Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2007, 08:47

Znamy listę Osiągnięć w grze Call of Duty 4: Modern Warfare

Uważni użytkownicy Xboksów 360 z pewnością zauważyli, że reprezentujący firmę Infinity Ward Robert Bowling od kilku dni intensywnie eksploatuje na swojej konsoli... "pełną" wersję gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Wspomniany wyżej pracownik amerykańskiego studia zdobył już niemal wszystkie Osiągnięcia (Achievements), których w kolejnej odsłonie popularnego cyklu jest 37.

Uważni użytkownicy Xboksów 360 z pewnością zauważyli, że reprezentujący firmę Infinity Ward Robert Bowling od kilku dni intensywnie eksploatuje na swojej konsoli... „pełną” wersję gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Wspomniany wyżej pracownik amerykańskiego studia zdobył niemal wszystkie Osiągnięcia (Achievements), których w kolejnej odsłonie popularnego cyklu strzelanin jest 37.

Znamy listę Osiągnięć w grze Call of Duty 4: Modern Warfare - ilustracja #1
Profil Roberta Bowlinga z serwisu Xbox.com

Robert Bowling przyznał w swoim blogu, że prace faktycznie zbliżają się do szczęśliwego końca, ale nie można jeszcze mówić o złotym statusie programu (w tej fazie gra wędruje do tłoczni). Firma Infinity Ward aktualnie dopieszcza swój produkt, zwłaszcza pod kątem rozgrywek wieloosobowych. Autorzy zwracają baczną uwagę na sugestie użytkowników biorących udział w beta-testach – część z nich została już zaimplementowana.

Call of Duty 4: Modern Warfare zadebiutuje na rynku w pierwszym tygodniu listopada. W oczekiwaniu na grę proponujemy Wam zapoznanie się z listą Osiągnięć, która zlokalizowana jest w tym miejscu.