10:26
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Do inne można wrzucić ten tytuł: Darkenstein 3D, darmowa strzelanka mocno wzorowana Wolfensten.

27.04.2026 09:01
odpowiedz
katai-iwa
68

Odświeżona jedynka? W sumie czemu nie, gdyby dali radę zrobić tytuł gdzie nie ma aż tak powtarzajacych się czynności. A gdyby jeszcze zdecydowali sie dołożyć Bloodlines.

25.04.2026 17:35
odpowiedz
katai-iwa
68

Mi do szczęścia wystarczy lowcygier.pl, są na bieżąco ze wszelkimi promocjami.

25.04.2026 13:57
odpowiedz
katai-iwa
68

Najlepsza gra dla mnie? Zdecydowanie pierwsza Mafia.

25.04.2026 11:21
13
odpowiedz
4 odpowiedzi
katai-iwa
68

Dla mnie akurat OK, że w planują wyciąć te magiczne sztuczki.
Po co to w serii o Asasynach?

24.04.2026 17:51
odpowiedz
katai-iwa
68

To studio od samego początku ma gdzieś język polski w swoich grach.

24.04.2026 17:47
odpowiedz
katai-iwa
68

Robią ten tytuł i robią i efektów nie widać.

24.04.2026 10:18
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Dragon Age 2 tak wysoko?

23.04.2026 17:40
odpowiedz
katai-iwa
68

Zobaczymy jak się ten kanał rozwinie, bardzo dawno chłopa nie słuchałem.

23.04.2026 17:38
odpowiedz
katai-iwa
68

Masakra, młody chłop i jeszcze jeden z tych normalniejszych polityków.

23.04.2026 17:36
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

To ile Kazachowie płacili za abonament, że im Blizz aż o 1/3 zwiększył cenę?

23.04.2026 14:28
odpowiedz
katai-iwa
68

Rozumiałbym odświeżenie anime od sagi Champy, żeby była spójna z mangą, ale znowu oglądać te dwa filmy, gdzie złoty Frieza jest mega słabą sagą jest bezsensowne.
Na plus że już jesienią wychodzą te odświeżenia.

23.04.2026 14:24
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Znowu się biorą za klasyki, zamiast stworzyć coś nowego.

23.04.2026 11:40
odpowiedz
katai-iwa
68

W pierwszego Aiona się grało, chętnie się przetesuje dwójkę.

23.04.2026 11:12
odpowiedz
katai-iwa
68
Wideo

Szczerze to jest konkret materiał od Kosmicznych Opowieści:
https://www.youtube.com/watch?v=RHp34slTqp0
Długi film, ale warto posłuchać.

22.04.2026 10:33
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Kalafior, przecież to smakuje jak gówno.

22.04.2026 10:32
odpowiedz
katai-iwa
68

Na oddziale silnych razem bez zmian:
https://x.com/PaniNaSzpilkach/status/2045869077520855536

Niech tylko serio ten uśmiechnięty rząd coś takiego spróbuje zrobić.

22.04.2026 10:27
4
odpowiedz
katai-iwa
68

Żeby tylko nie poszli w te durne gry usługi, jak to swego czasu plotkowano.

21.04.2026 17:52
odpowiedz
katai-iwa
68

Jak pamiętam grę, to pierwszy akt Grecja, drugi Egipt, trzeci Babilon.

21.04.2026 12:38
3
odpowiedz
katai-iwa
68

IGN to w ogóle lubi dawać takie od czapy recenzje gier na siłę szukając minusów.

21.04.2026 09:39
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

W sumie to byłoby ciekawe, gdyby ta gra przyczyniła się do choć malutkiej poprawy dzietności.
Ale jakoś The Last of Us, czy The Walking Dead nie było takich głosów.

21.04.2026 08:51
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Fajna lista, sporo gierek widzę z Egiptem, ale brakuje Titan Quest.

20.04.2026 12:45
odpowiedz
katai-iwa
68

Akira Toriyama zmarł 2 lata temu, a gra powstaje 6 lat wg twórców, spokojnie przed śmiercią mógł zaprojektować nowe postacie.

20.04.2026 12:44
odpowiedz
katai-iwa
68

Chris niech zrobi nowego Fallouta/Wasteland.

20.04.2026 12:40
1
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

To jakiś potomek Yamchy z tego zwiastuna :P? Ciekawe jak wytłumaczą Bulmę w tej grze, użyje wehikułu czasu?

17.04.2026 14:43
2
odpowiedz
4 odpowiedzi
katai-iwa
68

Jaka szkoda że Interplay uwalił tego Fallouta i sprzedał prawa Bethsesdzie.

17.04.2026 09:39
odpowiedz
katai-iwa
68

Znowu jakieś odświeżenie Mafii 2? Ta gra to zasługuje na konkretny dodatek, który będzie kontynuować fabułę.

15.04.2026 08:47
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Szacun dla niego, widać napracowanie.
Pytanie tylko kiedy R* uwali ten mod.

15.04.2026 08:45
odpowiedz
katai-iwa
68

No ale ta marża chyba nie jest aż tak duża żeby usprawiedliwiać taką cenę?

14.04.2026 17:52
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Nie wiedziałem, że aż tyle gier było z mitologii Cthulhu.

14.04.2026 17:50
2
odpowiedz
katai-iwa
68

No i super, że gra udana, miałem ją na oku ze względu na styl artystyczny.

14.04.2026 17:46
odpowiedz
2 odpowiedzi
katai-iwa
68

Sama robota portowania była długa i żmudna, ze wydawca dał taką cenę?

14.04.2026 13:28
3
odpowiedz
katai-iwa
68

ME to nie tylko Shepard, jeżeli obecne Bioware nie jest w stanie napisać fajnej historii i bohaterów w tym świecie, to niech nie robi nowej części.

13.04.2026 13:33
odpowiedz
katai-iwa
68

No ale już Blizz odświeżył pierwszego Starcrafta i wyszedł im serio dobrze, po co mieliby robić drugi raz to samo?
Chyba że chcieliby zrobić nową strategię, to wtedy inna gadka.

13.04.2026 12:59
odpowiedz
katai-iwa
68

O panie, co to jest? Ale paskudne

13.04.2026 12:49
odpowiedz
katai-iwa
68

Które to już domniemane przełożenie premiery tej gry? Oby im wyszedł przyjemny tytuł.

13.04.2026 12:41
2
odpowiedz
katai-iwa
68

Kiedy kanadyjska władza uważa, że za mało liter jest w lgbt:
https://x.com/SamanthaTaghoy/status/2042038086742225012

12.04.2026 17:58
8
odpowiedz
katai-iwa
68

Bethesda się popsuła, gdy Todd zaczął coraz bardziej rządzić firmą.

12.04.2026 11:27
odpowiedz
1 odpowiedź
katai-iwa
68

Obecny Blizz chyba nie da rady zrobić świetnej gry w świecie Starcrafta, bez względu na gatunek.
Choć może się pozytywnie rozczaruję.

11.04.2026 17:50
2
odpowiedz
katai-iwa
68

A dlaczego nie? W końcu Wrzoda zamknęli, bo za bardzo lubił zwierzęta :P, a ojciec Kharima zabawiał się z owcami :P.

spoiler start

Chociaż wiem, ze autorowi pewnie chodzi o dzieła Kakaowego Szatana na Youtube :P.

spoiler stop

post wyedytowany przez katai-iwa 2026-04-11 17:51:46

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl